Ankara Folyo Etiket Firması

Ankara Folyo Etiket Firması

“Ankara folyo etiket firması, ürününüzün, firma reklamınızın en iyi şekilde ve uzun ömürlü olarak yapılabilmesi hususunda ürünler sunuyor.

Ankara Folyo Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Ankara folyo etiket firması 333 etiket olarak, kendiliğinden yapışkanlı, dijital baskılı folyo baskes etiket imalatı yapmaktayız. Folyo etiketler yapıştırıldığı yerden çıkarıldığında kolay kolay iz bırakmazlar. Bu nedenle elektronik ürünler için çıkartma / sticker olarak kullanılabilirler. Folyo etiketler, oval, dalgalı oval ve yuvarlak şekillerde baskes özellikli plotterlarda basılıp, baskı dışındaki kısım kesilip çıkarılarak imal edilmektedir. Başlıca folyo ürünleri :  3*3cm Dalgalı Oval Kesim, 3*3cm Özel Oval Kesim, 3*3cm Özel Yuvarlak Kesim, 5*5cm Dalgalı Oval Kesim,  5*5cm Özel Oval Kesim, 5*5cm Özel Yuvarlak Kesim, 7*7cm Dalgalı Oval Kesim, 7*7cm Özel Oval Kesim, 7*7cm Özel Yuvarlak Kesim, 10*10cm Dalgalı Oval Kesim, 10*10cm  Özel Oval Kesim, 10*10cm Özel Yuvarlak Kesim olarak 12 çeşittir. Daima müşteri memnuniyeti anlayışını esas alan yaklaşıma bağlı kalıyor. Ve müşterimizin tam da ne istediğini bilen bir anlayışta 7 gün 24 saat boyunca çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Folyo Etiket Siparişi Nasıl Verilir?

PVC folyo kullanılarak cam yüzeye uyguladığımız folyo baskı çözümleriyle iş yerlerinin olmazsa olmaz reklamı açısından en son teknolojik çalışmaları yakından takip ederek çalışıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti anlayışını esas alan yaklaşıma bağlı kalıyor. Ve müşterimizin tam da ne istediğini bilen bir anlayışta 7 gün 24 saat boyunca çözümler sunmaya devam ediyoruz. Firmamız tamamıyla beklentilerin ötesine geçmeyi sürdüren etkin yaklaşıma dayanarak 7/24 anlayışta size hizmet veriyor. Whatsapp sipariş hattımız üzerinden size özel çözümleri yine sizlerle buluşturmaya devam edecektir. Müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde daima yanınızda yer almayı sürdüren çalışmayla dilediğiniz gibi size özel tasarımları inceleme imkanı bulacaksınız. Bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek bu zamana kadar yapmış olduğumuz uv baskı çözümlerimizi yakından tanıma imkanını elde etmiş olacaksınız. Deneyimli kadrosu, güçlü alt yapısıyla dijital baskı teknolojisindeki bütün yenilikleri yakından takip eden firma olarak size tam da aradığınız gibi dijital baskı çözümlerini ulaştırmaya devam ediyoruz”

Benzer Haberler

Yeni Haberler