(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Asansör Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

333 Metal, Leksan Etiket Baskı AnkaraMetal EtiketAsansör Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?
5 Ocak 2020 Posted by etiket333 Metal Etiket

Asansör Bilgilendirme Etiketleri

Yüksek katlı binaların artması ve teknolojinin daha yaygın hale gelmesi ile birlikte binaların teknolojik alt yapıları da artan bir konuma ulaştı. Eskiden binalarda asansör bir lüks iken günümüzde çok eski binalarda bile asansör kullanılmaktadır. Bu durum hem zaman kaybını önlüyor hem de sağlık sebebi ile ya da yüksek katlarda oturanlara yorulmadan evlerine ya da iş yerlerine ulaşma imkanı sağlıyor. Asansörlerin güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için üzerinde yazan uyarı etiketlerine dikkat etmek gerekiyor.

Bina yönetimi tarafından yazdırılan bu yazılar Ankara asansör etiket sağlayıcısı olan 333 Etiket tarafından açık ve anlaşılır bir şekilde basılarak ilgililere ulaştırılıyor. Asansör etiketleri sağlam malzeme ile yapılarak çok uzun süre asansörün üst kısmında asılı olarak kalıyor. Bu etiketler asansörün içine asılmadığı için her kata bir adet etiket asılması gerekiyor. Bina 10 katlı ise 10 adet etiket gerektiği için Ankara asansör etiket firmasına bu talebi iletenlere yazılacak olan yazı kaç adet ise yazılarak kargo yolu ile gönderim sağlanıyor.

Uzun Yıllar Kullanmak Mümkün

Asansör etiketleri üzerinde asansörün kaç kişi taşıyabileceğine dair bir kapasite bilgisi yer alıyor. Kaç kişi taşıdığı bilgisi net ifadelerle yazılırken kilo olarak da karşılığı bazı etiketlerde kullanıcının isteğine göre yazılabiliyor. Sigara içilmez işareti ve yük taşınmaz işareti de kişi bilgisinin sağ ve sol tarafında yer alarak bu uyarıların asansörün düzgün bir şekilde çalışmasına yardımcı olunur. Bu bilgiler müşterinin isteği doğrultusunda yazılabilen bilgilerdir. Arzu eden kullanıcılar sadece kişi ya da kilo bilgisi de yazdırarak levhayı asansörün dışına asabilir. Bu levhalar fiyat bakımından oldukça makul bir bedele basılırken aynı zamanda çok uzun yıllar formunu kaybetmeden kullanılabilecek yapıda sert malzemeden yapılmaktadır.

Yükseğe, herkesin görebileceği bir alana asıldığı için el değmemesi ürünlerin deforme olmasını etkileyen bir unsurdur. Aynı zamanda bu ürünlerin üretimi sırasında gözden kaçmaması için yazının renkli bir formatta yazılması sağlanır. Asansör firmasının adı ve asansörün bakımının hangi firma tarafından yapıldığı gibi bilgiler de asansör etiketleri arasında yer alan bildirilmek zorunda olan içeriklere yer veren etiketlerdir.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by