Ankara Gümüş Yaldız Etiket

Ankara Gümüş Yaldız Etiket

“Gümüş yaldız etiket, canlı bir görsellik sunmak amacıyla oluşturulmuş etiketlerdir. Görsel olarak estetik duran bu etiketler yapıştırılabilir ve eşyalara parlak ve ilgi çekici yeni bir imaj kazandırır. Pvc malzemeden üretilen bu etiketler genellikle dekoratif amaçlı kullanılır. Ancak reklam ve firma tanıtımları amacıyla da kullanılmaktadır. Ploter makineleri ile basılan gümüş yaldız etiketler tasarımın ardından çok hızlı bir şekilde basılıp teslim edilebilmektedir. Kolay yırtılmayan deforme olmayan ve güneş ışığına dayanıklıdır. İç dekorasyonda hem suya dayanıklı yapısı nedeniyle dış ortamlarda pano, tabela gibi dış ortamlarda sıklıkla kullanılır.

Gümüş Yaldız Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Eskiden günümüze kadar her türlü eşyanın güzel gözükmesi amacıyla kullanılmıştır. Yaldız kelime anlamı itibari ile bir materyali gümüş ya da altın gibi gösteren sıvı ya da madde anlamına gelmektedir. Ancak yaldızlar gelişen teknolojiyle birlikte pahalı bir ürün olmaktan çıkıp herkesin kolayca kullanabileceği bir malzeme haline gelmiştir. Tasarımı yapılan etiketler gümüş renginde metal görünümlü folyo ile plotterda baskı yapılarak belirli kısımlarının kesilmesi ve kalan kısımlarının çıkarılmasıyla imal edilir. Kafelerin, barların ve eğlence sektörünün sıklıkla kullandığı gümüş yaldız etiketler insanların dikkatini çekmesi açısından öne çıkan bir malzemedir. Genellikle bilgisayar destekli tasarım programları ile firmalara özel olarak, uv baskı ile üretilen gümüş yaldız etiketler özgün yapısı sayesinde firmaları kendi alanlarında öne çıkartır. Her türlü tasarımın üzerinde uygulanabilmesi açısından büyük avantaj sağlamasının yanı sır malzeme kalitesine bağlı olarak hava koşullarına da dayanıklıdır. Ayrıca Yaldız etiketler PVC’nin alt maddesinden üretilmesinden ötürü yüksek ısılara ve aşırı soğuklara dayanabilmektedir.

Gümüş Yaldız Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Folyo etiket ürünleri genellikle yapışkanlı olması sebebiyle birçok farklı ortama kolaylıkla uygulanabilmesi gümüş yaldız etiketleri öne çıkaran bir malzeme haline getirmiştir. Mağaza camları, elektronik aletler, arabalar, süs eşyaları gibi birçok alanda kullanılabilen gümüş yaldız etiketler dikkat çekmesi açısından reklam verenlerin tercih ettiği bir ürün olabiliyor. Ayrıca çek yapıştır şeklinde olan kolay kullanımı sayesinde iç mekanlarda da özel tasarımlar oluşturmaya ve kişisel hobileri olan insanlar da tercih edebiliyor.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler