(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Sebze ve meyvelerin yaz kış satıldığı kapalı alanlar artık marketler ile birleşerek daha kapsamlı bir şekilde ticaret hayatına devam ediyor. Manavların ayrı ayrı hizmet verdiği alanlarda ya da markette bir reyon olan manavlarda ortak olarak kullanılan görseller vardır. Bu görseller 333 Etiket ile üretilen güzel görünüme sahip olan meyve ve sebzelerin görsellerinin alt kısmında fiyat yazan ürünlerdir. Bu ürünlerin görsel bütünlüğü ile birlikte alt kısmında yer alan fiyat değişim alanları sayesinde zamların ya da indirimlerin rahat bir şekilde müşteri ile paylaşılması sağlanır.

Satış Dengesini Olumlu Etkileyen Etiketler

Manav reyonunun üst kısmında yer alan etiket asma alanına kolayca asılan bu etiketlerin küçük metal halkalara geçirilecek minik delikleri vardır. Bu delikler sayesinde metal halkaların sağlamlığı ile her ürünün belli bir yeri olur ve bu durum görevli için de büyük bir avantajdır. Fiyat yazan kısım sanki bir sayaç akıyormuş görünümü veren bir yapıda tasarlanmıştır. Her rakam için ayrılan alan farklıdır. Böylece sadece küsurat değiştiği zaman baştaki rakama dokunmadan sadece değişen kısmın güncellenmesi sağlanır. Bu durum da pratik bir şekilde fiyat güncelleme imkanı veren önemli bir ayrıntıdır. Bazı etiketler kara tahta şeklinde tasarlanır ki tebeşir yardımı ile güncel olan fiyat müşteriye sunulur.

333 Reklam tüm bu detayları düşünerek özenle hazırlanan tüm etiketleri kargo yolu ile müşterilerine ulaştırır. Ankara manav etiketleri tasarımında ürün görselleri alımı yükseltecek güzel görünümlü ürünler kullanılarak dizayn edilir. Satış stratejilerine hakim olan bu yapısının yanında bu etiketlerin çok uzun bir zaman boyunca kullanılacak olması maliyeti düşüren bir diğer nedendir. Ürün görsellerinin üzerinde ya da yan kısımlarında o ürünün ismi yazar. Manav reyonunda satılan pek çok meyve ya da sebze bilinse de kimi müşteriler bazı ürünleri tanımakta zorlanabilir.

Örneğin tere ve rokayı karıştıran bir kişi Ankara manav etiketleri sayesinde hem görselinden hem de üzerinde yazan isminden sorunsuz bir şekilde alışverişini tamamlamış olur. Renk olarak çok canlı olmayan bir yazı stili kullanılır.

 

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by