(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Damla Etiket Firması
2 Kasım 2018 Posted by etiket333 Damla Etiket , ,

Damla Etiket Firması

Damla Etiket Firması 333 etiket, üzerine damlatılan pvc reçine sayesinde, mercek görünümlü ve uzun yıllar dayanan şık etiketler üretmektedir.  Dijital baskı etiketler basımı rahat ve istenilen boyutta etiket çıkartılabilen bir yöntemdir. Baskı öncesinde bilgili bir firma tarafından tasarlanması durumunda dijital baskı etiketler uzun vadede sıkça kullanılabilmektedir. Ankara etiketçi firma kişilere özel dizayn dijital baskı etiket tasarımı yapmaktadır bununla beraber firmamız etiketlerde son sınıf ürünler kullanmaktadır. Tasarlanan etiketler uzun vadeli kullanılabilir ve kişiler reklamlarını uygun fiyata satın almış olabilirler. Damla etiketler, tasarımın baskes özellikli plotterda basılıp, fazlalıklarının çıkarılması sonrasında üzerine poliüretan membran tatbik edilip, 30 dk sürecinde donması beklenerek yapılmaktadırlar.

Baskes Etiket

Dijital baskı etiketleme sürecinde baskes etiket çalışmalarının sıklıkla kullanıldığını kesinlikle bildirmemiz gerekiyor. Bıçak, kalıp ya da benzeri alet edevat kullanmaya gerek kalmadan zamandan yüksek oranda tasarruf etmemizi sağlayan etiketleme türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Profesyonelce hazırlanan etiket türü çalışması olduğundan dolayı folyo metalize yapışkanlar için kolayca uygulanabilmektedir.

  • indirimli ürün kampanyalarında
  • vitrinde ürün teşhirlerinde
  • reklam amaçlı mobil araçlarda
  • doğum günü ve parti organizasyonlarında

ve daha birçok alanda baskes etiketleme yaygın olarak tercih edilir. Baskes folyo makinesi kullanılarak hızlı bir şekilde oluşturulduğundan dolayı zamandan yüksek oranda tasarruf sağlanmakla kalmayacak aynı zamanda maliyeti de en aza indirecektir.

Damla Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Damla etiketlerin en çok kullanılmasının nedeni, kağıt etikete nazaran yıpranmaması ve üzerindeki baskının kalıcı ve göz alıcı olmasıdır. Ayrıca poliüretan şeffaf tabaka sayesinde verilen merceksi görünüm sayesinde, normal etiketlerden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Bu sayede bilinen bütün mobilya, elektronik, otomotiv üreticileri bu şık tasarımlı gözde etiket ürünlerini tercih etmektedirler. Damla etiket, emek ve titiz çalışma isteyen etiket ürünüdür. Bu yüzden üretimi için bilinen etiketçi firmalarla çalışmanız, reklam veya marka çalışmasının etkili ve sürekli olması açısından çok önemli bir husus olmaktadır.  Damla etiketler, öncelikle folyo etiket makinesinde üretilmektedir. Sonraki aşamada damla etiket makinesinde 2 komponentli bir poliüretan membran karışımı hazırlanır. Bu karışım makinenin şırıngasıyla, basınçlı bir şekilde folyo etikete tatbik edilir ve bu şeffaf membranın donması beklenir.

Damla Etiketin Avantajları Nelerdir?

Maliyetin tamamıyla en aza indirilmesi sayesinde damla etiket çalışması yaygın olarak tercih edilmektedir. Kurumsal çözümler için ürünlerin etiketlenmesinde diğerlerine nazaran daha fazla tercih edildiğini kesin olarak dikkate almak gerekiyor. Bunun yanı sıra beklentileri tümden karşılayacak cinsten oluşumlara dayanarak önde gelen nitelikleri bir arada tuttuğunu da gerçekten de ortaya koymamız gerekir.

Baskı kalıp, bıçak ve benzeri alet araç gereçler olmasına gerek kalmadan folyo etiketler arasında yaygın tercih edilen dijital baskı çalışmasını meydana getiriyor. Profesyonel etiketleme çalışmasını içerdiğinden herkesin en çok tercih edeceği önde gelen kurumsal dijital baskı çözümleri arasında yer almayı sürdürüyor.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by