Damla Etiket

Damla Etiket

Damla Etiket Nedir?

Bahsi geçen “Damla etiket nedir?” sorusuna en iyi cevap; mercek etkisiyle, tasarımı 3 boyutlu gösteren ve renklere, derinlik ve parlaklık kazandıran etiket türüdür. Ayrıca damla sticker, reklamcılık sektöründe giderek artan teknolojilerin kullanılması ile çıkan farklı ürünlerden birisidir.

Bu etiket türü; ilgi çekmek istediğiniz reklama 3 boyutlu bir özellik kazandırmaktadır. Yüzeyi düz olan her yere yapıştırılabilir. Genel olarak bu etiketler yalnızca şeffaf renkli şekilde üretilmemektedir. Bununla beraber birbirinden farklı renklerde de rahatlıkla hazırlanabilmektedir. Böylelikle firmalar, diledikleri renklerdeki etiket modellerini herhangi bir sorun olmadan kullanabiliyor. Aynı zamanda metal etiket de sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu tarz etiketler; derin, parlak ve çarpıcı çeşitler başta olmak üzere birçok kullanım alanına sahiplerdir. Bu sayede firmalar kendi tarzlarına en uygun etiketi seçme konusundaki sıkıntılarını aşmış olur. 

Damla Etiket Fiyat

Ankara damla etiket ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun etiket türünü tavsiye edelim. Geleneksel çözümlere tepki olacak sıra dışı çözümlerle sizleri mutlu etmeyi hedefliyoruz.

Kullanım Alanları

3 boyutlu görünümü sebebi ile oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu durum, damla etiketin günlük hayattaki kullanımının sıklığını artırmaktadır.

Günümüzde mobilya, otomotiv, bilgisayar, cep telefonları, giyim, mobil araçlar ve güvenlik etikleri gibi birçok alanda oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Avantajlar

Elastik yapısı sebebiyle düz veya oval her türlü zemine kolaylıkla yapışabilmektedir. 

Mercek etkisi ile tasarımı olduğundan büyük gösterir ve görülme açısını genişletir.

Yağmur, nem, soğuk ve sıcak gibi zorlayıcı olabilecek şartlara karşı uzun süre dayanıklı kalmaktadır. 

Damla etiketin en büyük avantajlarından birisi şık görünmesidir.  Bu yüzden günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünler üzerinde kullanılmaktadır. Ayrıca aşınmalara karşı oldukça dayanıklı olmasından ötürü günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. 

Damla Etiket Nasıl Yapılır?

333 Etiket firması, her türlü etiket tasarımı konusunda üretim yapma imkanına sahip olan bir firmadır. Etiket siparişi verecek olan müşteri ile uyum içerisinde geçirilen üretim sürecinde, başlangıç olarak müşterinin ölçü konusundaki talepleri belirlenmektedir. Kare şekil çok kullanılmamakla beraber, en çok tercih edilen şekiller; oval ve dikdörtgen ölçülerdir. 

Ardından markanın kurumsal renkleri baz alınarak hazırlanır, aynı zamanda logo ve marka isminin görülebileceği bir renk tercihi yapılır.