Etiket

Etiket

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.​

Etiket Nedir?

Ankara etiket baskı ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin.  Ancak “Etiket Nedir?” sorusuna cevap bulalım. 

Günlük hayatta ürünün amacını, kullanımını ve temel özelliklerini belirtmek için kullandığımız görsel araçlara Etiket denmektedir. Ayrıca marka bilgilerini ve kurumsal kimliğini ön planda tutmak için sıklıkla kullanılmaktadır. Bu nedenle sektörde sektöre kullanım şekillerinde değişiklik olmaktadır. Ancak sticker kullanımındaki asıl amaç, tüketiciyi bilgilendirmektedir.

Ayrıca bünyemizde birçok farklı modelde etiket üretimi yapmaktayız. Ankara’da etiket yapan yerler arasında 333 Etiket’i tercih edin!

Bünyemizde etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler sunuyoruz. Etiket ihtiyaçlarınız için hemen 333 Etiket ile iletişime geçin!

Yapışkanlı Etiketler Nedir?

Ankara etiket üretiminde yapışkanlı sticker, büyük rol oynamaktadır. Bu etiketler, genellikle 3 katmandan oluşmaktadır. Ayrıca Bilgi verme, tanıtım ve uyarı amaçlarıyla kullanılmaktadır. 

Buna ek olarak; yapışkanlı etiketlerin en büyük avantajı, istenilen yüzeye yapıştırmak için herhangi bir makineye gerek olmamasıdır. Bu sayede işler, manuel bir şekilde kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ayrıca yapışkanlı sticker çeşitleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Ankara folyo etiket, yapışkanlı etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Ankara Etiket ihtiyaçlarınız için 333 Etiket firmasını tercih edin.

Rulo Etiketler Nedir?

Rulo etiket; barkod yazıcılar için üretilmiş, özel kesim etiketlerdir. Ayrıca bu sticker türü; kuşe, eco termal, lamine termal gibi kağıt bazlı malzemeler ile yapılabilmektedir. Buna ek olarak, mat pp, opak pp ve silvermat gibi plastik bazlı olabilmektedir.

Bu etiketleri, rulo halinde istediğiniz ebat ve ölçülerde temin edebilirsiniz. Buna ek olarak; isteğe göre; yaldız, selefon ve lak gibi ekstra uygulamalar daha şık bir görüntü sağlamaktadır.

Rulo sticker çeşitleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Ankara ve İstanbul Leksan etiket, Rulo etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Siz de 333 Etiket'i tercih edin.

Etiket Çeşitleri

Ankara ve Ostim Etiket ihtiyaçlarınız için birçok sticker modeli ile çözüm üretmekteyiz. Gerek isme özel gerekse markaya özel olmak üzere birçok kullanımı alanı bulunmaktadır. Biz de bu ihtiyaçlarınıza, sizi mutlu edecek, en sıra dışı çıktılar ile çözüm olmaktayız. Buna ek olarak;  bünyemizde metal, leksan, pleksi, damla, rezopal, folyo ve endüstriyel etiket modellerinin imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Metal Etiket

Gelende alüminyum malzemesi kullanıldığından ötürü, alüminyum sticker olarak da bilinmektedir. Detaylı bilgi için ziyaret edin!

Leksan Etiket

Aslında Leksan, Sabic firmasının patentli markasıdır. Ancak piyasayı domine ettikleri için bu sticker türünün ismi, markaları ile anılmaktadır.

Pleksi Etiket

Sayadam veya opak sert akrilik levha üzerine UV Baskı, lazer kazıma yapılarak elde edilen sticker türüne Pleksi Etiket denmektedir.

Damla Etiket

Tasarımı 3 boyutlu gösteren, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir sticker türüdür. Reklamcılık sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır.

Rezopal Etiket

İki bileşenli PVC malzeme üzerine lazer kazıma yapılarak baskı yapılan sticker türüdür. İşlem sonucunda ortaya çıkan renk kullanılmaktadır.

Folyo Etiket

Folyo sticker oldukça dayanıklı bir sticker türüdür. Ayrıca dayanıklı olmasının yanı sıra suya karşı bozulma göstermez.

