Araç Stickerı

Araç Stickerı

“Araç stickerı, aracın kapı altı, kapı kolu, arka camı, direksiyon, far, ayna arkası gibi kısımlarında, motosikletin benzin deposu,cam  vb. yerine yapıştırılan folyo etiket ürünüdür. Reklam dünyasında kitleleri etkileyecek, her an zihinlerine firmanızın gelmesini sağlayacak etkili yöntemler bulmak oldukça zordur. Genellikle bulunan yöntemler kısa süreli ve tek başına yeterli olmaz. Genel düşünce bu şekilde ilerlerken aslında işini bilen kişiler tek bir yöntemle uzun süreli reklam uygulaması yapmaktadır. Araç giydirme bu uygulamadır. Araç giyme yapılarak firmanın reklamını uzun süre yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ankara araç giydirme araç giydirme konusunda verdiği profesyonel hizmetle uzun süreli reklam arayanların ilgisini üzerine çekmektedir. Araç giydirme yapmanın birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. İsterseniz bir aracı tamamen logonuzun renklerinde kaplatarak bir köşesine logonuzu ekleyebilir, isterseniz arka kısmına logonuz ve sloganınız ile bir kaplamaya yaptırabilirsiniz. Bu örnekler daha çoğaltılabilirdir. Esas olan nokta ise araç giydirme ile birden farklı şekilde firmanızın reklamını uzun süreli yapabiliyor oluşunuzundur. Trafikte seyir halindeyken hiçbir ücret ödemeden ve zaman kaybetmeden reklamınızı yaparak daha fazla insana ulaşma imkanı elde etmek kulağa oldukça hoş gelmektedir. Ankara araç giydirme bu noktada her ihtiyaca yönelik verdiği araç giydirme hizmetiyle bu ihtiyaca cevap verecek çözümler sunmaktadır.

Araç Stickerı İmalatı Nasıl Yapılır?

Araç stickerı birinci sınıf folyo malzeme üzerine, baskes özellikli plotter baskı makinesinde dijital baskı yapılarak üretilmektedir. Araç stickerı kendinden yapışkanlı bir üründür. Firmanızla bütünleşen bir araç her zaman ilgi çekici olacaktır. Trafikte yorgun düşün insanların özellikle ilgisini renkli kaplamalı araçlar çekmektedir. Araç magneti ile trafikte araç kullanan kişilerin dahi ilgisini kolaylıkla çekeceğiniz bir reklam yöntemi ile bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Bunun için uygulama yapacağınız aracı ve nasıl bir uygulama yapmak istediğinizi firmamız ile paylaşarak reklam işlemine hemen başlayabilirsiniz. Araç sticker işlemi reklam sektöründe oldukça ilgi çekicidir. Çok başarılı sonuçları olduğu gibi araç sticker işleminde hüsranla sonuçlananlarda vardır. Bundan dolayı sticker yaptırmaya karar verdiğiniz andan itibaren folyo etiket için  profesyonel hizmet veren yerlerden yardım alamanız gerekmektedir. Belirli adımları olan sticker uygulaması titizlik isteyen bir konudur. Her adımından haberdar olarak sticker uygulama işlemi gerçekleştirmek istediğiniz zaman aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Sticker Uygulaması Nasıl Yapılır?

Araç sticker uygulama işlemine başlamadan önce öncelikle araç iyice temizlenmelidir. Araç toz, çamur ya da diğer kalıntılardan tamamen arındırılarak işleme başlanması gerekir. Temiz olmayan araçlarda sticker işlemi başarılı olmayacağı için tazyikli su ve rüzgar gibi etkenlerde açılarak kaplama çıkabilecektir. Araç sticker işleminde kullanılan malzemenin kalitesi kadar yapılan işçilikte oldukça önemlidir. Kaplama işlemi yapılırken folyo fazla esnetilirse sticker işleminin ömrü kısalacaktır. Fazla esnetmeden arkalardan başlayarak giydirme işlemi gerçekleştirilmelidir. Ardından yapılan giydirme işleminde aracın girinti ve çıkıntılarda düzeltilerek işleme devam edilir. Araç sticker işleminde yapılacak son uygulama ise fön ve keçe uygulanarak kaplanan folyonun arabanın üzerine sağlam bir şekilde yerleşmesini sağlamaktır. Böylelikle folyonun kullanım ömrü uzayacağı gibi su rüzgar gibi etkenlerden korunacaktır. İnce işçilik isteyen araç kaplama işlemi tüm bu adımlardan sonra tamamlanmış olacaktır.”. Araç Stickerı dışında uv baskı ile yapılan araç magnetlarını da incelemenizi de öneririz.

Benzer Haberler

Yeni Haberler