HEMEN ARA WHATSAPP

Endüstriyel Etiket

Endüstriyel etiketler: araba, otomotiv, ticari araçlar, elektronik eşyalar, endüstri makineleri ve kimya sanayiisi, elektrikli süpürge , buzdolabı, blender vb ev eşyaları gibi alanlarda kullanılmak üzere dizayn edilen etiket türüdür.İçinde bulundukları ortam koşulları ve kullanım yerleri itibariyle güçlü ve dayanıklı ve dış faktörlere karşı dayanıklı olması gereklidir. Üzerinde ürünün içeriği veya etkileşim içinde oldukları kimyasal maddelere karşısında çok kaliteli ve her türlü ağır şartlara karşı koyabilecek ve yıllarca deforme olmadan ürününüzün kalitesini yansıtabilmelidir.

Farklı sektörlerde çalışan insanlar için kimyasal ürünler çalışanlara ve çevredeki insanlara zarar verebilir bu sebeple endüstriyel etiketler kullanılır. Kimyasal reaktivitesi olan ürünler, depo işlemleri ve taşıma durumunda etkileşim içerisinde olduğu alanlara yönelik gerekli bilgilendirme ve uyarıların etiketlerin üzerinde yazılı olması gerekmektedir. Aynı şekilde kullanılan etiketin de kimyasal maddelerin göstereceği zararlı etkilere karşı direnç gösterebilmesi için önemlidir.

Tekstil, endüstri gibi sanayii tipi uygulamalarda uyarı etiketlerinin zamanla tahrip olup okunamaz hale gelmesi ciddi sorunları beraberinde getirir. Muhtemel olumsuzlukları engellemek için hem baskıda kullanılacak ham maddeler hem de baskıdan sonra etiketler çeşitli testlere tabi tutulmak şartıyla üretilir. Test sonuçlarına göre uygulanacak alan için en doğru etiket için sonuca ulaşılır.

333 Reklam Ajansı olarak yıllarımızı verdiğimiz etiket, baskı, reklam ve tabela gibi alanlardan birisi olan endüstriyel etiket alanında sizlere hizmet vermekten gurur duymanın yanı sıra birçok firmanın önünde bulunmaktayız kalite ve tarz anlamında.Endüstriyel etiket, UV etiket, baskı türleri ve birçok reklam hizmetlerini yapmakta olan firmamız kalite ve çizgisini bozmadan sizlerle beraber yoluna devam edecektir.

Comments (2)

  1. Leksan Etiket Nedir Hangi sektörlerde kullanılır - 333 Etiket

  2. Ankara Endüstriyel Etiket İmalat - 333 Etiket Firması

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.