Ankara Etiket Firması

Ankara Etiket Firması

“Ankara etiket firması 333 etiket olarak etiket imalatı yaparak işlerinize ivme kazandırmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Ankarada etiket hizmeti oldukça yaygın bir sektördür. Fakat firmanıza en uygun etiketi bulabilmek için hemen bizimle iletişime geçin. Etiket dediğimiz alan o kadar geniştir ki her alanda kullanılabilir. Bir hastanede ilaçların üzerinde kullanılır. İlaçlar, serumlar, iğnelerin üzerinde içeriğine ve kullanım şekline ait yönergeler bulundurur etiketler. Hastanenin girişinde çıkışında, kat aralarında ve neredeyse her yerinde etiketler bulunur. Peki bu etiketler nedir? Kat aralarında bulunan ve kaçıncı kata çıktığınızı gösteren duvara asılı pvc etiketler de örnek verilebilir. Danışmayı arıyorsunuz ve duvarda gördüğünüz afiş te bir etikettir.

Ankara Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Doktorların kapı isimliği pvc menşeili bir etiket türüdür. Radyasyon uyarısı veren duvar baskıları etiket türüdür. Ambulansların, ambulans olduğu trafiğe girdiğinde anlaşılsın ve yol verilsin diye üzerindeki kaplamalar bir etiket türüdür. Bu ve bunun gibi birçok hizmeti 333 etiket olarak bütün kurumlara, şahıslara, özel firmalara hizmet vermekteyiz. Ankara etiket firması olarak sadece hastanelere hizmet vermiyoruz tabii ki. Evlerinize yaptırdığınız kapı isimliklerini bizler sizin için yapıyor ve tasarlıyoruz. Evlerinize ve iş yerlerinize yaptırdığınız duvar kağıdı baskılarını Ankara etiket firması olarak bizler yapmaktayız. Bir firmanız var ve araç giydirmek ve firmanızın reklamını her yere taşımak istiyorsunuz. O zaman bizimle iletişime geçin ve size özgün tasarımcılarımız ve kaliteli ekibimiz yardım etsin. Eğer bunun gibi başka bir ihtiyacınız varsa örneğin standlar oluşturmak istiyorsanız yine size ankara etiket firması olarak yardımcı olabiliriz. Standlar insanların sürekli ziyaret ettiği yerlerin gözde bir noktasına koyulan tanıtım bölümüdür. Gelip geçen bütün insanlar firmanızı görüp tanır. Bu ve bunun gibi birçok hizmeti almak ve uzman etiket firmamızla yola çıkmak istiyorsanız hem bizimle iletişime geçin. 333  etiket ve diğer bütün reklam platformlarında yanınızdayız.

Etiketin Kullanım Yerleri Nelerdir?

Etiketler günümüzde her iş kolunda üretim, imalat, satış, pazarlama kısmında olsun, herhangi bir işin sistemli bir hale getirilmesi (stok yönetimi, mal sayımı vb.)  olsun, ürünler ile ilgili önemli uyarı ve bilgileri içeren materyaller olarak kullanılmaktadır. Etiketlerin kullanımı çok çeşitlidir. Etiketlerin kullanım alanları çok çeşitli olmakla birlikte, isteğe göre veya herhangi bir sektördeki özel bir ihtiyaca göre çeşitli amaçlarda kullanılabilir. Sonuç olarak etiketler üzerlerine ne basılırsa basılsın, onunla ilgili bilgi içereceğinden genel olarak bilgi verme amaçlı kullanılmaktadır. Günümüzde kullanım alanlarına göre en çok kullanılan etiketler; Ürün Etiketleri, Yıkama Talimatı Etiketleri, Demirbaş Etiketleri, Fiyat Etiketleri, Ürün logo & marka etiketi, Uyarı Etiketi, Barkod Etiketi, Etiket Çeşitleri (Türleri) Etiketler kullanım alanlarına göre adlandırılmaktadır. Ancak her sektöre veya iş koşullarına göre kullanılan etiketlerin özel bir adı ve tanımı vardır.

Etiket Ürünleri Nelerdir?

Etiketlerin çok çeşitli olmalarının sebebi, her sektörde etiket ve etiketlemeye ihtiyaç duyulması ve buna göre etiket kullanılmasıdır. Buna göre tüm etiket türlerini bulabilirsiniz. Eco Termal Etiket, Semi Termal Etiket, Lamine Top Termal Etiket, Termal Karton Etiket, Hamur Etiket, Vellum Etiket, Kuşe Etiket, Farma Etiket, Chromolux Etiket, Termal Transfer Etiket, Opak Polietilen Etiket, Opak Polipropilen Etiket, Şeffaf Polietilen Etiket, Şeffaf Polipropilen Etiket, Data PE Etiket, Slwmat Etiket, Whitemat Etiket, Glosswhite Etiket, Floresan Kağıtlı Etiket, Gold Kuşe Etiket, Metalize Kuşe Etiket, (Üst Yüzeyi Metalize Kağıt) Metalize Kuşe Etiket, (Yapışkan Yüzeyi Metalize Kağıt) Metalize Plastik Etiket, Güvenlik Etiketi (Kırılgan Etiket), RFID Etiket, Care Label (Japon Akmaz) Saten Etiket, (İpek Asetat Etiket), Tyvek Etiket, Non Woven Etiket ve Metal Etiket. Yukarıda belirttiğimiz tanıma bakacak olursak görüldüğü üzere birçok uv baskı ile üretilen etiket türü vardır. Peki bunca etiket türünü hangi firmalar üretmektedir? Ankara etiket firmaları bu konuda devreye girerek çeşitli etiket türlerinin üretiminde önemli rol alıyor ve hem etiket hem de reklam ihtiyacınızı karşılıyor. Hem yerel anlamda, hem de türkiye genelinde ihtiyaç duyulan ürünü gelişmiş makineler sayesinde hazırlayıp müşterilerine ulaştırıyor ve gerekli ihtiyaç açığını kapatmış oluyor.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler