(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Endüstriyel Etiket Firması

5 Ocak 2020 Posted by etiket333 Endüstriyel Etiket

Etiketler birçok markanın görünen yüzlerini oluşturur. Aynı zamanda uyarıcı ve dikkat çekicidir. Metal ve plastik ürünlerden üretilebilen etiketler hava koşullarına dayanıklı ve estetik görünüme sahiptirler. Sağlamlıkları ile de uzun süreli kullanılabilirler. Özellikle pvc ve leksan etiketlerdeki yapıştırıcılar çok güçlü kimyasallardan oluştuğu için kolay kolay yerinden çıkarılamazlar. Etiket imalatı konusunda tecrübeleri ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan Ankara endüstriyel etiket firması olan 333 Etiket birçok ürünler müşterilerine hizmet vermektedir.

Endüstriyel etiketler yanında, metal ve folyo etiketler, uyarı ve ikaz etiketleri, asansör etiketleri, Uv baskı etiketleri, pvc etiketler, leksan etiketler gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Endüstriyel etiketler otomotiv sektöründe, elektronik eşyalarda, endüstriyel makinelerde, kimya sanayisinde, beyaz eşyalarda ve daha birçok alanda kullanılan etiket türleridir. Elektronik eşyalarda kullanıcı uyarıları ve talimatlarını içerirler. Kimya sektöründe insanları kimyasalların zararlarına karşı korumak ve uyarmak amaçlı kullanılan etiketler, kimyasalların taşınması, depolanması gibi durumlarda uyarı amaçlı da kullanılır.

Yine tekstil sanayiinde sıklıkla kullanılan endüstriyel etiketler çalışanların ve çalışanlarla iletişim halinde olanlar için dikkat çekici özelliğe sahiptir. Yıpranmış ve yırtılmış olan etiketler sanayide özellikle tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Birçok farklı sektör ve işletme için etiket baskı işi yapan ankara endüstriyel etiket firması olan 333 Etiket’in imal ettiği ürünler oldukça geniştir.

Alüminyum Etiketler

Metal etiket ürünün dış görüntüsünde markayı temsil eden reklamcılık ürünüdür. Ticaret sektöründe rekabetin hızla artmasıyla bu ürünler her zaman kullanıcıların zihinlerinde yer etmektedir. Metal etiket sağlamlık ve kullanılabilirlik açısından çok iyidir. Metal etiket ürün özellikleri, üreten firma bilgisi, üretim yılı ve seri numarası gibi pek çok ayrıntıyı kullanıcıya iletir. Farklı boyut ve kalıplarda üretilebilmektedir.

PVC Etiketler

Estetik görünüşü açısından en güzel etiket türüdür. İç ve dış mekanlarda kullanabilmektedir. PVC etiket baskıları birçok renkte isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir. PVC etiketler dış ortam hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Çok uzun ömürlü olup kağıt etiketler gibi hemen solmazlar. Dayanıklıdırlar ve ıslandıkları zaman kabarma ve yıpranma yapmazlar.

Leksan Etiket

PVC üzeri baskılı bir etikettir. Baskı, malzeme ile yapıştırıcı arasında kalmaktadır. Bu sebeple baskının slime sırasında çıkma şansı yoktur. Çok uzun ömürlüdür. Genelde elektronik sektöründe, makinelerde kullanılır.

Lazer Etiket

Ürün markalama yapıldıktan sonra kesinlikle silinmez eskimez, kalıcıdır. Ürün var olduğu sürece üzerindeki yazı, logo da var olmaktadır.

Asit İndirme Etiket

Etiket üretiminde tasarımın herhangi bir metal üstüne işlenmesinin asitle oyularak yapılması yöntemidir. Kimyasal etiketlerin ya da sürekli aşındırmaların mevcut olduğu ortamlarda markayı, logoyu, yazıyı, işareti ürün üzerinde senelerce taşımak zordur. Asit indirme metodu ile yapılmış etiketlerde metal levhanın üzerine şekiller ve yazılar derinlik oluşturarak işlenmektedir. Bu nedenle de oyulmuş bir yüzeyi ürün üzerinden çıkarmak mümkün olmamaktadır.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by