Dijital Baskı Ankara

Dijital Baskı Ankara

“Dijital baskı Ankara elektronik ortamlarda ön izleme ile oluşturulan yüksek kalitede görsel ve reklamları, uygun ortamlarda, profesyonel bir şekilde, hızlı ve güvenli baskılayarak sizlere sunmaktadır. Dijital baskı Ankara avantajları ile göz dolduran bu tekniği kullanarak hızlı ve güvenli baskılar yaratmaktadır. Kişisel bir bilgisayar ile kişisel bir yazıcıdan aldığınız dokümanlar ne kadar kolay olursa bu işlem de gelişmiş yazıcılar tarafından yapıldığından o kadar uygun olmaktadır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar kullanılmakta ve küçük boyutlardan dev boyutlara kadar baskı yapılabilmektedir. En büyük avantajlarından biri kâğıt, kumaş, folyo gibi pek çok materyale baskı yapma olanağını vermesidir. Böylece sadece kitapçıklar, broşürler ve afişler gibi baskılarla dar bir alanda çalışılma olgusunu kapatmaktadır. Kumaş üzerine yapılan baskılarla renkli tişörtler elde etmek mümkündür. Yastık ve yorgan kılıflarına baskı yapılarak renkli dünyaların yolu açılabilmektedir. Folyo üzerine yapılan baskı sayesinde tabelalar, reklam totemleri, vitrin camları, araçlar renklendirilebilmektedir. Her çeşit dijital ortamda yaratılan olgular gelişmiş yazıcılar sayesinde materyale aktarılmakta ve ilgili materyal kullanım alanına kolayca uygulanabilmektedir. Elektronik ortamlarda oluşturulan görsellerin, fotoğrafların, yazıların mürekkep püskürtmeli gelişmiş yazıcılar sayesinde kâğıt, folyo, kumaş gibi pek çok materyale hızlı bir şekilde aktarılmasına dijital baskı denmektedir. Dijital baskı Ankara tarafından sunulan hızlı, güvenli ve sağlıklı bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Görsel veya yazının piksel kalitesi baskı kalitesini arttırmaktadır. Piksel olarak ne kadar güçlü bir görsel olursa baskı kalitesi de o derece iyi olacaktır. Piksel görselde bulunan yakınlaştıkça görülen noktalara denmektedir. Düşük piksellerde nokta sayısı az olacağından görüntü boyutu belli bir büyütmeden sonra noktalar görünmeye başlayacak ve görüntü bozulacaktır. Yüksek pikselli görsellerde resimde bulunan nokta sayısı fazla olacağından daha fazla büyütme olanakları mevcuttur. Yani baskısı yapılacak görselin pikseli ne kadar büyükse baskı kalitesi o kadar büyük olur.

Dijital Baskı Ankara Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Her ne kadar dijital baskı kolay ve hızlı bir uygulama olsa da verilen ücretin karşılığının alınması oldukça önemlidir. Baskı kalitesindeki düzensizlikler, hatalı baskılar siparişlerin kalitesizleşmesine ve hayal kırıklıklarına yol açabilmektedir. Dijital baskı Ankara profesyonel hizmet sayesinde olası hataların önüne geçmektedir. Baskı kalitesinde en iyi ve en uygun olan seçilmekte, siparişlerin vaktinde ve kaliteli bir baskıyla tamamlanması sağlanmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ön planda tutulmakta ve yılların verdiği tecrübeyle itina ile baskılar yapılmaktadır. Hediyelikler, tabelalar, afişler, kartvizitler derken elektronik çağında yardımıyla dijital ortamlar elimiz ayağımız haline geldi. Binlerce fotoğraf çekebilir, istediğimizi silebilir, yüzlerce program yardımıyla düzeltebilir duruma geldik. Reklam için artık yüksek maliyetler geride kaldı ve tabelacılık artık basit bir işlem haline geldi. Tüm bunlar gelişmiş yazıcılar sayesinde pek çok materyale baskı yapma olanağı ile oluştu.

Dijital Baskı Kullanım Yerleri Nelerdir?

Dijital baskı denilince akla genel olarak işyerleri ve süslü vitrinler gelmektedir. Oysaki birçok alan dijital baskının esiri haline gelmiştir ve gelmeye devam etmektedir. Dijital baskı Ankara folyo sayesinde camları, vitrinleri, araçları süslemeyi başarmaktadır. Delikli folyolara yapılan dijital baskılar sayesinde camlarda içerden dışarının göründüğü ancak dışarıdan içerinin görünmediği ortamlar yaratılmaktadır. Hızlı ve güvenli bir şekilde yapılan baskılar sayesinde kısa süreli ve uzun süreli kampanya ve görsellere uygun işlemler yapılabilmektedir. Yine aynı şekilde iş yeri tabelaları yapılabilmekte bunlara ışık sağlanabilmektedir. Yapılacak baskıların tamamı elektronik ortamda yaratıldığından baskı sonrası sürprizlerle karşılaşma olanağı yoktur. Yapılacak baskının ön izlemesi baskı öncesi görülebilir durumdadır. Baskılar gelişmiş yazıcılar tarafından mürekkep püskürtme yöntemi ile yapıldığından küçük boyutlardan dev boyutlara kadar baskı yapma olanağı mevcuttur. Kullanılacak alana göre mürekkebe ek koruyucu maddeler eklenebilmektedir. Örneğin dış camlarda kullanılan folyo baskılarda; uv baskı yöntemi de kullanılmaktadır. Böylece güneş ışınlarına karşı ek koruma sağlanarak erken solmalar engellenmekte ve yıllarca dayanabilecek, ilk günkü görüntüsünü koruyan baskılar yapılmaktadır. Dijital baskı Ankara işyerleri dışında araç kaplama ve giydirme işlemlerinde de dijital baskıdan faydalanmaktadır. Araçlara uygun folyolar üzerine dilediğiniz baskı yapılmakta ve araçlarınıza giydirilmektedir. Renkli araçlar için, kamyon sözleri için dijital baskıdan yararlanılmaktadır.

Dijital Baskı Ürünleri Nelerdir?

Kartvizitler, davetiyeler ve hediyelikler dijital baskıdan nasibini almaktadır. Hızlı ve güvenli baskılar için kullanılmakta, işlemlerin kısa süre içinde çözümlenmesi sağlanmaktadır. Harf ve yazı karakterleri bilgisayarlar üzerinde baskı öncesi görüntülenebilmekte, örnek bir baskı yapılabilmektedir. Böylece seri baskı sonrası sürprizlerle karşılaşılmamakta ücretin karşılığı alınmaktadır. Ayrıca hediyelik sektörü de dijital baskıdan faydalanmaktadır. Kupalar, anahtarlıklar, tişörtler, kalemler dijital baskı Ankara tarafından yapılmaktadır. Ayrıca elektronik ortamlarda çekilen fotoğraflarınız istediğiniz boyutlarda fotoğraf kâğıtlarına aktarılabilmektedir. Elektronik ve sanayi sektörü de dijital baskı kullanmaktadır. Yüksek korumalı ve darbelere karşı sağlam leksan etiket bu sektörün gözdeleridir. Etiketlerin tamamı dijital baskı ile yapılmaktadır. İşyeri sağlığı ve güvenliği için kullanılan uyarı levhaları ve etiketleri de dijital baskıdan faydalanılarak üretilmekte, bu baskılarda ayrıca parlaklık ta sağlanmaktadır. Böylece karanlık ortamlarda dahi çalışan tarafından görülebilmekte ve gerekli tedbirler alınabilmektedir.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler