(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

333 Etiket Metal Etiketlerinin Özellikleri

333 Etiket Metal Etiket Uv Baskı AnkaraMetal Etiket333 Etiket Metal Etiketlerinin Özellikleri

333 Etiket Metal Etiketlerinin Özellikleri

Göz alır

333 Etiket Metal Etiketleri Pürüz sıfıra kadar inmiş ve kusursuz bir kenar yapısına sahip Etiket olma özelliğini taşımaktadır. Markalarınızdakı tüm detaylar net bir şekilde 333 etiket sayesinde en iyi şekilde gözlerini almaktadır. Üzerine az bir ışık alması bile markalarınız adeta ben buradayım demektedir.

Kolay Bir Şekilde Uygulanması Yapılır

333 Etiket Ankara da bu işi her şekilde yapmaktadır. Metal Etiketler her türlü sert yüzeylere sahip ürünlerde kullanılabilme özelliklerini barındırmaktadır. Ankara Metal Etiket standart Etiket uygulamasından çok da farklı değildir. Üzerindeki transfer bandıyla hızlı kolay ve pratik bir şekilde uygulanır.

Ankara 333 etiket Metal etiketin kalitesi tartışmaya kapalıdır

Bunun sebeplerini uzman işini ehli insanların yapması ve  günümüzün teknolji şartlarının çok iyi olmasıdır. Teknolojik makinalarımız ile Metal etiketlerinizi ürünlerinize monte işlemlerinde bu teknolojilerin pozitif etkilerine şahit olacaksınız.

Ankara 333 Etiket Metal Etiket Uygulaması

333 Etiket marka Metal Etiketler

333 Etiket sizlere teknolojiyle üretmiş olduğu etiketlerinizi saniyeler içinde ürünlerinize uygulamanıza olanak sağlamaktadır. Uygulama öncesinde veya sonrasında hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur. Aşağıda 333 Etiket olarak bir metal Etiket uygulaması örnek olarak gösterilmiştir.

  1. Adım :  Metal Etiketinizi hazır hale getirdiğimizde size göndereceğiz. Uygulama sırasında ekstra olarak hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken tek şey şeffaf olan transfer banttan ve alttaki taşıyıcı kâğıttan kurtarmaktır.
  2. Adım :  Metal Etiketinizi düz ve temiz bir yüzeye yapıştırın. Güçlü yapışma özelliği ile metal etiketiniz yapıştırdığınız yüzeye hemen yapışacaktır. Bu işlemi yapınca metal etiketinizin üzerinden şeffaf bandı çıkarın.
  3. Adım : 333 Etiket Metal Etiketiniz hazır. Tebrik ederiz metal etiketinizi ürününüz üzerinde hızlı kolay bir şekilde uyguladınız. Bu saatten sonra markanızın göz alıcı prestijli görünüme sahip olduğunu net şekilde görebilirsiniz. 333 etiket ile metal etiket uygulamanız özel bir deneyim ve beceri gerektirmez.

Ankara 333 Etiket Metal Etiket, ileri teknolojileri kullanılmış olan üretimi ile, ürünlerinize daha göz alıcı hallere getiren ve potansiyel müşterilerimiz üzerilerinde pozitif algıları yüksek yeni nesil metal etiket türleridir. 333 Etiket metal  etiket üretimi bir çok hassas aşamalardan oluşur ve her zaman en iyi kalitelerde metal ürünlerin etiketi üretimi yapılabilir.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.