İç Mekan Baskı arşivleri | 333 Metal, Leksan Etiket Baskı Ankara

İç Mekan Baskı

İç mekan Baskı, su bazlı boyalarla yaptığımız, ev, ofis gibi iç ortamlar için yapılmaktadır. Dijital baskı teknolojisi kullanılarak çok sayıda farklı ürün ortaya çıkarılmaktadır. Kapalı mekânlarda kullanılan ve dijital-baskı ile üretilen ürünler bu isimle isimlendirilmektedir. Biz farkında olmasak da kapalı alanların tamamına yakının bu baskı işlemi ile üretilen ürünler yer almaktadır. Evlerimizde yer alan kanvas tablolar bu kategoride yer alan ürünlerdir.

İç Mekan Baskısını Nerelerde Kullanırız?

Alışveriş merkezlerine gidildiğinde ise her adımda bu ürünleri görmek mümkün olacaktır. Alışveriş merkezlerinde bulunan tanıtım ürünlerinin büyük bir kısmı iç-mekan baskılarının bir ürünüdür. Özellikle posterler, afişler ve roll up ürünleri bu kategoride en çok tercih edilen ürünler olmaktadır.

Mağazalar tarafından tasarlanan ürünlerin tanıtımları bu baskılar ile yapılmaktadır. Hazırlanan görseller dijital baskı yöntemi ile özel malzemelerin üzerine aktarılır ve mağazalarda müşterilere sunulur. Bunun yanı sıra düzenlenen kampanyalarda da çoğu zaman iç-mekan baskı ürünleri kullanılmaktadır. Kampanyadaki tüm avantajların bir arada anlatıldığı görseller dijital ortamda hazırlandıktan sonra baskısı yapılarak iç mekânlarda kullanılmaktadır.

İç Mekan Baskısının Özellikleri Nelerdir?

İç mekanlarda kullanılan bu özel ürünlerin en önemli özelliği mevsimsel etmenlere karşı dayanıklı olmayışıdır. Yağmur, kar ya da güneş ışınları bu baskıları olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Bu sebeple de ürünlerin her zaman kapalı alanlarda kullanılması şarttır. İsminin iç mekan baskı olmasının sebebi de budur.

Avantajlı yönleri düşünülürse olabilecek en yüksek kalitede görüntüyü sunması en büyük avantajı olarak gösterilebilir. Yapılacak olan baskılar ne kadar büyük bir düzleme uygulanırsa uygulansın her zaman muhteşem bir görüntü kalitesi sunacaktır.

Bu ürünler istenen her boyutta üretilebilmektedir. Mağazalar yalnız giriş kısımlarında insanları bilgilendirebilecek ürünleri tercih edeceği gibi mağazanın duvarlarından bir tanesini direkt olarak tanıtım ya da reklam için ayırabilmektedir.

25 Temmuz 2020
İç,Mekan,Baskı,Ankara

İç Mekan Baskı Ankara

İç mekan baskı ankara ürünleri, solventsiz su bazlı boyalar ile yapılan kokusuz ve çevreye duyarlı baskı çözümleridir. Uv baskı, latex baskı makinesi gibi su bazlı baskı […]

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by