Asansörlü Lazer Kesim Makinesi

Asansörlü Lazer Kesim Makinesi

Asansörlü Lazer Kesim Makinesi Nedir?

Asansörlü lazer kesim makinesi, ürünlerinizi parçalara ayırmadan, kalınlık fark etmeksizin kazıma yapan makinelerdir. 100 x 80 cm çalışma alanı ve kompakt tasarımı ile ofislerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Lazer kesim ve kazıma makinelerinin en büyük rahatlığı, kontrol sisteminin ve kontrol panelin sunduğu kullanım kolaylığıdır. Kontrol sistemi ile çizimlerinizi hafızada saklayıp ön izleme yapabilirsiniz. Aynı işlemde kesim veya kazıma ayarları yapılabilmektedir. Ayrıca birçok grafik desteklemesi sayesinde diğer yazılımlara göre kullanıcıya tam kontrol kabiliyeti sunmaktadır.

Bünyemizde asansörlü lazer kesim makinesi kullanarak lazer kesim ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Ankara lazer kesim işleriniz için 333 Etiket firmasını tercih edin!

Hangi Zeminlere Uygulanır?

Asansörlü lazer kesim makineleri, aşağı ve yukarı 25cm hareket eden bir çalışma tablasına sahiptir. Bu sayede kalın malzemelerde de işlem yapabilme olanağı sağlamaktadır.

İşlem yapmak istediğiniz malzemeyi tabloya koyarak, tek bir tuşla asansörlü tabloyu hareket geçirmeniz yeterlidir.

Asansörlü Lazer Kesim Makinesi Ne Kadar Kullanılır?

Makineler; mekanik aksamı, kapalı makaralı ve yüksek hız rulmanları ile tasarlanmıştır. Bu sayede hava ile temizlenip yağlı bez ile silindiği takdirde rulmanlar uzun yıllar sorunsuz çalışabilmektedir. 

Çalışma tablası altında vakum alanı ve kazıma esnasında toz veya dumanı emiş sistemi bulunmaktadır. Maksimum emiş sistemi az kirlilik ile en iyi sonuçlara ulaştırmaktadır.

Neden Tercih Edilir?

Lazer kesim makinesi; lazer kesim ve lazer kazıma işlemlerini hatasız gerçekleştirmektedir. Ayrıca asansör özelliği ile herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerini hızlı ve istikrarlı bir şekilde tamamlatabileceğiniz kompakt bir UV Baskı alternatifi bir çözüm sunmaktadır.

Asansörlü Lazer Kesim Fiyatları

Kullandığımız tüm makinelerimiz de olduğu gibi, asansörlü makinemizde de özenle ekipman seçmekteyiz. Bu sayede daha hızlı ve istikrarlı performans elde ederiz. Lazer kesim uygulaması kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Hemen bizimle iletişime geçin, işinizi dinleyelim. Size en uygun kesim tekniğini ve fiyatını önerelim. Ayrıca etiket ihtiyaçlarınız için sayfamıza göz atmayı unutmayın! Buna ek olarak baskı ihtiyaçlarınız için 333baski.com sitemizi ziyaret edin!

, , , , , , , , , , , ,

Benzer Haberler

Yeni Haberler