(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Ankara Etiket Firması

11 Ocak 2020 Posted by etiket333 Etiket

Ankara etiket firması olarak 333 etiket sizlere çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Ankara da etiket hizmeti oldukça yaygın bir sektördür. Fakat firmanıza en uygun etiketi bulabilmek için hemen bizimle iletişime geçin. Etiket dediğimiz alan o kadar geniştir ki her alanda kullanılabilir.

Bir hastane de ilaçların üzerinde kullanılır. İlaçlar, serumlar, iğnelerin üzerinde içeriğine ve kullanım şekline ait yönergeler bulundurur etiketler. Hastanenin girişinde çıkışında, kat aralarında ve neredeyse her yerinde etiketler bulunur. Peki bu etiketler nedir? Kat aralarında bulunan ve kaçıncı kata çıktığınızı gösteren duvara asılı etiketlerdir yani pvc etiket. Danışmayı arıyorsunuz ve duvarda gördüğünüz afiş bir etikettir.

Doktorların kapı isimliği pvc menşeili bir etiket türüdür. Radyasyon uyarısı veren duvar baskıları etiket türüdür. Ambulansların, ambulans olduğu trafiğe girdiğinde anlaşılsın ve yol verilsin diye üzerindeki kaplamalar bir etiket türüdür. Bu ve bunun gibi birçok hizmeti 333 etiket olarak bütün kurumlara, şahıslara, özel firmalara hizmet vermekteyiz. Ankara etiket firması olarak sadece hastanelere mi hizmet veriyoruz tabii ki hayır.

Evlerinize yaptırdığınız kapı isimliklerini bizler sizin için yapıyor ve tasarlıyoruz. Evlerinize ve iş yerlerinize yaptırdığınız duvar kağıdı baskılarını Ankara etiket firması olarak bizler yapmaktayız. Bir firmanız var araç giydirmek ve firmanızın reklamını her yere taşımak istiyorsunuz. O zaman bizimle iletişime geçin ve size özgün tasarımcılarımız ve kaliteli ekibimiz yardım etsin.

Eğer bunun gibi başka bir ihtiyacınız varsa örneğin standlar oluşturmak istiyorsanız: standlar insanların sürekli ziyaret ettiği yerlerin gözde bir noktasına koyulan tanıtım bölümüdür. Gelip geçen bütün insanlar firmanızı görüp tanır. Bu ve bunun gibi birçok hizmeti almak ve uzman etiket firmamızla yola çıkmak istiyorsanız hem bizimle iletişime geçin.333  etiket ve diğer bütün reklam platformlarında yanınızda.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by