Ankara Etiket Çeşitleri

Ankara Etiket Çeşitleri

“Ankara etiket çeşitleri konusunda geniş ürün yelpazesine sahip olan 333 etiket metal etiket, folyo etiket, kağıt etiket imalatıyla hizmetinizde. Etiket çeşitleri günümüzde üretim, imalat, satış, pazarlama  gibi hemen her sektörde kullanılan ürünlerdir. Etiket kullanımı teknoloji çok çeşitlilik kazanmıştır. Etiketlerin kullanım alanları günümüzde çok çeşitler olmakla birlikte, isteğe göre veya herhangi bir sektörün dalındaki özel bir ihtiyaca göre çeşitli amaçlarda da kullanılabiliyorlar. Sonuç olarak 333 Etiket Firması etiketler üzerine ne basılırsa basılsın, tabi ki onunla ilgili bilgi içereceğinden genel olarak bilgi verme amaçlı kullanılmaktadır. Tabi bilgi verirken göze hitap ettiğini unutmamak son derece önemlidir. Günümüzde teknolojinin bize sağladığı olumlu faktörler ile kullanım alanlarına göre en çok kullanılan bir uygulamadır. Ankara 333 Etiket Çeşitleri (Türleri) ;  kullanım alanlarına göre çeşitli sınıflarda adlandırılmaktadır. Tabi ki Ankara 333 etiket Firması olarak her sektöre veya iş koşullarına göre kullanılan etiketlerin özel bir adı ve tanımı vardır diyoruz.

Ankara Etiket Çeşitleri İmalatı Nasıl Yapılır?

333 etiket metal etiket üretiminde cnc, lazer kesim cihazları kullanmaktadır. İmalatı yapılan metal etiket başlangıç aşamalarından son işlem aşamalarına kadar bir uzun ve hassas çalışmalar sonucu uv baskı ile elde edilebilmektedir. Temel olarak ürettiğimiz her metal etiketler, saf haldeki bir nikel metalinden elektroliz işlemi ile gözle görülmeyecek boyutlarındaki nikel iyonlarına özel olarak hazırlanmış bir kalıp üzerinde istenilen formda birleştirilip bir araya getirilmesiyle elde edilmektedir. Saatler üzerinde çalışılıp yapılan bu işlem ile özel olarak kağıt inceliğinde, pürüzsüz ve kusursuz kenarlara sahip olacak şekilde markamızın metal hali elde edilmiş olur. Daha sonraki işlemlerde ise elde edilen bu metaller, etiket haline getirilerek metal etiket üretimi yapmış oluyoruz.
Metal etiketler mikron kalınlığında olup, piksel piksel detaylara sahiptir. Çünkü her zaman dediğimiz gibi ürünleriniz görselliği hayati önem taşımaktadır.  Markanızdaki görülen en küçük detaylarında gösterilebilmesinin altında yine bu üretim teknolojileri birleşimleri bulunmaktadır. Sonuna kadar güvendiğimiz üretim teknolojimiz lazer veya CNC makineler ile hassasiyetli işler yapabilmekteyiz. Metal etiketlerin üretimlerinde bilgisayar destekli akıllı üretim sistemleri kullanılmaktadır.

Benzer Haberler

Yeni Haberler