(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Ankara Alüminyum Etiket Nasıl Yapılır?

333 Etiket Metal Etiket Uv Baskı AnkaraAlüminyum EtiketAnkara Alüminyum Etiket Nasıl Yapılır?

Ankara Alüminyum Etiket Firmaları

Her grup gibi müşteri kitlesi de kendini yenilemeye devam ediyor. Bu yenileşme bilinçli tüketici kitlesini de artırıyor. Müşterilerin bu durumu ürünlere bakış açısını da değiştiriyor. Piyasada var olan talep artık ürünlerin kullanışlı ve hoş görünmesinin yanında kaliteli ve sağlık açısından zararlı unsurlar içermemesine de ihtimam göstermektedir. İşte bunu dikkate alan Ankara alüminyum etiket hizmetleri artık online olarak verilmektedir.

Uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilen, adından da anlaşıldığı üzere alüminyum malzemeden yapılan bu etiketler sanayi sektörü tarafından kullanılmaktadır. Baskı teknolojilerinin en kalitelisi kullanılarak üretilen etiketler malzeme ve firma tanıtma amacı ile kullanılan küçük damgalardır. Bu özellikleri ile tanıtım yanında reklam özelliği de gösterirler.

Alimünyum Etiketler ve Dayanıklılık

Alüminyum etiketler dayanıklı malzemeden yapıldığı için doğal koşullar tarafından kolay kolay yıpratılamazlar. Sanayi sektörü genellikle ağır iş sektörüdür ve bu sektörde kullanılan malzemeler yoğun bir şekilde kimyasal madde içerirler. Bu maddelerin çarpma ve ya sızıntı ile alüminyum etiketlere temas etmesi sonucu oluşabilecek deformasyonlar ve silinebilme olasılıkları göz önünde bulundurularak üretilen Ankara alüminyum etiket ortaya koyduğu ürün kalitesi ile bu sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Etiketlendirme Teknolojisinde Kullanılan Yöntemler

Alüminyum etiketlendirmede punch yöntemi ile lazer ve pres yöntemi kullanılmaktadır. Etiketlendirme yaptırmak isteyen firmanın talebine göre karakter biçimi, karakter metni ve metinde kullanılacak kelime sayısı belirlenmektedir. Bu etiketler dışarıdan bakıldığında hafif bir kabartma şeklinde görüleceği gibi, tamamen malzemenin kendindenmiş gibi doğal bir özellik gösterirler. Ayrıca istenilen renkte ve ebatta hazırlatılabilmektedir.

Online alışveriş artık hayatın her alanında olduğu için tüm ihtiyaç ürünlerinde de kendini göstermektedir. Hem alüminyum etiket hem de diğer tüm etiket türlerini internette yer alan web sitelerde bulabilirsiniz. Bunlar asit indirme etiketi, bas kes etiketi, dijital baskı, folyo etiket, paslanmaz etiket, pirinç etiket ve pvc etiket gibi hemen her malzemeden üretilen etiket türleri olarak sayılabilir. Talep edeceğiniz etiketler ile alakalı detaylı bilgi ve sipariş için web sitelerini incelediğinizde sektörünüze ve aradığınız kriterlere uygun etiket türlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by