Etiket İmalatı

Etiket İmalatı

kumaş etiket baskı ankara

“Etiket imalatı kategorisinde metal, leksan, damla, folyo, pleksi, rezopal, damla, dokuma etiket ürünlerini kaliteli olarak güvenle sunmaktayız. Profesyonel ekip kadromuzla size verdiğimiz hizmetler ışığında 7/24 ürün etiketleme çalışması gerçekleştiriyoruz. Kalitemizden kesinlikle taviz vermeden müşteri odaklı çalışma anlayışı açısından en iyi koşullarda son derece kusursuz etiketleme hizmeti sağlıyoruz. Ürün etiketlemede ankara etiketçi firma yaklaşımından ödün verilmeden birinci sınıf kalitede hizmete yer verilmektedir. Beklentileri her zaman en üst seviyede tutmaya devam eden yaklaşıma dayanarak müşteri memnuniyeti ışığında hareket edildiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir.

Etiket İmalatı Ürünleri Nelerdir?

Yüksek sıcaklık koşullarında dahi mukavemet özelliği yüksek olan metal etiketler, aşırı soğuk ısı değerlerine karşı son derece dayanıklıdır.  Bu yüzden soğuk hava depolarında kullanılabilmeleri uygundur. Yüksek kalite standartlarında her zaman müşteri memnuniyeti anlayışından ödün verilmeden üretimler gerçekleştirilmektedir. Kağıttan üretilen kağıt etiketler fiyat etiketleme, barkod etiket ve demirbaş etiketlemede yaygın olarak kullanım yeri bulmuştur. Pvc malzemeye tersten baskıyla üretilen 100 dereceye sıcaklığa kadar dayanıklı pvc etiketler, ürün marka etiketi, asansör etiketi, makine panellerinde etiket olarak kullanılmaktadırlar. Daha yüksek sıcaklık dayanımı gerektiren durumlarda leksan etiketler kullanılabilmektedir. Metal etiketler, alüminyum, pirinç, paslanmaz levhalardan üretilmekte olup, üzerine uv baskı veya serigrafi baskı tekniğiyle baskı yapılarak, istenilen marka, mesaj veya reklamın istenilen yerde verilmesi amaçlanmaktadır. Metal etiketler, korozyona dayanıklıdır. Asit indirme veya lazer kazıma tekniğiyle baskının dış koşullara karşı dayanımları daha da arttırılabilir.

Etiket İmalatı Siparişi Nasıl Verilir?

Sosyal medya adreslerimizden anında hızlı bir şekilde ankara etiketçi firma siparişinizi verebilirsiniz. Beklentileri tümüyle karşılayan anlayışla 7/24 hizmet veren firmamız üstün kalite anlayışında ve %100 müşteri memnuniyetiyle size hak ettiğiniz çerçevede hizmet gerçekleştirmektedir. Siz de hemen siparişinizi en hızlı şekilde oluşturarak hak ettiğiniz doğrultuda en uygun ürün etiketleme hizmetinden anında yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dünden bugüne değin her an beklentileri fazlaca karşılamayı sürdüren ürün etiketleme sayesinde her an müşterisinin ne istediğini dikkate alan özellikte ürün etiketlerine yer verildiğinin mutlak surette üzerinde durmamız gerekiyor. Whatsapp kurumsal hattımız üzerinden yine ürün etiketleme konusunda bize ulaşabilirsiniz. Her zaman müşteri odaklı çalışma ilkesi çerçevesinde ankara etiketçi firma tarafından yürütülen yaklaşıma dayanarak kesintisiz hizmet verilmektedir. Ürün etiketlemede yılların verdiği deneyimi ileri düzey teknolojik alt yapısıyla buluşturan şirketimiz beklentileri fazlaca karşılayan birinci sınıf dijital baskı üretimleriyle ürün etiketleri geliştirmektedir. Kaliteden ödün verilmeden yüksek standarda dayanarak size etkin çözümlerin ulaştırıldığını kesinlikle dikkate almak gerekir. Firmamızla hemen irtibata geçerek anında ürün etiketleme konusunda siz de teknik destek alabilirsiniz. Kurumsal iletişim numaramız üzerinden ya da sosyal medya adreslerimiz aracılığıyla derhal iletişim kurarak farklı ürün etiketleri çözümlerine ilişkin her zaman teknik destek elde edebilirsiniz.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler