(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Ankara Leksan Etiket 

Kullanım noktasında etkin bir şekilde kullanım olanağı sunan leksan etiket PVC üzerine yapılmaktadır. Silmeye karşı yapılan baskı yapıştırıcı ile malzeme arasında kaldığından çıkma durumu bulunmaktadır. Uzun ömürlü olduğundan dolayı tercih noktasında daha fazla etkin olarak seçilmektedir. Ankara leksan etiket konusunda oldukça yoğun bir şekilde kullanım olanağı ile ön planda yer almaktadır.

Leksan Etiketin Kullanım Alanları

Etiketin sıcaktan etkilenmediği yerlerde kullanımı daha yaygın şekildedir. Özel baskı uygulaması kullanılarak uygulama yapılmaktadır. Genel olarak elektronik alanlarda kullanımı yoğun bir şekildedir. Fırın benzeri yüksek sıcaklıklarda çalışma ortamı bulunan yerlerde sorunsuz bir şekilde kalı olmaktadır ve uzun ömürlüdür. Temizlik yapılırken silmeden kaynaklı bir çıkma söz konusu olmamaktadır. Bu yüzden kullanışlı bir yapıya sahiptir. Genel anlamda elektronik alanlarda kullanılsa da sunmuş olduğu avantajlar sayesinde birçok alanda kullanma uygundur. Kullanılmak istenilen yerin durumuna göre de hazırlanma imkanı sunması kullanım alanını belirlemede etkin olarak rol oynamaktadır.

Leksan Etiketin Özellikleri

Özellikleri arasında en öne çıkan özelliği baskı arka taraftan uygulandığı için ön tarafta ki boya ve baskının kazınması ya da çıkması mümkün değildir. Kendinden yapışkanlı olmamasından dolayı arkasına yapılan baskı ile yapışkan kaplaması yapılarak etiket işlemi yapılmaktadır. Yapışkan da tutunma yüzdesi oldukça yüksek seviyelerdedir. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan bu leksan etiket 100 derece sıcaklığa karşı dayanıklı olup su ve hava şartları karşısında etkilenmemektedir.

Uygulama noktasında 1. sınıf kalitede ki malzeme kullanımı ile kullanılan tekniklerin yüksek başarı sağlanması sayesinde birçok etken karşısında deforme olmamaktadır. Etkili bir görüntüye sahip olmasından dolayı daha ön planda bir etikettir. Hem iç mekanlar için hem de dış mekanlar için kullanımı uygun olan bir etikettir. Solma ve kararma yapmadığı için uzun süreli olarak yeni gibi bir duruşa sahiptir. Tersten baskı yapıldığından dolayı dokunma durumunda herhangi bir etki etmemektedir. Ankara leksan etiket ile birçok çözüm noktası bulunmaktadır. Üretimlerin yapımında özenli çalışmalar sergilenmesi sonuç bakımından önemlidir. Tüm çalışmalarda yapılan etki ile kullanıldığı yerde sorunsuz bir şekilde uzun süreli olarak kullanılmasında sorun teşkil etmemektedir.

LEKSAN ASANSÖR ETİKETLERİ

Asansör etiketleri özellikle de son dönemlerde firmaların ve kişisel olarak asansör kullanmakta olan kişilerin hakkında en fazla araştırma yaptıkları konuların başında gelmekte. Çünkü bilindiği üzere asansör etiketleri insanların yaşamlarını oldukça kolaylaştıran şeyler arasında ilk sıralarda kendine yer buluyor. Gerek apartmanlarda gerekse iş yerlerinde sıklıkla kullanılmakta olan asansörlerin üzerinde yer alacak olan leksan asansör etiketleri bir nevi asansörlerin kimlikleridir. Çünkü bu etiketlerin üzerinde asansörlere ait olan bilgilerin tamamı eksiksiz olarak yer almaktadır. Kullanılmakta olan bu etiketler yalnızca firmaya ulaşılmasını ve onun tanıtımını sağlamıyor, aynı zamanda teknik arıza olması durumunda nelerin yapılması gerektiği ile alakalı bilgiler yer almaktadır.

LEKSAN ASANSÖR ETİKETLERİ ANKARA

İnsanların bir kısmı leksan asansör etiketleri ile alakalı tam anlamıyla bilgi sahibi değiller. Böyle olunca da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez, onların isteklerini karşılamayacak tarzdaki ürünleri inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. Bu seçimlerin sonrasında ise ortaya görsel anlamda oldukça kötü ve istekleri hiçbir şekilde karşılayamayacak tarzdaki etiketler çıkmış oluyor. Bunların olmasının engellenmesi adına ise dikkat edilmesi gereken bazı şeyler bulunmakta. Bu şeylerin başında ise etiketlerin kaliteli materyallerden üretilmesi gerektiği gelmekte. Asansörlerin marka ve modellerine uygun tarzdaki bu etiketler sayesine bir yandan asansörlerin güzel görünmesi sağlanmış olurken diğer bir yandan ise gerekli olan bilgilendirmeler eksiksiz olarak yapılmış oluyor.

ANKARA LEKSAN ASANSÖR ETİKETLERİ

Geçmiş dönemlerde asansör etiketlerine bakıldığı zaman görülebileceği üzere onların karşısına çıkartılmakta olan etiket türleri birbirinin aynısı tarzında oluyordu. Ancak ilerleyen zamanlar ile beraber bu konuda oldukça etkili değişimler kendini göstermeye başladı. Leksan asansör etiketleri ise son dönemlerde en fazla kullanılmakta olan asansör etiketleri arasındaki yerini almış durumda. Bu etiketler genel itibari ile PVC üzerinde baskıların yapılmakta olduğu etiketlerdedir. Serigrafi baskı yöntemi ile yapılmakta olan çalışmalar sayesinde üzerine istenmiş olan her türlü şey eksiksiz bir şekilde yerine getirmiş oluyorlar. Bu tarz etiketlerin baskıları oldukça kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Bundan dolayı da akıllarında hiçbir soru işareti olmadan asansör etiket baskılarını hazırlatma imkanına erişmiş olabiliyorlar.

Bu tarz etiketlerin hazırlanmasından önce dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden bir tanesi ise leksan asansör etiketleri ile istenilen her türlü çalışmanın eksiksiz olarak yapılabilmesidir. Geçmişte bu tarz etiketler konusunda yaşanmakta olan gelişmeler ışığında asansör etiketleri ile alakalı istenilen her türlü çalışma oldukça başarılı bir şekilde ortaya koyulmuş olacaktır. Asansörlerin kullanımları ile alakalı bu tarz etiketler bastırılmak istendiği zaman gerekli olan detayların üzerinde dikkatlice durulması ile beraber ise oldukça kısa süreler içerisinde tam anlamıyla istenilen tarzdaki etiketlerin bastırılması işlemi yerine getirilmiş olacaktır. Ve böylece etiketler basıldıktan sonra asansörlerde istenilen görüntü oldukça başarılı bir şekilde yerine getirilerek onların kullanımına hazır hale getirilecektir.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.