Endüstriyel Etiket İmalatı Firması

Endüstriyel etiket imalatı firması 333 Etiket ankara üst düzey makineler,kaliteli personellerle işinize uygun şekilde size yardımcı olmakta.

Endüstriyel Etiket İmalatı Firması
Endüstriyel etiket imalatı firması 333 Etiket ankara üst düzey makineler,kaliteli personellerle işinize uygun şekilde size yardımcı olmakta.

Endüstriyel etiket imalatı firması 333 Etiket ankara üst düzey makineler,kaliteli personellerle işinize uygun şekilde size yardımcı olmakta. Etiket ürünleri birçok markanın kurumsal kimliğini oluşturur. Aynı zamanda uyarı ve tanıtım görevi görmektedirler. Metal ve plastik levha veya folyodan üretilebilen etiketler, olumsuz hava şartlarına karşı dayanımlı ve şık bir tasarıma sahiptir. Sağlam yapıda oldukları için uzun kullanım ömrü sunmaktadırlar. Ayrıca pvc veya leksan gibi bazı etiketlerin arkasındaki yapıştırıcı çok güçlü olduğu için yerlerinden sökülmeleri de zordur.

Endüstriyel Etiket İmalatı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Etiket imalatı konusunda tecrübeleri ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan Ankara endüstriyel etiket firması olan 333 Etiket, birçok ürünlerle müşterilerine hizmet vermektedir. Endüstriyel firmalar üretimde sadece kaliteye dikkat etmemekteler. Bununla beraber sektörlerle ilgili projeler üzerinde de dikkatli şekilde durmaya özen göstermektedirler. Bunun nedenlerinin başında şimdiki zamanlarda  olan gelişmelerin takip edilmemesi sonucu olacak sonuçların kötü olması gelmektedir. Söz konusu etiket olunca insanların ve firmaların akıllarına belli başlı ürünler geliyordu. Firmalara etiketin niçin kullanıldığı konusunda sorular sonrası alınan cevap tanıtım ve yönlendirme çalışmaları için kullanıldığıdır. Günümüz çalışmalarına baktığımızda etiketlerin farklı amaçlarla kullanılabildiğini görebilirsiniz. Dekoratif ve şık görünüm, markalama, fiyat etiketi, barkod-kare kod etiket bunlardan birkaçıdır.

Endüstriyel Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Endüstriyel etiketler diyince akla otomobil, mobilya ve elektronik eşya üreticilerinin kullandığı etiketler gelse de endüstriyel makineler, kimya sanayisi, asansör makine dairesi vb alanlarda  geniş kullanım yeri bulmuşlardır. Elektronik eşyalardaki etiketler ürün kullanım talimatları ve uyarı ikaz bilgisi için kullanılırlar. Kimya sektöründe, malzeme güvenlik bilgi formu etiketleri gibi, kimyasallara temas halinde zehirli, aşındırıcı, yakıcı etkilerinden söz edilir. Ayrıca ambalaj ve taşıma bilgileri de etiket üzerinde yer almaktadır. Tekstil sektöründe de geniş kullanım yerine sahip olan endüstriyel etiketler firma çalışanları ve müşterileri için son derece etkileyici bir görünüme sahiptir. Yıpranmış ve yırtılmış olan etiketler sanayide özellikle tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Birçok farklı sektör ve işletme için etiket baskı işi yapan ankara endüstriyel etiket firması olan 333 Etiket’in imal ettiği ürünler oldukça geniştir. Metal etiket baskı, üreticilerin tercihlerine göre farklı şekiller verilebilen bir baskı çeşididir. Farklı model, kalınlık ve ebat üretimi tamamen tercihe bırakılmıştır. Markanın akılda kalabilmesini sağlamak maksadı ile farklı modellemeler yapılabilmesi mümkündür. Metal etiket baskı sonucunda elde edilen etiketler, diğer etiketlere oranla daha uzun bir ömre sahip olduğu için özel gösterilmesi gereken etiketler arasında yer alır. Ürün hakkında gerekli olan ve kullanıcıların bilmesi gereken bilgiler itina ile etiket üzerine işlenir. Kırılgan bir yapıya sahip olmaması ve ısıya karşı dayanıklı yapısı sayesinde farklı ortamlarda uzun yıllar boyunca solmalara maruz kalmadan varlığını sürdürür. Hava koşullarından etkilenmeyen yapısı sayesinde farklı ürün yelpazesinde de gönül rahatlığı ile kullanımı mümkün olacaktır. Ürüne montajlama işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştiği için üretici firmaların tercih ettiği bilinmektedir. Bir ürünün üreticisinin akılda kalabilmesi için ve reklam maliyetini azaltmak için metal etiket baskıyı tercih edebilirsiniz.

Endüstriyel Etiket İmalatı Nasıl Yaptırılır?

Metal etiket baskı birden fazla türde karşımıza çıkan bir baskı çeşididir. Uzun seneler boyunca müşterilerin aklında kalmak isteyen firmaların en çok tercih ettiği tür ise kabartmalı metal etiket baskı olmaktadır. Birbirinden farklı metal malzemeler üzerine gerçekleştirilen baskı türü ile ürünün özellikleri kullanıcılara tanıtılır. Genellikle bu baskı çeşidi alüminyum üzerine gerçekleştirilmektedir. Birbirinden farklı sektörlerde gönül rahatlığı ile kullanılabilen bu metal etiket baskı çeşidi estetik görünümü ile kullanıcıları kendisine çekmektedir. Genellikle makine sanayi, otomotiv, mobilya ve elektronik sektörlerinde kullanılan bu etiket baskı türü oldukça şık bir görünüme sahiptir. Üretim aşamasına geçilmeden önce siparişi veren firmanın marka ve ürün bilgileri firmaya sunulur. Sipariş aşaması ile birlikte metal etiket baskı alanında uzmanlaşmış kişiler birbirinden farklı tasarımlar ile sipariş veren kişiye erişir. Onaylanan tasarım üzerinde kabartmalı metal etiket baskı uygulanır. Gerekli görülen kesimler gerçekleştirildikten sonra elde edilen etiket ilgili ürüne monte edilerek sipariş veren kişiye ulaştırılır. Sipariş veren kişiden onay alındıktan sonra seri üretime geçilir ve sipariş miktarı kadar etiket hazırlanmış olur. Endüstriyel etiketler grubunda ; metal etiketler ve folyo etiketler, uyarı ve ikaz etiketleri, leksan etiketler, pvc etiketer, asansör etiketleri, uv baskı ile üretilen etiketleri örneklendirebiliriz.