0536 221 53 33 etiket@333etiket.com
Bir Sayfa Seçin

Etiket Ankara

Etiket ankara, tüketicilerin bilgilenmesi amacıyla üretilen aynı zamanda da son dönemde ankara reklam sektöründe büyük bir rol oynayan etiketler, günümüzde kişilerin firmalarının tanıtımını yapabilmesinin en kolay yoludur. Tüketiciler genel olarak gün içerisinde bir çok farklı etiketler ile karşı karşıya kalmaktadır. Kimi zaman kişiler ürün üzerindeki kullanım talimatları için veya kullandıkları gıda maddesinin son tüketim tarihini öğrenmek için etiketlerin kullanımda bulunur.

Etiket Ankara

Etiket imalatı için benzersiz tasarımlar sunuyor.
Firmanızın kurumsal kimliğini tamamlıyoruz.

Baskı Etiket Ankara

Ankara Etiket Baskı

Bunun yanı sıra etiketler günümüzde mağaza camlarında, firma tanıtımlarında veya işletmelerin logosunu belirli noktalara koyması ile karşımıza çıkmaktadır. Markalar etiketin seçimi sırasında kaliteli malzeme, iyi tasarım ve uygun fiyata dikkat etmeleri gerekmektedir. 333 Etiket  kişilere uygun maliyetli, kaliteli etiketler yapmaktadır.

Bir çok farklı materyal üzerinden etiketlerin tasarımı yapılabilmektedir, bu tasarımların amaçları kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir.

Ankara Etiket Kullanımı

Etiketler firmaların rekabet gücünü artırmakla beraber bilinirliklerini de en üst seviyede sağlamaktadır. Günümüzde şantiye, kimyasal madde üreten iş yerleri veya sanayi alanlarında ise metal etiketler veya uyarı etiketleri, Ankara Etiket Kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Bu tür etiketler genel olarak makine kullanımı, çevre güveliği ve işçi güvenliği adına yapılmaktadır.

Ankara Etiket Çeşitleri

İmalatlarımızda, metal, leksan, folyo, damla, pleksi, rezopal ve kağıt etiketler bulunmaktadır.  Endüstriyel, Alüminyum ve leksan etiketler ankara etiket çeşitleri içinde çok tercih edilen ürünlerdendir.

Ankara Etiket Firmaları

Etiketler önemine ve türüne göre bir çok farklı sektörde kullanılabilir. Sektör içerisinde etiketler gıda, kozmetik, sanayi veya tekstil sektörlerinde sıkça kullanılmaktadır. Bu sektörlerin yanı sıra taşımacılık, elektronik, otomotiv veya turizm sektöründe de sıkça etiket kullanımı yapılmaktadır. Etiket kullanımının en önemli unsuru ise kullanıldığı alan ve verdiği mesajdır. 

 

 

Dokuma Etiket Ankara

Dokuma Etiket

Dokuma etiket, herhangi bir elbise satın aldığımızda, bu elbisenin marka, yıkama sıcaklığı ve beden bilgilerini içeren, özel makinelerde dokunarak üretilen bir etiket ürünüdür.

Damla Etiket Ankara

Damla Etiket

Damla Etiket, baskes olarak hazırladığımız etikete, şeffaf formdaki poliüretan esaslı bir malzemeyi damlatarak, kurumaya bıraktığımızda oluşan modern etiket ürünüdür.

Pleksi Etiket Ankara

Pleksi Etiket

Pleksi etiket, polikarbon veya pleksiglass adı verilen şeffaf veya opak formdaki levhalara, tersten u.v. baskı yaparak ürettiğimiz etiket ürünüdür.

Metal Etiket Ankara

Metal Etiket

Metal etiket, çoğunlukla eloksal adı verilen özel bir metal plaka üzerine asit indirme, uv baskı, serigrafi yöntemleriyle üretilen, dayanıklı bir reklam ürünüdür.

Leksan Etiket Ankara

Leksan Etiket

Leksan etiket, pvc etiket gibi tersten baskı metoduyla üretilen, ve pvc etiketten daha kaliteli ve ısı dayanımı yüksek bir etiket türüdür.

