(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Ankara Damla Etiket İmalat Firması
333 Metal, Leksan Etiket Baskı AnkaraGenelAnkara Damla Etiket İmalat Firması
13 Ekim 2018 Posted by etiket333 Genel , , ,

Ankara Damla Etiket İmalat Firması

Ankara Damla Etiket İmalat Firması olarak ürettiğimiz damla etiketler ile markanıza pt33restij, işlerinize hız kazandırarak çözüm üretiyoruz.

Damla Etiket, asıl itibarıyla ürünün marka değerini artırmasını sağlayan, ürüne markaya göre hazırlanmış (baskı) olan istenilen ebatlara damla suretiyle istenilen bölgeyi şeffaf bir şekilde saran bir üründür. Ürün donduktan sonra  korumaya başlar. Kendinden yapışkanlı sıvı, uygulamadan sonra esnek katı, hava sıcaklık duruma göre 1 saat içinde donar. Ürün donduktan sonra ürününüzü esnek bir koruma alanıyla sıcaklık ve soğukluk karşısında dirençli hale getirip ürün markasının yaşam süresini artırır.

Ankara Damla Etiket İmalat Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

İstenilen etiket baskısı yapıldıktan sonra, ürün/marka kısmından geriye kalan yerler çıkarıldıktan sonra sadece damla yapıştırılacak kısım kalması sağlanır. Daha sonra makine aracılığıyla sıvı kimyasal reçine etiket üzerine damlatılır.

Damla etiket yaptırmanın avantajları nelerdir; Sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı dirençli ayrıca görünüm olarak derinlik hissi sayesinde 3 boyutlu bir hava veren damla etiket altındaki etiketin yıpranmasına karşıda esnekliği ile etiketin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Damla Etiket ismini nerden alır: Damla etiket adını donduktan sonra damla şeklinde kalmasından almaktadır. Damla etiket içerik olarak poliüretan esaslı çift karışımlı etikettir. Poliüretan insan hayatına zararı olmayan. Çok çeşitli alanlarda kullanılan otomotivden, elbiseye, oyuncaktan, ayakkabıya çok farklı kullanım alanı bulmuş bir kimyasaldır.

Damla Etiketin Ne Gibi Faydaları Vardır?

Damla etiket, mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür. Damla Etiketin yarattığı 3 boyutluluk etkisiyle en basit nesneler bile çok daha özel bir görünüm kazanıp kolayca fark edilir hale gelir. Damla etiket şeffaf camsı görüntüsüyle etiketinizi daha canlı daha çekici ve daha kaliteli görünmesini sağlar. Damla etiket, baskınızı dış etkenlere karşı korur, böylece daha uzun süre orjinal halinde kalmasını sağlar. Damla etiket uygulanmadan önce sıvı olduğu için çok kolay şekilde yüzeyi sarar ve ürün üzerinde kolayca yayılarak uygulama kolaylığı sağlar. Damla etiketler günümüzde mobilya sektöründen otomotive kadar yaygın şekilde kullanılır. Elastik yapıya sahip olduğundan düz, yuvarlak ya da oval zeminlerde kolay bir şekilde kullanılır. Soğuk veya sıcaktan, pvc yapısıyla yağmurdan ya da nemden herhangi bir şekilde etkilenmez ve uzun ömürlüdür. Ankara etiketçi firma 333 olarak, kaliteli ve uygun fiyata damla etiket imalatı yapmaktayız.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by