(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Dekota Uv Baskı Levha Özellikleri Nelerdir?

333 Metal, Leksan Etiket Baskı AnkaraBas Kes EtiketDekota Uv Baskı Levha Özellikleri Nelerdir?
5 Ocak 2020 Posted by etiket333 Bas Kes Etiket Folyo Kesim

Dekota UV Baskı

Ahşabı andıran bir görüntüye sahip olan dekota baskı, kolay kesilir ve aynı zamanda uygulamalarda kolaylık sağlar. Günümüz dünyasında en çok kullanılan reklam alanından birisi olan Ankara dekota uv baskı levha istenilen görselliği uzman kadro ile çalışarak, bütçeye uygun bir şekilde verir. Genelde iç mekanlar için tercih edilen Ankara dekota uv baskı levha yüksek çözünürlüğe sahiptir. Dış mekanlarda da sıklıkla dekota UV baskı tercih edilir. Tüketici firmanın istediği şekilde tasarlanabilen dekota baskı, iç mekanlarda reklam uygulayan firmaların en çok tercih ettiği baskılardan bir tanesidir.

Herhangi bir ürünün tanıtımında dekota baskı kullanılabilir. Dekota baskının en önemli özelliği düzgün bir yüzeye sahip olmasıdır. Tüketici firmanın isteğine göre renk ve ebat değişiklik gösterebilir. İsteğe göre tanıtımı yapılacak ürünün üzerine direk dijital baskı üzerinden dekota baskı uygulanabilir. Dekota baskı pürüzsüz yüzeyi ve hafif olması ile dikkat çeker. Diğer baskılara oranla fiyat bakımından uygun olmasıysa genelde tüketici firmaların dekota baskıyı seçmelerine neden olur. AVM’lere uygulanan baskıların en bilineni dekota baskıdır.

Dekota UV Baskı Levha Özellikleri

Dekota baskıda kullanılan levhaların piyasadaki genel adı forekstir. Hafif bir malzemeden üretilmesi, daha kolay taşıması ile depolamanın rahat bir şekilde yapılmasını sağlar. Birçok alanda dekota UV baskı levha kullanılır. Mobilya sektöründe, satış standında, mağaza içi tasarımda, etiketleme ve ara bölmede kullanılır. Deneyimli ve uzman ekibe sahip olan firmalar tercih edilmelidir. Reklamcılık, teknoloji ilerledikçe ilerleyen bir sektördür. Reklamcılık sektörünün ilerlemesinde en önemli payı rekabet hırsı almaktadır. Birbirleri ile rekabet içinde olan firmalar en iyi dekota UV baskı levhayı seçmek zorundadır.

Dekota levhalar aynı zamanda esnek olmasının yanı sıra makinalarda kolayca işlenebilir. Dekota baskı levhalarında kullanılan malzemeler geri dönüşüme yatkındır. Nem ve hava koşulları ne olursa olsun dekota baskı levhaları her türlü koşula dayanıklıdır. Kolayca kesilmesi sayesinde kolayca şekil alabilir. Yanıcı olmamasından dolayı; ısı, su ve sese dayanıklı bir yapısı vardır. Dekota baskılara uygulanacak harfler fırında kabartma şekli alırlar. Uygulanacak baskı veya folyo işlemlerinde elde edilen görüntü etkileyicidir.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by