Folyo Etiket Ankara

Folyo Etiket

Folyo etiket, folyo adını verdiğimiz bir yüzü beyaz veya şeffaf, diğer yüzü yapışkanlı bir malzemeye plotter ile baskı yapılarak üretilen etiket türüdür.

Rezopal Etiket Ankara

Rezopal Etiket

Rezopal etiket, yapısında 2 katmanlı plastik malzeme bulunduran, üst katmana lazer kazıma yapılarak baskı oluşturulan bir etikettir. Malzemenin asıl rengini kazınan katman oluşturur. 

Markanızın ve firmanızın amacına göre ankara etiket firmaları tarafından yapılacak olan iyi bir etiket tasarımı seçmeniz oldukça önemlidir.

Ankara Etiket Firması

Özellikle etiketler markanın imajını ve bilinirliğini kaliteli bir şekilde sürdürmesi açısından oldukça önemlidir. Markanıza göre iyi bir etiket seçimi için Ankara etiket firması ile iletişime geçebilir, markanızı en iyi yansıtacak etiket tasarımına karar verebilirsiniz. Markanın ürün ve hizmeti sırasında iyi bilgi aktarması, tüketici tarafından oldukça dikkat edilen konulardan biridir.

Ankara Etiket İmalatı

Bilgi verici etiket tasarımları veya reklam amaçlı kullanılan etiketler birbirinden farklı ve özel olarak tasarlanması gerekmektedir. Firmalar yasal zorunluluk dışında tanıtım veya reklam amaçlı etiket tasarımı talebinde bulunabilir. Yapılacak olan etiketlerin malzemesi ve türü oldukça önemlidir. Ankara etiket imalatı ise kişilere bilinen etiketler ve tasarımlar sunmaktadır kullanılan malzemeler son sınıf olmakla beraber markalara uzun süreli etiket kullanımı garantisi vermektedir.

 

Ankara Metal Etiket

Ankara Etiketçi Firma

Metal etiket, genellikle makine sanayi sektörü söz konusu olduğu zaman tercih edilen baskı çeşitleri arasında yer almaktadır. Üretilen ürünlerin yapısı hakkında bilgi verecek bir yapıya sahiptir. Markalar, kimlik bilgilerini ve üretmiş oldukları ürünlerin özelliklerini bu tarz etiketlere işleyerek uzun yıllar boyunca dayanıklı kalmasını sağlar.

Aynı zamanda markalar, reklamlarını yapabilmek maksadı ile de metal etiketleri tercih etmektedir. Ankara etiketçi firma tarafından üretilen ürün üzerinde metal etiketler baskı kullanıldığı zaman o ürünün görünümü marka ile uyumlu hale getirilir. Ürün incelemesi kullanıcılar tarafından yapıldığı zaman metal etiketin bulunduğu alanlar kullanıcıların daha fazla dikkatini çekmektedir. Bu da markanın akılda kalma oranında büyük bir değişim yaşanmasını sağlar.

Ankara Etiketçi
Ankara Etiket İmalatçısı
Ankara Etiket Firmaları

PVC etiket ankara, üzerine baskı yapılan vinil folyo etikettir. En önemli avantajı, üretim esnasında yapılan baskı, yapışkan ile pvc malzeme arasında kaldığı için baskının silinmesi veya solması söz konusu değildir. Bu yüzden uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Elektronik sektörü ve asansör-makine sanayisi için vazgeçilmezdir.

Rezopal Etiket Ürünler, 2 katmalı malzemenin üst katmanına lazer ile kazıma yapıldıktan sonra baskı rengini alttaki katmandan almaktadır. Rezopal etiketler, kolaylıkla silinmez, yıpranmaz oldukları için kalıcı bir kullanım sunmaktadırlar.

Ankarada etiket firmaları imalatları içerisinde köklü geçmişe sahip firmamızın üretimi asit indirme etiket, alüminyum malzemeye asit dökülmesi sonucu, asitin malzemeyi oyarak kalıcı baskı vermesi ile yapılmaktadır. Kimyasal etiketlerin ya da ağır şartlar altında çalışılan sektörlerde  markayı, logoyu, yazıyı, işareti ürün üzerinde uzun süre taşımak için tercih edilirler. Asit indirme  ile üretilen etiketlerde, metal levha üstünde şekiller ve yazılar derinlik oluşturularak işlenirler. Bu nedenle de asit indirme yapılan metal yüzey üzerindeki oyulmuş alanın çıkarılması mümkün olmaz. 333 Etiket firmamız, etiket konusunda profesyonel hizmet ve uygun fiyatlarla hizmetinizde!

Ankara Etiket
Ankara Etiket Firmaları
Ankara Etiket İmalatçısı
Etiket Ankara
Etiket Baskı Ankara
Etiket Ankara

Etiket Ankara

Etiket Ankara, küçük ve çok etkili üründür. İnsanlar bir ürün satın alırken ürün hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Alacakları bilgiler bazı durumlarda hayati önem taşıyabilmektedir. Satışa sunulan...

Ankara Etiket Firmaları

Ankara Etiket Firmaları

Ankara Etiket Firmaları, etiket baskı ihtiyaçlarınız için kaliteli malzeme, temiz işçilikle,yüksek kaliteli, uygun fiyatlı etiketler sunmakta. Etiket tasarımları günümüzde bir çok farklı alanda...

Metalize etiket

Metalize etiket

Metalize etiket, metalik gri görünen folyolardan yapılmaktadır. Sağlam yapıda olan bu folyolar uzun yıllar tahribat görmeden dayanabilir. Sticker (baskes etiket) şeklinde üretilen metalize etiketlerin...

Kumlama etiket

Kumlama etiket

Kumlama etiket, şık tasarımlarla dikkat çeken bir folyo etiket türüdür. Oldukça modern durmasının yanı sıra sağlam yapısı sayesinde senelerce yapısı bozulmadan durabilir. Eskimeyen yapısı sayesinde ufak...

Gümüş Yaldız Etiket

Gümüş Yaldız Etiket

Gümüş yaldız etiket, canlı bir görsellik sunmak amacıyla oluşturulmuş etiketlerdir. Görsel olarak estetik duran bu etiketler yapıştırılabilir ve eşyalara parlak ve ilgi çekici yeni bir imaj kazandırır. Pvc...

Opak Etiket

Opak Etiket

Opak etiket, opak polipropilen olarak bilinen sert yapılı bir etiket ham maddesinden elde edilir. Dış şartlara karşı dayanıklı yapıda olan bu etiket çeşidi ısıya ve ışığa dayanıklı yapısı ile uzun ömürlüdür....

Pirinç Etiket

Pirinç Etiket

Pirinç etiket, şık tasarımlar ile kurumsallığı yansıtan altın renklerinde bir metal olan pirinç ile oluşturulan bir etiket türüdür. Pirinç Etiket Nerelerde Kullanılır? Genellikle şirket tabelalarında ya da...

Folyo Etiket

Folyo Etiket

Folyo EtiketFolyo etiket PVC bazlı bir malzemeden yapılır. Dekoratif amaçlı bir etiket olmanın yanı sıra tanıtım ve reklam amaçlı kullanılır. Baskı firmanın isteğine göre yapılır fakat burada firmaların...

Baskes Etiket

Baskes Etiket

Baskes Etiket ve Dijital baskı etiketleme sürecinde baskes etiket çalışmalarının sıklıkla kullanıldığını kesinlikle bildirmemiz gerekiyor. Bıçak, kalıp kullanmaya gerek kalmadan zamandan yüksek oranda...

Folyo Etiket Ankara

Folyo Etiket Ankara

Folyo etiket ankara firması üretimi folyo etiketler pvc ana maddesi baz alınarak yapılır. Özellikle dekoratif amaçlı kullanılan bu etiket türü bazı firmalar tarafından reklam ve tanıtım amaçlıda...

Bize Ulaşın

Telefon

0312 394 6 133

Adres

İvedik O.s.b. Mah.
1453. Cadde / No : 8
Yenimahalle / ANKARA