Endüstriyel Etiket

Genelde serigrafi ve UV Baskı ile alüminyum, sac veya paslanmaz levhadan üretilen etiketlere Endüstriyel Etiket denmektedir.

QR Kod Etiket Nedir?

QR, İngilizce “Quick Response” yani “Hızlı Tepki” anlamına gelmektedir. Bu kodlar, telefonunuzdan hızlıca okuma yapabileceğiniz yönlendirmeler içermektedir. Ayrıca içerisinde birçok veri bulundurabilmektedir. Özellikle günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Buna ek olarak; her türlü QR Kodlu sticker ihtiyacınıza 333etiket.com olarak çözüm üretmekteyiz. 

Etiket Fiyatları

Bünyemizde Ankara ve İstanbul Etiket baskı ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretmekteyiz. Sticker ve fiyat konusu; kullanılacak malzemeye ve yapılacak tasarıma göre değişiklik gösterebilmektedir. Ostim sticker ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun fiyatı ve etiketi önerelim.

Ayrıca Baskı ihtiyaçlarınız için 333baski.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Ankara Etiket Siparişi

Yaptığımız işlerde etiket sipariş konusuna oldukça önem veriyoruz. Verilen siparişin; bize anlatmak istediklerini iyice anlayıp, ardından işe geçiyoruz. Buna ek olarak, kalite anlayışımızdan ödün vermeden gerekli testleri yapıyoruz ve işinizi size teslim ediyoruz.

Kullanım Alanları

Etiketlerin sektöre ya da iş koşullarına yönelik birçok farklı kullanımı bulunmaktadır. Bunun sebebi, sektörlerde sticker ve reklam ihtiyacı duyulmasından kaynaklanmaktadır. 

Buna ek olarak; günümüzde marka, isim, uyarı, barkod, manav, asansör, ürün ve kablo etiketi olmak üzere birçok örneği bulunmaktadır.

Neden Tercih Edilir?

Tüketicilerin bilgilenmesi amacıyla üretilmektedir. Aynı zamanda Ankara ve İstanbul reklam sektöründe büyük rol oynamaktadırlar. 333 Ankara Etiket olarak; firmaların tanıtımlarını yapabilmeleri için sıra dışı çözümler üretmekteyiz.

Ayrıca Tüketiciler günlük hayatta farklı modelde etiketler ile karşılaşmaktadır. Kimi zaman kişiler, ürün üzerindeki kullanım talimatlarını öğrenmek veya gıda maddesinin son tüketim tarihini öğrenmek için etiketleri tercih etmektedir.

Püf Noktalar

Etiketler her geçen gün hayatın içine daha fazla girmektedir. Ancak istenilen sonuçların alınması için üzerinde durulması gereken bazı konular bulunmaktadır. 

İşe girişmeden önce kullanım hedeflerinin belirlenmesi elzemdir. Buna örnek olarak; kullanılacak sektör ve ürün üzerindeki bilgiler gibi konular verilebilmektedir. İlk olarak kullanım alanı belirleriz. Ardından nerede kullanılacağı anlaşılıp; materyal, boyut ve tasarım konusunda fikir üretmekteyiz.

Kullanım ömrünün uzun ve işlevsel olması oldukça önemlidir. Bu yüzden doğru materyal seçimi yapmak için sıkı çalışmaktayız. Ardından tüketici kitlesini hitap edecek yazılı olmayan kuralları belirliyoruz. Yani bu işin algoritması hakkında kafa yoruyoruz. Örneğin; “Tüketici ne ister?”, “Nelere ihtiyaç var?” gibi sorulara cevap buluyoruz. Kısacası bu algoritmayı çözmek, firma ve tüketici arasındaki bağı güçlendirmektedir.

Her geçen gün teknolojide büyük gelişimler yaşanmaktadır. Bu yüzden biz de teknolojiden geri kalmıyoruz ve etkisini anlıyoruz. Bu yüzden dijital baskı etiketler üretmekteyiz. Buna ek olarak ;teknolojinin bize sağladığı dijital baskı, maliyet ve zaman bakımından oldukça tasarruf sağlamaktadır.