(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

333 Etiket Metal Etiketlerinin Özellikleri
333 Metal, Leksan Etiket Baskı AnkaraMetal Etiket333 Etiket Metal Etiketlerinin Özellikleri
7 Ağustos 2018 Posted by etiket333 Metal Etiket , ,

333 Etiket Metal Etiketlerinin Özellikleri

333 Etiket Metal Etiketlerinin özellikleri, kaliteli ve canlı baskılı, uv baskı ile dayanıklı kusursuz bir kenar yapısına sahip etikettir. Markalarınızdakı tüm detaylar net bir şekilde 333 etiket sayesinde en iyi şekilde gözlerini almaktadır. Üzerine az bir ışık alması bile markalarınız adeta ben buradayım demektedir. Kolay bir şekilde etiket baskı uygulanması yapılır. 333 Etiket Ankara da bu işi her şekilde yapmaktadır. Metal Etiketler her türlü sert yüzeylere sahip ürünlerde kullanılabilme özelliklerini barındırmaktadır. Ankara Metal Etiket standart etiket uygulamasından çok da farklı değildir. Üzerindeki transfer bandıyla hızlı kolay ve pratik bir şekilde uygulanır. Ankara 333 etiket metal etiketin kalitesi tartışmaya kapalıdır. Bunun sebeplerini uzman işini ehli insanların yapması ve  günümüzün teknolji şartlarının çok iyi olmasıdır. Teknolojik makinalarımız ile Metal etiketlerinizi ürünlerinize monte işlemlerinde bu teknolojilerin pozitif etkilerine şahit olacaksınız.

333 Etiket Metal Etiketlerinin Özellikleri Nelerdir?

333 Etiket, uv baskı teknolojisiyle sizler için üretmiş olduğu etiketleri saniyeler içinde ürünlerinize uygulamanıza olanak sağlamaktadır. Uygulama öncesinde veya sonrasında hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur. Aşağıda 333 Etiket olarak bir metal Etiket uygulaması örnek olarak gösterilmiştir.

  1. Adım :  Metal Etiketinizi hazır hale getirdiğimizde size göndereceğiz. Uygulama sırasında ekstra olarak hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken tek şey şeffaf olan transfer banttan ve alttaki taşıyıcı kâğıttan kurtarmaktır.
  2. Adım :  Metal Etiketinizi düz ve temiz bir yüzeye yapıştırın. Güçlü yapışma özelliği ile metal etiketiniz yapıştırdığınız yüzeye hemen yapışacaktır. Bu işlemi yapınca metal etiketinizin üzerinden şeffaf bandı çıkarın.
  3. Adım : 333 Etiket Metal Etiketiniz hazır. Tebrik ederiz metal etiketinizi ürününüz üzerinde hızlı kolay bir şekilde uyguladınız. Bu saatten sonra markanızın göz alıcı prestijli görünüme sahip olduğunu net şekilde görebilirsiniz. 333 etiket ile metal etiket uygulamanız özel bir deneyim ve beceri gerektirmez.

Ankara 333 Etiket Metal Etiket, ileri teknolojileri kullanılmış olan üretimi ile, ürünlerinize daha göz alıcı hallere getiren ve potansiyel müşterilerimiz üzerilerinde pozitif algıları yüksek yeni nesil metal etiket türleridir. 333 Etiket metal  etiket üretimi bir çok hassas aşamalardan oluşur ve her zaman en iyi kalitelerde metal ürünlerin etiketi üretimi yapılabilir.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by