Ankara Braille Alfabesi Levhası

Ankara Braille Alfabesi Levhası

“Ankara Braille Alfabesi levhası, görme engelliler için tasarlanmış, üzerine uv baskı ile kabartma yapılmış yönlendirme tabelası ürünleridir. Standart yönlendirme ürünlerine kabartma braille alfabesi uygulanarak üretilirler. Yönlendirme levhasının çeşidine göre kabartma işlemi farklı tekniklerle yapılır. Yapılan kabartmanın miktarı standartlara uygun boyutlara da yapılır.

Ankara Braille Alfabesi Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Bombeli, Modüler (Değişebilir) ve Asetatlı veya düz olarak sunulan braille alfabeli kapı isimliklerinin montajı da basit ve kolaydır. Olası birim değişimlerin de özel tırnak yapısı sayesinde kolaylıkla değiştirebilir ve özel bir uğraş veya tadilat gerektirmez. Bu basit değişim sayesinde bir sefer montajı yapılan Kapı İsimlikleri, kuruluşların olası birim değişimlerinde ekstra bir masraf çıkartmadan senelerce kullanımına olanak sağlamaktadır. Birimlerde bulunan çalışanların değişmesi halinde ise kapı isimliğinde bulunan pvc asetat değiştirilebilir. Bu sayede olası değişikliklerde kurum veya kuruluşun bütün paneli değişmesine gerek kalmaz.  Braille Alfabeli Modüler Yönlendirmelerde kullanılan Braille Alfabesinde, Türkçe karakterler, uluslararası ölçü ve yazım standartları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Kurum ve Kuruluşların standart olarak kullandığı ölçüler ; WC ler için (Engelli WC, Bay WC, Bayan WC) 15×15 cm Mekanlar ve Odalar için ( Engelli Polikliniği, Danışma, Asansör vb..) 30×12 cm veya 25×9 cm dir.

Braille Alfabesi Levhası Avantajları Nelerdir?

Bu iş için özel olarak kullanılan makineler sayesinde ortaya hem faydalı hem de kaliteli bir iş çıkmış oluyor. İnsanların birbirlerini anlamadığı ve sürekli dünyada kargaşa olduğu zamanlarda görme engellilerin halinden anlamak ve onların yaşamlarını kolaylaştıracak birçok braille yönlendirme firması bulunmaktadır. Buradaki ortak amaç hem onların hayatını kolaylaştırmak hem de kendi hayatlarını maddi açıdan idame ettirmek. Bu uygun şartlar yerine getirildiği takdirde yukarıda da belirttiğimiz gibi özel kurum ve kuruluşlarda hastahanelerde bürolarda ve hatta okullarda bile bu  levhalardan görmek mümkün hale geliyor. Ankara Braille yönlendirme alfabesini dünyadaki şartlara uygun şekilde üreten firmalarımızı tebrik ediyor ve büyüme yolunda kendilerine güzel dileklerimizi  sunuyoruz.

Ankara Braille Alfabesi Levhası Siparişi Verilir?

Siz de hemen siparişinizi en hızlı şekilde oluşturarak hak ettiğiniz doğrultuda en uygun ürün etiketleme hizmetinden ankara etiket firması avantajlarıyla  anında yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dünden bugüne değin her an beklentileri fazlaca karşılamayı sürdüren ürün etiketleme sayesinde her an müşterisinin ne istediğini dikkate alan özellikte ürün etiketlerine yer verildiğinin mutlak surette üzerinde durmamız gerekiyor. Whatsapp kurumsal hattımız üzerinden yine uv baskı teknolojisi ile üretilen ürün etiketleme konusunda bize ulaşabilirsiniz. Her zaman müşteri odaklı çalışma ilkesi çerçevesinde ankara etiketçi firma tarafından yürütülen yaklaşıma dayanarak kesintisiz hizmet verilmektedir.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler