Pleksi Etiket

Pleksi Etiket

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.​

Pleksi Etiket Nedir?

Saydam veya opak sert akrilik levha üzerine UV baskı, lazer kazıma yapılarak elde edilen etiket ürününe Pleksi Etiket denir. Rahatlıkla kesilip, delinebilen bu malzeme hafif olduğu için taşınması kolaydır. Piyasadan levhalar halinde temin edilebilmektedir. Ayrıca cam gibi kırılgan değildir ve cama oranla çok daha dayanıklıdır. Buna ek olarak ışık geçirgenliği mükemmel seviyededir. Ancak ısı geçirgenliği de cama kıyasla daha azdır. Bu yüzden ısı ile bükülerek istenilen forma getirilebilmektedir.

Günümüzde pleksi etiket seçimi, firmaların üzerine en fazla durduğu konulardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Bunun sebebi; klasik tarzda hazırlanan etiketler, çoğu zaman firmaların isteklerini yerine getirme konusunda ciddi sorunları da beraberinde getirebilmektedir

Pleksi etiket ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Pleksi etiket fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

Pleksi Etiket Nasıl Yapılır?

Pleksi Etiket yaptırmadan önce, kullanılacak maddenin ne olduğu ve ne şekilde kullanılabileceği hakkında net bilgilerin elde edilmesi gerekiyor. Aksi durumda meydana gelecek olan gelişmeler ışığında, maalesef istenilen sonuçları ortaya koyulamıyor. Bahsi geçen durum gibi sorunların önüne geçebilmek için tüm detayların üzerine düşülmesi gerekir.

Pleksi malzemenin kullanılacağı yere göre baskı ve imalat teknikleri değişebilmektedir. Asansör etiketi veya asansör levhası üretimi, lazer ile kesilen malzeme üzerine tersten baskı tekniğiyle UV baskı makinesinde dijital baskı yapılarak gerçekleştirilmektedir.

Pleksi isimlik imalatında ise lazer kazıma kullanılmaktadır. Pleksi malzeme için kesim bilgileri lazer kesim cihazına yüklenir. Lazer kesim cihazı istenilen ölçüde adı adım kazıma işlemini gerçekleştirir. Sonraki aşamada pleksiyi dekube eder (pleksi malzemeyi kesip çıkarır). Burada pleksi sticker üretiminde; lazer kazıma ile elde edilen baskı rengi, pleksi levhanın rengine göre çıkmaktadır.

Pleksi etiket ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Pleksi etiket fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

Pleksi Etiket Fiyatları

İstanbul ve Ankara Pleksi Etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretmekteyiz. Etiket yapan firmalar arasında 333 Etiket ile iletişime geçin! İşinizi dinleyelim, size en uygun etiket türünü ve fiyatını önerelim. Ayrıca baskı ihtiyaçlarınız için 333baski.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

Kullanım Alanları

Pleksi Etiketin kullanıldığı birçok sektör bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse; kutu harf, yönlendirme tabelası, kapı ve masa isimlikleri verilebilmektedir. Ayrıca ayna ve asansör etiketi gibi ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullanılmaktadır.

Ayrıca Pleksi isim etiketi, pleksi fiyat etiketi gibi günlük hayatta sıklıkla  karşımıza çıkan kullanım çeşitleri mevcuttur.

Avantajlar

Cama oranla çok daha sağlamdır. Kırılması durumunda dağılma sorunu olmamasından ötürü bu tür etiketler pek çok firmanın ilk tercihi olmuştur. Buna ek olarak; Hafiftir ve iyi baskı tutar. Aynı zamanda kolay üretilmesi, bu etiketlerin tercih sebeplerinden birisidir.

Ayrıca pleksi maddesinin en büyük özelliklerinden bir tanesi ise, hem renkli hem de renksiz şekilde kullanılabilmeleridir. Bu nedenle etiket üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır.

#Sayfa Etiketleri

pleksi isim etiketi, pleksi etiket, pleksi etiket isimlik, pleksi etiketi, küçük isimlik, yapışkanlı ayna, ankara pleksi etiket, ostim pleksi etiket, ostim pleksi etiket, pleksiglas ankara, pleksi levha ankara, akrilik levha fiyatları ankara, ostim pleksi etiket, plexi isim, pleksi isim yazma, pleksi yazı, isimli pleksi, pleksi isimlik küçük, ayna üzerine yazı yazma, pleksi kesim, plexi lazer, pleksi kesim sipariş, pleksi lazer kesim