Kağıt Etiketler arşivleri | 333 Metal, Leksan Etiket Baskı Ankara

Kağıt Etiketler

Kağıt etiketler, etiket sektöründe  çok önemli bir yere sahiptir. Etiket denildiği anda inanların aklına ilk olarak kağıt üzerine basılmış olan etiket gelir. Bu etiketler genel olarak ekonomik olması ve çok kullanışlı bir yapıda oluşuyla dikkat çekmektedir. Uzaktan bakıldığında tüm dikkatleri üzerine çekmesine gerek olmayan ve standart bilgilerin verildiği etiketler genel olarak bu türde üretilmektedir.

Kağıt Etiket Nedir?

Dijital ortamda hazırlanan grafiklerin belirli bir kağıt üzerine basılması ile oluşturulan etiketler kağıt etiket olarak tanımlanmaktadır. Bu etiketlerin bir tarafı yapışkan yapıda olabildiği gibi her iki yanının da yapışkan olmadı ve özel aparatlar ile ürünlere tutturulduğu modeller de söz konusu olmaktadır. Talebe göre her şekilde üretilebilmektedir.

Kağıt Etiketlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

En çok kullanıldıkları alanlar gıda, ayakkabı ve tekstil sektörü olarak gösterilebilmektedir. İlk olarak gıda sektöründe bolca kullanılmaktadır. Genel olarak rulo şeklinde üretilen etiketler gıda sektörünün vazgeçilmez ürünlerdir. Özel cihazların içerisine konarak kullanılabilen bu rulo etiketler elle de kullanılabilir.

Ayakkabı sektörünün de en önemli ürünleri arasında yer almaktadır. Ayakkabıların yapısı sebebiyle markası ortaya çıkmayabilir. Böyle durumlar söz konusu olduğunda da üreticiler kağıt etiketler kullanarak markayı ayrı bir kısımda göstermektedir. Ayakkabıların kenarından sarkan bu etiketlerde genelde marka yer alırken bazı durumlarda ayakkabı numarası ya da ayakkabının nasıl yıkanması gerektiği de yazmaktadır.

Kağıt etiketler tekstil sektöründe de yoğun biçimde kullanılır. Alışveriş mağazalarında satılan kıyafetlere takılmış olan kağıttan etiketler bulunmaktadır. Bunların üzerinde ürünün bedeni, fiyatı ve markanın logosu yer almaktadır. Böylece alışverişte müşterilerin merak ettiği tüm bilgiler sunulmuş olmaktadır. Çok ekonomik bir yapıda olmasının yanı sıra kullanışlı olması birçok markanın bu ürünleri ilk sıraya koymasını sağlamaktadır.

333 firması olarak matbaa da baskısını yaparak kaliteli baskıları ucuz çözümlerde sunmaya gayret ediyoruz.

25 Eylül 2018
Ankara,Uv,Baskı,Etiket,Firması

Ankara Uv Baskı Etiket Firması

Ankara Uv Baskı Etiket çizim, fotoğraf ve metin baskısı için oldukça uygun bir çözümdür. Her türlü sert malzemeye Uv kurutma sistemi sayesinde uzun ömürlü ve solmayan […]
16 Temmuz 2018
manav etiketi,etiket, levha, meyve sebze tabelası,ankara

Ankara Manav Etiket

Ankara Manav etiket veya fiyat etiketi sebze ve meyvelerin yaz veya kış mevsiminde satıldığı kapalı veya açık alanlarda çok önem arz etmektedir. Manav etiketi sebze ve […]
16 Temmuz 2018
Kare,Kodlu,Etiket,barkodlu kare kod etiket

Kare Kodlu Etiket

Kare Kodlu Etiket sayesinde barkod etiketlerde daha az veri barındırılırken, kare kodlu etiketlerde daha çok veri barındırılabilir. Kare kodlu etiketteki veri barkodun aksine, mobil cihazlardaki uygulamalar […]

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by