Metal Etiket

Metal Etiket

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.​

Metal Etiket Nedir?

Ankara metal etiket ihtiyaçlarınıza; kabartma metal, asit indirme, paslanmaz çelik ve alüminyum pirinç modellerimizle çözüm üretmekteyiz.

Birbirinden farklı türleri ile firmaların; markalarını unutulmaz hale getirmesine olanak sağlayan metal yapıdaki etiketlere verilen isimdir. Bu etiketlerde genelde alüminyum kullanılmaktadır. Bu yüzden alüminyum etiket olarak da literatüre geçmiştir. Ancak farklı metaller üzerinde de etiket baskı işlemi gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda yapışkanlı metal etiket de sıklıkla tercih edilmektedir.

Bünyemizde etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler sunuyoruz. Etiket ihtiyaçlarınız için hemen 333 Etiket ile iletişime geçin!

Metal Etiket Baskı Nedir?

Metal Etiket baskı işleminde birçok varyasyon bulunmaktadır. Biz; CNC makinesinde kesilmiş alüminyum, paslanmaz çelik, sac gibi malzemeler kullanmaktayız. Ardından bu malzemeler üzerine; UV Baskı, lazer kazıma, asit indirme ve serigrafi baskı teknikleri kullanmaktayız. Ayrıca her bir tekniğin birbirinden farklı özelliği vardır. Bu özelliklerin bilinmesi önemlidir. Buna ek olarak işi yapan kişilerin de uzman olması elzemdir.

Etiket Çeşitleri

Paslanmaz metal etiket üretim hususunda anlaşmadan önce, firmanın önceki çalışmalarına bakmalısınız. Bunun sebebi, aklınızdaki düşüncelere netlik kazandırmaktır. Ayrıca etiketçi firmanın işini iyi yapması bir kenara, müşterinin de ne istediğini bilmesi elzemdir. Böylelikle ortaya iyi çözümler çıkmaktadır. 

Üretime geçmeden önce size sunulan, eldeki tasarımlar arasından bir tercih yaparak baskı işlemine karar verebilirsiniz. Bünyemizde serigrafi, UV Baskı, Lazer Markalama, Asit İndirme tekniklerini kullanmaktayız.

Hangi Malzeme Kullanılır?

Deforme ve paslanma sorunlarına karşı dirençli etiketler için önemli olan detay, malzeme kullanımıdır. Bant aşamasında çift taraflı bant olarak; 3m, Oracal, Uzak Doğu gibi seçenekler kullanıyoruz. Bunun dışında bant kullanmayacaksak delikle veya özel kesim tercih etmekteyiz.

Hangi Sektörlerde Tercih Edilir?

Firmaların çalışma koşulları, etiket seçimini oldukça etkilemektedir. Bu yüzden kimyasal, fiziksel ve mekanik aşınmaları da hesaba katmak gerekmektedir. Hal böyle olunca firmaların etiket ihtiyaçlarını etkili bir şekilde belirlemesi elzemdir. 

Etiket üretiminin hizmet ettiği birçok sektör bulunmaktadır. Bunlar; araç plakaları, ilaç sektörü, havacılık, duyuru levhaları, uyarı levhaları, asansör, tabela gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Aslında hayatın her alanında sıklıkla görmekteyiz.

Metal Etiket Fiyatları

Bünyemizde metal etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretmekteyiz. Etiket ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun etiket türünü ve fiyatını önerelim. 

Ayrıca baskı işleriniz için 333baski.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Metal Etiket Nasıl Yapılır?

Önemli olan konuların başında; “Müşterinin beklentilerini net olarak dile getirmesi” konusu gelmektedir. Bu sayede etiketleri hazırlayacak olan firma, ne tarzda çalışma yapması gerektiğine daha erken karar vermektedir. Biz etiket üretiminde müşterimizle iyi bir uyum yakalamaya çalışmaktayız. Bunun nedeni doğru ve farklı fikirler ortaya koymaktadır. Ne demiştik: “Farklı Fikirler, Büyük Değişimler”.

Öncelikle tasarım hakkında ortak bir karar varıyoruz. Bunu yaparken kendi fikirlerimizle sizin düşüncelerinize destek çıkıyoruz. Ardından tasarım aşamasını bitirdikten sonra materyal seçimine geçiyoruz. Alüminyum, demir, paslanmaz çelik ve pirinç gibi birçok seçeneğimiz arasından tercih yapıyoruz. 

Arzu edildiği takdirde; delikli, deliksiz, düz ya da özel kesimli olacak şekilde üretim sağlamaktayız. Buna ek olarak ebat, kalınlık, mat veya parlak yapı gibi tercihleriniz doğrultusunda aklımızdaki fikirleri pekiştiriyoruz. Ayrıca belirtmekte fayda var; materyal seçiminde sektörün gözdesi alüminyumdur. Bunun sebebi, alüminyum metal etiket baskı işleminin göz doyurucu çıktılar vermesinden kaynaklıdır.

Son olarak sizin isteklerinizi baz alarak, baskılama işlemine geçiyoruz. Burada ise; serigrafi, asit indirme, lazer markalama ve UV baskı yöntemlerinden birini kullanmaktayız.

#Sayfa Etiketleri

metal etiket, metal etiket baskı, metal marka etiketi, metal etiket baskı, madeni etiket fiyatları, alüminyum etiketi, demir etiket, metal etiketi, ankara etiket, ankara etiket baskı, ankara metal etiket