(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Baskes Etiket Ostim

Baskes Etiket Hakkında

Baskes Etiket Ostim , dijital baskı cihazında  veya folyo kesim makinalarında sadece ürün bilgisi kısmı kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların çıkarılarak kesilmesi (dekupe edilmesi) işlemidir.  Hangi sektör içinde olursa olsun fark etmez, firmaların ürettikleri ürünleri ya da hizmetlerini hedef kitlelerine etkili şekilde tanıtabilmesi adına etiketlere ihtiyaçları bulunmaktadır. Çünkü aksi durumda yani etiketi olmayan ya da etiketi üzerinde insanları etkileyecek özellikleri bulunmayan ürünler, muadili olan ürünler karşısında geri planda kalabilecektir.

Baskes Etiket Ostim Firması

Bu tarz bir durumun ortaya çıkmasının engellenmesi adına ise pek çok firma kendi isteklerine göre en uygun olduklarını düşündükleri etiket modelleri arasından seçimlerini yapmaya başladılar. Onların bu konudaki isteklerinin artış göstermeye başlaması ile beraber ise etiket sektörü içerisinde oldukça farklı tarzdaki etiket modelleri firmaların karşılarına çıkartılmaya başladı. Baskes Etiket Ostim ise üretilmeye başlamış olduğu ilk günden bu yana pek çok firma tarafından sıklıkla tercih edilen etiket türleri arasında kendine yer bulmakta.

Baskes Etiket Ostim Firmaları

Firmaların Baskes etiket Ostim çalışmalarını bu denli fazla beğenmesindeki en büyük etkenlerin başında, arzu edildiği kadar ve istenilen boyutlarda hazırlanabilmesi gelmekte. Bu etiket türünde yapılmakta olan çalışmaların tamamı dijital baskı makineleri ile yapılmaktadır. Dekupe işlemleri ise yine dijital baskı makinelerinin yanı sıra optik okuyuculu form aracılığı ile de işlemler yapılmaktadır. Dekupe işlemi ile beraber ise ortada yalnızca etiketin kalması sağlanır, etrafında bulunan fazlalıklar ise çok dikkatli bir şekilde kesilmektedir. Tabi ki diğer etiket türlerinde olduğu gibi baskes etiketlerde de çalışma işlemleri yapılırken üzerinde durulması gereken bazı konular bulunmaktadır.

Baskes Etiket Ostim Dijital Baskı

Bunların başında ise Baskes Etiket Ostim işlemlerindeki grafik tasarım çalışmalarının dikkatlice yapılması gelmektedir. Etiketin tasarım işlemleri sırasında gerek desen gerekse renk detaylarının üzerinde dikkatli bir şekilde durulması; firmaların özen göstermeleri gereken detaylar içerisinde kendine yer bulmaktadır. Çünkü etiketin tasarımı sırasında üzerinde yeterli şekilde durulmayacak olan her detay, sonrasında birbirinden farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Grafik tasarım ve baskes etiket konusunda yeterli oranda deneyim sahibi olan tasarımcılar ile çalışıldığı takdirde oldukça kısa süreler içerisinde tam anlamıyla istenildiği şekilde etiket tasarım işlemleri yapılmış olur. Tasarım işlemlerinin yapılması ile beraber ise artık etiketin baskı makinesine giriş işlemine sıra gelecektir.

Baskes Etiket Ostim Baskı Firması

Kullanılmak istenilen baskı makinesinde baskes özelliği bulunuyorsa, Baskes etiket Ostim işlemleri baskının hemen sonrasında başlayacak; basım ve kesim işlemleri hızlıca yapılarak etiket kullanıma hazır hale gelecektir. Eğer ki makinede baskes özelliği yer almıyorsa, baskı makinesinden çıkacak etiket optik okuyuculu folyo kesim makinesine yerleştirilecek ve hazırlanmış olan şablon dahilinde kesim işlemi yapılacaktır. Doğru folyo seçiminin yapılması sonrasında mürekkep seçiminin önemli olmamasından ötürü firmalar diledikleri folyoyu rahatlıkla seçebilirler. Günümüzde artık istenilen her türlü ürün ile alakalı firmaların baskes etiket istekleri rahatlıkla yerine getirilebiliyor. Bundan dolayı da artık isteyen herkes diledikleri tarzdaki etiketleri çok kısa sürede tasarlatarak kullanıma hazır hale getirtmiş olacaktır.

Baskes Etiket Ostim,Baskes Etiket Ankara, Baskes Folto Baskı,Baskes m2 fiyatı, baskes folyo,etiket,dijital baskı,333 etiket,ostim,ivedik

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by