(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Etikete İhtiyacınız Varsa, İşin Uzmanı Yanınızda...!

Etiket imalatlarımız birçok markanın görünen yüzlerini oluşturur. Aynı zamanda uyarıcı ve dikkat çekicidir. Metal ve plastik ürünlerden üretilebilen etiketler hava koşullarına dayanıklı ve estetik görünüme sahiptirler. Sağlamlıkları ile de uzun süreli kullanılabilirler. Özellikle metal ve leksan etiketlerin arkasına çift taraflı bant çekildiklerinden yapıştırıcılar çok güçlü kimyasallardan oluştuğu için kolay kolay yerinden çıkarılamazlar. İmalatı konusunda tecrübeleri ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan Ankara’da faliyet gösteren firmamız birçok etiket ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Etiket İmalatlarımızın Çeşitleri Nelerdir?

İmalatlarımızda, metal, leksan, folyo, damla, pleksi, rezopal ve kağıt etiketler bulunmaktadır.  Endüstriyel, Alüminyum ve leksan etiketler çok tercih sebebidir.

Endürstriyel Etiket Nerelerde Kullanılır?

Endüstriyel etiketler otomotiv sektöründe, elektronik eşyalarda, endüstriyel makinelerde, kimya sanayisinde, beyaz eşyalarda ve daha birçok alanda kullanılan etiket türleridir. Elektronik eşyalarda kullanıcı uyarıları ve talimatlarını içerirler. Kimya sektöründe insanları kimyasalların zararlarına karşı korumak ve uyarmak amaçlı kullanılan etiketler, kimyasalların taşınması, depolanması gibi durumlarda uyarı amaçlı da kullanılır.

Yine tekstil sanayiide sıklıkla kullanılan dokuma etiketler çalışanların ve çalışanlarla iletişim halinde olanlar için dikkat çekici özelliğe sahiptir. Yıpranmış ve yırtılmış olan etiketler sanayide özellikle tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Birçok farklı sektör ve işletme için baskı işi yapan Ankara’da bulunan firmamızın imalatları işinizi çözecektir.

Neden Metal Etiket Kullanılmaktadır?

Metal etiket ürünün dış görüntüsünde markayı temsil eden reklamcılık ürünüdür. Ticaret sektöründe rekabetin hızla artmasıyla bu ürünler her zaman kullanıcıların zihinlerinde yer etmektedir. Metal etiket sağlamlık ve kullanılabilirlik açısından çok iyidir. Metal etiket ürün özellikleri, üreten firma bilgisi, üretim yılı ve seri numarası gibi pek çok ayrıntıyı kullanıcıya iletir. Farklı boyut ve kalıplarda üretilebilmektedir. Estetik görünüşü açısından en güzel türdür. İç ve dış mekanlarda kullanabilmektedir. PVC baskıları birçok renkte isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir. PVCler dış ortam hava koşullarına oldukça dayanıklıdır. Çok uzun ömürlü olup kağıt etiketler gibi hemen solmazlar. Dayanıklıdırlar ve ıslandıkları zaman kabarma ve yıpranma yapmazlar.

PVC üzeri baskılı bir etikettir. Baskı, malzeme ile yapıştırıcı arasında kalmaktadır. Bu sebeple baskının silme sırasında çıkma şansı yoktur. Çok uzun ömürlüdür. Genelde elektronik sektöründe, makinelerde kullanılır.

Rezopal Etiket Ürünler markalama yapıldıktan sonra kesinlikle silinmez eskimez, kalıcıdır. Ürün var olduğu sürece üzerindeki yazı, logo da var olmaktadır.

İmalatlarımız içerisinde asit indirme etiket, tasarımın herhangi bir metal üstüne işlenmesinin asitle oyularak yapılması yöntemidir. Kimyasal etiketlerin ya da sürekli aşındırmaların mevcut olduğu ortamlarda markayı, logoyu, yazıyı, işareti ürün üzerinde senelerce taşımak zordur. Asit indirme metodu ile yapılmış etiketlerde metal levhanın üzerine şekiller ve yazılar derinlik oluşturarak işlenmektedir. Bu nedenle de oyulmuş bir yüzeyi ürün üzerinden çıkarmak mümkün olmamaktadır.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by