HEMEN ARA WHATSAPP

Asit İndirme Etiket

333 EtiketAsit İndirme EtiketAsit İndirme Etiket

Asit indirme etiket türü metal bir levhanın asitle verilen yazının ve logonun tasarımının kimyasal aktivitiler ile yapılmasına denir. Asit indirme etiket türü daha zorlu şartlardaki etiketler için yapılmakta. Bu etiket türü sürekli aşınma ve tahrip olabilecek sektörlerde tercih edilir. Markanızın ismini veya logonuzu fiziksel tahrip gücü olan lokasyonlarda uzun süre koruyabilirsiniz asit indirme etiketlerle. Marka, logo, yazı, işaret levhaları metal etiket üzerine şekil ve derinlik vererek etiketler hazırlanır. Eğer firmanız için kullandığınız logolar ve işaret levhaları zorlu şartlarda kullanılıyor ise asit indirme etiketkullanmalısınız.

Ağır sanayide kullanılan logolar genellikle asit indirme etiket türüdür çünkü bu etiket türü sanayide var olan fiziksel tahrip gücüne yıllarca karşı koyabilir. Fabrikalarda her gün işçilerin ve makinelerin yarattığı fiziksel güç ve sürekli var olan her yerden tahrip, makinelerin sıcaklığı hava sirkülasyonuna karşı koyabilecek güçte olan bir etiket türüdür asit indirme etiket.  Örneğin bir tersane veya gemicilik şirketini ele alalım. Var olan gemiler sürekli su ile fiziksel temas halinde ve bu tahribe yol açar. Bunu engellemek için paslanmaz metal üzerine asitle yapılan baskı yapılabilir.

Etiket türlerini özellikle asit indirme baskı türünü siz müşterilerimizin isteğine göre ve baskı kalite opsiyonlarıyla sunmaktayız. Asit indirme etiket türleri isteğiniz hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Ürünler bizim üretimimizdir. plaket, şilt ,rozet, madeni etiket, metal etiket, tampon klişesi, Magnezyum klişesi, promosyon işleri, sublimasyon baskı, metale baskı, lazer kazıma, serigrafi baskı, metale renkli baskı, anahtalık baskısı, masa seti, kaşe, mühür ,Ödül, CNC klişe, Grafik Tasarım, Metal yaka kartları, Mıknatıslı yaka kartları ,özel kesim yaka kartları, Ahşap kutu, Metal toka, Matbaa klişeleri, Varak klişeleri , Gofre klişeleri, cyrel klişeleri, Kalem baskı, Çakmak baskı, Makine etiketleri, Metal etiketler, Altın etiketler, Pirinç tabela, Aluminyum tabela, pirinç etiket, aluminyum etiket ,metal kesme etiket, Lazer kesim etiket, yönlendirme levhaları, Gofreli aliminyum, Kabartmalı aliminyum, Asit indirme mamulleri, Asit indirme etiket, Asit indirme tabela, Asit indirme gümüş, şilt plaket, Metal Yaka Kartı, Pirinç Plaket, Kabartma Plaket, Gümüş Tabak, Ahşap Plaket, Duvar Plaket, Masa İsimliği, Kapı İsimliği, Ünvan tabelası, Kupa, Metal yaka kartı, Mıknatıslı yaka kartı, Matbaa klişesi, Makine Etiketi, Makina Etiketi, Metal Etiket, Yönlendirme Levhası ve daha bir çok reklam ürünleri imalatı yapmaktayız.

333 reklam ajansı asit indirme baskısı ve birçok baskı türünde sizlerin yanında. Baskılar sizin isteğiniz doğrultusunda kalite seçenekleri ve dizaynı yapılmaktadır. Diğer etiket imalatlarımız için buraya tıklayarak inceleme yapabilirsiniz.

Comments (3)

  1. Asit İndirme Teknikleri Nedir Neden Tercih Edilmelidir ? - 333 Etiket

  2. Asit İndirme Teknikleri Nedir Neden Tercih Edilmelidir ? – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  3. Ankara Asit İndirme Etiket Firmaları - 333 Etiket Fİrması

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.