Ankara Display Ürünler

Ankara Display Ürünler

“Display Ürünler kategorisinde, örümcek stand, roll-up banner, roll-up stand, banner ürünlerini iç mekanda lateks baskı tekniğiyle üretiyoruz. Display ürünlerin genel kullanım yerleri olarak, metro durakları, okul girişleri, hastane girişleri, fuar alanları, etkinlik  mekanları olarak örneklendirmek mümkündür.

Display Ürünlerde Kullanılan Baskı Teknikleri Nelerdir?

Dijital baskı işlemlerinde daima teknolojik yenilikleri yakından takip eden ankara dijital baskıcı firma yüksek kalite ekonomik fiyat garantisiyle çalışmasına aralıksız devam ediyor.

  • solvent baskı
  • uv baskı
  • latex baskı

gibi dijital baskı tekniklerinde su bazlı ve kesinlikle katkı maddesini içermeyen ankara dijital baskıcı firma olarak hareket etmektedir. Daima yenilikçi dokusuyla çalışmasına kaldığı yerden devam ederek profesyonel ekip kadrosuyla her anlamda çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Display Ürünler Ankara

Dijital baskı teknolojisi konusunda 7/24 anlayışla ve güçlü personel kadrosuyla faaliyetlerine kesintisiz devam ederek her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket ediyor. Bu sayede herhangi bir problemle karşılaşılmadan reklam tabelası, duvar kağıdı, Display Ürünler Ankara ve kutulu harf modeller açısından ihtiyaç duyulan her şeyi zamanında teslim ediyor.

UV Dijital Baskı Teknolojisinde Natürellik

Natürel boyası sayesinde içerisinde insan sağlığını tehdit edecek herhangi bir katkı maddesi olmadan ultraviyole dijital baskı çalışması bulunmaktadır. Dijital baskı çalışmasında her zaman katkı maddesi barındırmayan natürel anlayışla çalışarak dijital baskı ankara olarak hareket etmektedir. UV baskı sayesinde gerek bireysel ihtiyaçlar gerekse kurumsal reklam çalışması açısından daima en iyiyi vurgulamayı sürdürmektedir.

Solvent ve Su Bazlı Baskıyla Üretilen Display Ürünler

İç mekan dekorasyonu için display ürünler modellerinin dijital baskı teknolojisinde hazırlanması çok önemlidir. Solvent su bazlı içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan, su içermeyen özelliğiyle her zaman natürel bir yaklaşımla hareket edilmektedir. Su bazlı dijital baskı çözümlerinde firmalar için de yine üç boyutlu duvar kağıdı tasarımlarına ve display ürünler çeşitlerine yer verilmektedir. Böylelikle sıradan display tasarımlarının dışında daha gösterişli, daha etkileyici yeni dijital baskı teknolojisi uygulamalarına yer verilmektedir. Katkı maddesi olmaması nedeniyle insan sağlığını risk altına sokan kanserojen kimyasallar içermemektedir. Bunun yanı sıra 3D baskı teknolojisi kullanılarak geliştirildiğinden duvar kağıdı modellerinin iç mekan dekorasyonunda sıra dışı bir tasarıma dönüşmesini sağlamaktadır.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler