(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Ankara Trafo ve Uyarı Etiketleri İmalatı

Ankara etiket firmaları arasında kendini kalitesi ve uygun fiyat politikası ile diğer etiket firmalarından ayırt eden 333 Etiket firması imalat alanlarına Trafo ve Uyarı Etiketleri imalatı ile etiket imalatına devam ediyor. Trafo ve uyarı etiketlerinin trafo ve elektrik çarpma tehlikesi olan bölgelere asılması veya yapıştırılması can güvenliği ve yasa gereği zorunludur. Bu yasanın gereğine uymayan taşeron firmalar idari para cezası ile cezalandırılabilir. Bunun yanı sıra can güvenliği için uyarı etiketlerini uygun yerlere asmak oldukça önemlidir.

333 Etiket reklam firmamız özellikle başkentimiz olan Ankara ili ve yakın çevrelere etiket imalatı yapmaktadır. Farklı il ve ilçelerden gelen siparişleri ise kargo ile sorunsuz şekilde adresinize kadar teslim edilmektedir. En uygun trafo ve Uyarı etiketi fiyatları için mutlaka ankara etiket firması olan 333 Etiket firmamızdan teklif almalısınız.

Firmaların genel olarak büyük bir kısmı trafo etiketlerinin önemli bir uyarı etiket levhası olmadığını düşünüyorlar. Böyle bi durumda ise olağan olarak trafo etiketlerini etkili bir şekilde okuma gibi durumlarda insanlar için çok fazla söz konusu olmamaya başlıyor. Söz gelini bilindiği üzere elektrik trafoların üzerinde bazı bilgilerin yer alması can güvenliği başta olmak ve diğer bilgilendiri bilgiler olma zarureti ile zorunludur. Başta trafonun cinsi olmak üzere yapım standardının numarası işareti gibi teknik bilgiler ile  yapımcının ticari unvanı, bulunuyorsa tescil numarası, yapım tipi, seri numarası, yapım yılı, anma gücü, anma gerilimi, faz sayısı, anma akımı, bağlantı kümesi, anma yüzde kısa devre gerilimi, soğutma yöntemi, toplam ağırlığı, yağın ağırlığı gibi birçok farklı bilginin bulunması gerekmektedir.

Bununla beraber ankara trafo  etiketi ve uyarı levhaları üzerinde genel itibari ile standartlarda olmamasına rağmen pek çok trafo üzerinde etkin kısmı ağırlığı, çevre sıcaklığı, anma frekansı, yalıtım düzeyi, devamlı kısa devre akımı, işletme sınıfı gibi yapımcıların gerekli olarak görmüş oldukları bilgileri üzerinde barındırmaktadır. Ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana büyük bir önem ile kullanılmakta olan trafo etiketleri konusunda ise dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmakta. Bu detayların başında ise etiketlerin doğru şekilde hazırlanması gelmekte. Klasik tarzda hazırlanacak olan etiketler bir süre sonrasında trafonun üzerinden sökülecek ve bunun sonucunda da trafo ile alakalı bilgiler net olarak elde edilmemiş olacaktır. Böylesi durumların ortaya çıkmasının önüne geçilmesi adına ise dikkat edilmesi gereken bazı şeyler bulunmakta.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by