(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Ankara Uv Baskı Etiket Üretimi Yapan Firmalar
333 Metal, Leksan Etiket Baskı AnkaraMetal EtiketAnkara Uv Baskı Etiket Üretimi Yapan Firmalar
13 Ekim 2018 Posted by etiket333 Metal Etiket , , ,

Ankara Uv Baskı Etiket Üretimi Yapan Firmalar

Ankara uv baskı Etiket üretimi yapan firmalar arasında başarılı yer edinen 333, leksan etiket, metal etiket, pvc etiket imalatı yapmaktadır. Başkentimiz Ankarada UV Baskı Etiket hizmetleri Baskı sistemleri tarafından verilmektedir. Yüksek baskı kalitesindeki çalışmalar, türkiyenin her noktasına ulaşmaktadır. Özellikle UV Baskı çalışmalarında istediğiniz maddeye çok güzel baskılar yapılabilmektedir. UV baskı süreci, UV emitörleri ve UV reaktif mürekkepleri kullanır. Boyaların bağlayıcısı, akrilat monomerleri, oligomerleri ve foto-başlatıcıların bir karışımından oluşur. Buna ek olarak, UV mürekkepleri çözücüler ve incelticiler içermez.

Eğer fotoğrafa UV ışınları uygulanırsa renklerde bir polimerizasyon tetiklenir. Bu, yeni uygulanan mürekkeplerin yıldırım gibi bir kürlenmesine yol açar. Bu işlem sayesinde, renk filmi materyallerin üzerinde bulunur ve renkler ortama nüfuz etmez. UV ışığı kullanımı, parlak renkli alanlarda bile üstün baskı kalitesi ile üretim baskısında saatte 22.2 m²’lik yüksek üretim hızları sağlar!

Ankara Uv Baskı Etiket Üretimi Yapan Firmalar Size Nasıl Yardımcı Olur?

333 Etiket, uv baskı teknolojisi ile kolay silinmeyen, güneş ışığında solmayan, uzun yıllar baskı dayanıklılığını sürdüren uv baskılı etiket çözümleri sunmaktadır. Yeni temel görüntüleme teknolojisi, foto-gerçekçi görüntü kalitesinde baskılar üretir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, renk başına iki yazıcı kafa kullanılmasıyla sağlanır. Baskı kafaları, damlalık başına 6 pikolitere kadar düşürülecek değişken bir damla boyutu sunar. Böylece, metin, 6 punto büyüklüğü bile mükemmel okunur. Uygulama alanına bağlı olarak yoğun tam renkler veya daha yumuşak renk değişimleri üretilebilir. Bir baskı sürecinde beyaz ve renkli mürekkep kullanımı, hızlı, yüksek kaliteli fotoğraf ürünleri üretir. Vakum sistemi sayesinde, materyal baskı alanındaki, düz yatakta tutulduğu için baskınız asla kayılmaz veya bulanıklaştırılmaz. Bu, baskınızın birden çok kez geçtiğinde bile yazıcıda düz durmasını sağlar.

Ultraviole baskı olarak adlandırılan bu baskı türü kullanım kolaylıkları ve avantajlar sayesinde birçok firmanın başvurduğu bir yoldur basım aşamasını kolaylaştıran bu etken bir saniyenin altında güneşe dayanıklı olmasıyla bilinmektedir.  Ankara Uv Baskı da bu konuda uzmanlaşmış başkent firmalarıdır gerekli makine ve şartları sağlayan firmalar bu alanda kendilerini geliştirdiği ve sektörün gereksinimlerini karşıladığı takdirde bu alanda kendine yer bulabilir ve sektörün ihtiyaçlarını omuzlayabilir. Kullanım alanlarında gösterilen çeşitlilik sektörün daha canlı bir hale gelmiş olmasını sağlayacak ve reklam ve basım sektörü nün daha da gelişmiş olmasını sağlayacaktır. Kısaca özetleyecek olursak ultraviole baskı yani Ankara UV Baskı bu şekilde tanımlanabilir.

Başlıca uv baskı etiket ürünleri şunlardır : alüminyum etiket, pirinç etiket, asit indirme etiket, pvc etiket, pleksi etiket, leksan etiket, paslanmaz etiket.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by