Damla Etiket arşivleri | 333 Metal, Leksan Etiket Baskı Ankara

Damla Etiket

Damla etiket, şeffaf ve cam görünümüyle, özellikle mobilya, elektronik ürün etiketleme için en çok tercih edilen etiket olma özelliğini taşımaktadır.

Firmalar çok kaliteli ürünler üretirken ürünlerin üzerinde yer alacak olan etiketlere de büyük özen gösterirler. Yıllar boyu kullanılacak olan eşyaların hangi marka olduğu unutulduğunda hemen bu etiketler devreye girecektir. Bazı ürünlerde etiketler her zaman görünen bir noktaya konularak firmanın akılda kalıcı olması da sağlanmaktadır.

Etiketler de kendi aralarında birçok farklı çeşide ayrılırlar. Damla etiketler birçoğumuzun gördüğü ancak ismini bilmediği etiket türlerinden bir tanesidir. Hazırlanan etiketin üzerine özel bir malzeme dökülerek cama benzeyen bir görüntü elde edilir. Bu aşamada etiketlere üçüncü boyut kazandırılmış olmaktadır. Bu da etiketin birçok yönden daha başarılı olmasını sağlamaktadır.

Damla Etiketlerin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Şeffaf ve camsı bir görüntü elde edilen damla etiket modelleri ilk etapta çok daha dikkat çekici bir yapıda olacaktır. Etiketler üretilirken kullanılan malzemeler parlak bir yapıda olduğundan çok uzaktan fark edilebilir. Bu durum ürünleri inceleyen kişilerin kesinlikle etiketi fark etmesini sağlamaktadır. Damla etiketler kullanılıyorsa etiketlerin çok göz önüne koyulmasına gerek olmayacaktır.

Hazırlanan ürünlerde damla etiket kullanımı etiketin zarar görmesini engellemektedir. Kâğıt ya da kumaş etiketler bir süre sonra zarar görmeye başlar. Renklerinde ağarmalar yaşanabilirken yırtılma ya da kopma gibi durumlarla karşılaşmak da mümkündür. Ancak damla etiketlerin dış etmenlerden olumsuz bir şekilde etkilenmesi oldukça zor olacaktır. Bilinçli bir şekilde etiketin sökülmesi için çalışılmazsa yıllar boyu etiketler orada kalmaya devam edebilir.

Damla Etiketlerin Kullanım Alanları Neler?

Damla etiketlerin kullanım alanları incelendiğinde çok geniş bir yelpazeye hitap ettiği rahatlıkla görülebilir. Bu etiket türleri mobilyalarda çok sıklıkla kullanılmaktadır. Koltuk takımlarında, yataklarda ya da evlerin dolaplarında damla etiket kullanımı son derece yaygındır.

Araç sanayinde ve beyaz eşyalarda da bu ürünün kullanımı oldukça yaygındır. Sürekli olarak dışarıdan müdahalelere maruz kalan ürünlerde kullanıldığında çok yüksek dayanım gösterdiği için tercih edilmektedir.

2 Kasım 2018
Damla,Etiket,Firması

Damla Etiket Firması

Damla Etiket Firması 333 etiket, üzerine damlatılan pvc reçine sayesinde, mercek görünümlü ve uzun yıllar dayanan şık etiketler üretmektedir.  Dijital baskı etiketler basımı rahat ve istenilen […]
10 Ekim 2018
Damla,Etiket,Nedir,Ankara

Damla Etiket Nedir ?

Damla Etiket nedir sorusuna en iyi cevap mercek etkisiyle tasarımı 3 boyutlu gösteren renklere derinlik, parlaklık kazandıran etiket türüdür. Damla Etiket reklamcılık alanında giderek artan teknolojilerin […]

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by