(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Ankara Metal Etiket

333 etiket olarak metal etiketlerinizi daha gösterişli hale getirmenize yardımcı olmaktadır. Ankara da olan metal etiket firmamız ürünlerinizin gösterişli olmasının beraberinde bazı alanlarda metal etiket kullanımının zorunlu olarak kullanılmasının farkındadır. Bu sayede Ankara Metal Etiket firması

kendine düşen görevi işinin ehli uzmanlardan oluşan kadrosuyla her zaman yanınızdadır.

333 etiket Metal Etiket olarak üretimlerini yaptığımız Metal Etiketler, üreticilerin ürünleri üzerinde göz alıcı gösterişli bir duruma getiriyor. Metal etiketlerin etkileri profesyonel olunca müşterilerde pozitif bir algı oluşmasına neden olmaktadır. Ürün satışlarınızdaki pazarın kalitesini arttırmaktadır.  333 etiket tarafından imal edilen metal etiketler %100 metal ve tamamen kendinden yapışkanlı yeni nesil ürün etiketidir. Kimse dışı güzel olmayan pakete ürüne yaklaşmaz bile. Ama metal etiketiniz çok güzel alımlı olur da bu etki müşteride kesinlikle olumlu etki oluşturmaktadır.

Ankara 333 etiket ürün etiketleri, kâğıt inceliğinde, tamamen metal ve marka tasarımındaki her türlü ince detaya kadar varan detaylara dahi gösterebilen işçilikleri sağlayan teknolojilere sahiptir. 333 etiket firmasının makinaları o kadar teknolojik ki metal etiketlerinizi ilk görünce o kadar saf ve temiz bi işçilik çıkardığınızı anlayacaksınız. Ürününüz ne olursa olsun metal etiketlerimiz her türlü cam plastik ahşap cam mermer gibi sert yüzeyli tüm ürünlerde çok kolay bir şekilde uygulanır. Şöyle söyleyeyim Ankara 333 Etiket firması Metal Etiketleri kullanımı aç ve kullan şekilde olup uygulaması bir o kadar da basit ve pratiktir. Kendinden yapışkanlı kullanıma şipşak hazırdır. Sahip olduğu özellikler bakımından Ankara 333 Etiket firmasında imal edilen metal Etiketler eski nesil Metal Etiketlerde çok farklıdır.

Metal etiket üretimlerinde en kaliteli yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Bu nedenle uzun ömürlü metal Etiketlere sahip oluyorsunuz. Bu yapıştırıcılar sağlam ve kuvvetli yapıştırıcılardır. Kalıcı yapışkanların ürünlerinizi kalıcılığını arttırmaktadır. Sıcak soğuk nem demeden her koşulda markanızın ilk günkü gibi göz alıcı olmasını isterseniz Ankara 333 Etiket Metal Etiket sizler için en iyisini tasarlamaya hazırdır.

Ankara 333 etiketlerinden Metal Etiket  genel olarak yurt dışındaki tercihler bilgisayar, kapı, müzik enstrümanları üreticilerinin ilgisini çekerken, Türkiye de  pazarında da özellikle dayanıklı tüketim ürünleri, beyaz eşya ürünleri ve elektrikli ev aletleri, mobilya, elektronik, medikal ürünleri , mutfak ve banyo üreticilerin daha çok ilgisini çekmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.