Çeşitli Levhalar

Çeşitli Levhalar

“Çeşitli Levhalar kategorisinde; Asansör kapıları, yük asansörü, sigara içilmez, kaza günü,hijyen, dikkat kamera levhası imalatı yapmaktayız.

Çeşitli Levhalar Uyarı ve İkaz Levhası Ürünleri Nelerdir?

Size Verilen Kişisel Koruyucu Ekipmanlar Aksesuar Değildir, İş Yerinde Güvenlik Levhası, Bu Alan 24 Saat Kamera İle İzlenmektedir Levhası. Garaj Girişi Park Etmeyin, Fotoğraf Çekmek Yasaktır, İzinsiz Girilmez Uyarı Levhası. Dikkat Köpek Var Uyarı İkaz Levhası, Yük Asansörüdür İnsan Binemez, Sigara İçmek Yasaktır Uyarı Levhası. Yerlere Sigara ve Çöp Atmayınız, Dikkat Köpek Var, Dikkat Kaygan Zemin Uyarı Levhası, Bu Sokakta Doğalgaz Hattı Vardır İzinsiz Kazı Yapılamaz Levhası. Yetkisiz Personel Giremez Levhası,Kapıyı Kapalı Tutun, Seyyar Satıcı Giremez Uyarı Levhası. Koruyucu Maskeni Kullan, Engelliye Aittir, Gaz Maskeni Kullan Uyarı Levhası.

İş Güvenliği Uyarı ve İkaz Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

İş güvenliği malzemeleri en çok pvc üzerine uygulanmaktadır. Bunu galvaniz sac ve ardından alüminyum dekota uygulamasının takip ettiğinin mutlaka altını çizmemiz gerekiyor. İş güvenliği uygulamasına ilişkin olarak her zaman müşterilerinin beklentilerini dikkate alan yaklaşımla hareket eden firma olarak size dört dörtlük hizmet veriyoruz. Bu bağlamda iş yerindeki kazaların tamamen önlenmesi ve kurumunuzda çalışan işçilerin iş güvenliği ve sağlığının daima maksimum düzeye çıkarılması adına çözümler sunulmaktadır. PVC malzeme sayesinde yağmur suyu, kar ve benzeri dış çevre koşullarından etkilenmeyen, hafif paslanmaz iş güvenliği levhaları üretimi gerçekleştirilmektedir. 7-8 yıla kadar paslanmayan yapısı nedeniyle sıklıkla tercih edilen bu iş güvenliği levhası, uv baskı ile üretilmekte ve pek çok sektörde yaygın olarak tercih edilmektedir. Galvaniz sac malzemeden üretilen bir diğer iş güvenliği levhaları ise 0,50 mm kalınlığında üretilmektedir. Kolaylıkla monte edilebilir olması yönüyle gerçekten de sıklıkla tercih edilen uygulamalar arasında öne çıkmaya devam ediyor. Böylelikle paslanmaz uzun yıllar boyunca dayanıklı kalan yapısıyla gerçekten de önde gelmeyi sürdüren uygulamalardan birisi olmayı sürdürmektedir. Alüminyum dekota malzemesi silikonla bile kolaylıkla montajlanma imkanıyla öne çıkıyor. Çift taraflı bant uygulamasıyla da yine kurumsal iş yeri güvenliğinin azami düzeye çıkarılması bakımından sıklıkla tercih edilen levha sistemleri arasında gelmektedir.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler