0536 221 53 33 etiket@333etiket.com
Bir Sayfa Seçin

Metal Etiket ,  Folyo Etiket, Leksan Etiket
Uv Baskı, Ankara Etiket Çözümleri

Metal etiket, ankara etiket, uv baskı, leksan, folyo etiket, ostim 333Etiket; Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat Garantisiyle En İyiyi Üretir.

Etiket basit değildir! En iyi yerlerin ETİKETİ olur.

Sokak sözlüğünün en bilinen deyimidir
Sizin etiket bastığınız o yerde ben fiyatları belirlerim ” diye…
İş böyle değildir aslında etiket fiyattan önemlidir.

Etiket Neden Önemli ?

Etikette firmanız vardır, müşteriye sunduğunuz kartvizitinizdir.
Etiketler; Marka Değerini Oluşturmanın ve Korumanın En Kolay ve Hızlı Adımıdır.

333 Etiket Baskı

Hizmetlerimiz

Metal Etiket Ankara

Metal Etiket

Metal etiket , genellikle alüminyum ve galvanizli sac tabakaların üzerine yapılan, fakat ihtiyaca göre farklı metaller üzerine de farklı ölçü ve kalınlıklarda baskı yapılabilen etiket çeşididir…

Metal Etiket Baskı Tutuyor Mu?

Leksan Etiket Ankara

Leksan Etiket

Leksan etiket, iç mekanlarda ve dış mekanlarda görebileceğimiz iki ortam içinde uygun şeffaf polikarbonat bazlı, tersten baskı metodu ile imal edilen bir üründür. 

Leksan Etiket Nerelerde Kullanılır?

Özellikle elektrik veya elektronik cihazlarda, otomasyon, otomotiv ve makina imalat sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Asansör kabini iç ve dış alanları ve kat etiketlerinde, sanayi ve endüstriyel iş makinaları, dış mekan ürünler, panel etiket imalatında, özel kesim makina panel ve kumanda panoları vb. gibi çeşitlendirmekte mümkündür.

Günümüzde bir çok üretici firma leksan etiketleri ürünlerin görselliğini tamamlamak amacı ile tercih etmektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre ürünlerin ve markaların temsil edilmesini sağlamaktadır. Leksan etiketler ürünlerin tanıtımı yapabilmenin yanı sıra makinanın teknik özelliklerini, gücünü, üretim yerini, seri numarasını ve birçok özelliğinin içinde bulunduğu bilgileri içerebilirler.

Bütün ürün bilgileri kolay bir şekilde UV baskı tekniği ile istenilen leksan malzemeye basılarak işlem tamamlanmış olur. Bu etiketlerde ters bakısı uygulaması ile baskı yüzeyinin üzerine istenilen renkte folyo vb. malzeme kaplanır; yapışkanlı olmasıda istenirse folyo üzerinede çift taraflı bant uygulaması yapılarak yapışkanlı hale getirilebilir.

Leksan Etiket Neden Dayanıklıdır ?

Böylece baskı yüzeyi iç kısımda kaldığından hava, su, nem vb. koşullardan kolay kolay etkilenmez. Baskılarda kesinlikle solma veya dökülme gibi problemlerle karşı karşıya kalınmaz. Etiketler istenilen renk ve ölçülerde kolay şekilde hazırlanır, arka yüzeyine çift taraflı bant uygulaması da yapılarak aynı zamanda firmaların hem reklam yüzü hemde bilgi etiketi olarakta çok uygun bir şekilde kullanılabilir. İşte bu sebeplerden dolayı leksan etiket veya baskı, diğer etiket türlerine göre daha avantajlı olduğundan daha çok talep görmektedir.

Etiketlerin kullanım alanlarının genişlemeye başlaması ile beraber artık firmalar da sektör fark etmeksizin kurumsal kimliklerine ve ürünlerine uygun şekilde istedikleri etiket modellerini inceleyerek bunların arasından seçimlerini yapmak istiyorlar. Fakat son dönemlerde bu alanda meydana gelen değişimlerin ciddi anlamda artış göstermesiyle beraber firmalar istedikleri etiketleri tam anlamıyla seçememektedirler.

Böyle olunca da seçtikleri etiketler çoğu zaman performansı karşılamıyor ve kısa bir süre içerisinde etiketler kullanılamaz hale gelmektedir. Bu tarz olumsuzlukların ortaya çıkmasının önüne geçilmesi adına ise leksan etiket modelleri devreye giriyor.

Sektöre Neler Kattı Leksan Etiket ?

İlk üretilmeye başladığı andan itibaren etiket modellerinin pek çok farklı sektör içerisinde yer almakta olan firmalar tarafından araştırılması ile beraber de artık birçok isim bu alanda etiketleri üretmek adına ciddi anlamda çalışmalar yapıyorlar. Bu çalışmalar ile beraber ise artık oldukça farklı konseptlerde hazırlanmış leksan etiket modellerini görmek mümkün olacaktır. Hali hazırda bu etiketlerin böylesine fazla tercih edilmesinde oldukça farklı etkenler bulunmaktadır.

Var olan bu özelliklerden ötürü de firmaların bu etiketleri tercih etme olasılıkları da artış göstermektedir. Leksan etiketlerin özellikle de son dönemlerde farklı tarzdaki şirketler tarafından tercih edilmesindeki etkenlerin başında, bu etiketlerin arzu edildiği gibi kişiselleştirilebilmeleri geliyor.

Normalde etiketler ile alakalı incelemelerde bulunulduğu zaman görülebileceği üzere etiketlerin boyutları ve şekilleri ağırlıklı olarak belliydi. Bu durumda da şirketlerin büyük bir kısmı etiketleri diledikleri gibi kullanamayacaklarını düşünüyorlar ve farklı tarzda etiket arayışına giriyorlar. Leksan etiket modellerini inceleyecek olan firmalar da onların isteklerini en iyi şekilde yerine getirecek tarzdaki etiket modelinin bu olduğunu düşünerek çalışmalarını bu yönde yapıyorlar.

Leksan etiketlerin lazer ile kesilip ısıyla şekillendirilmesi sayesinde firmalar diledikleri tarzdaki etiketleri ortaya çıkartma konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorlar. Üstelik bu özellik etiketlerin sahip oldukları tek özellik değil. Birçok firmanın konu etiketler olduğu zaman en büyük sorunu dayanıklılık konusunda yaşıyor.

Leksan Etiket Neden Tercih Ediliyor ?

Etiket seçiminin en büyük nedenlerinden biri ise çoğu etiketin oldukça kısa bir süre içerisinde yırtılması, solması ve kullanılamaz hale gelmesi. Böyle olunca tasarlanılan etiketler bir süre geçtikten sonra yıpranıyor, dolayısıyla firmalar da yeniden etiket bastırmak zorunda kalıyorlar. Leksan etiket modellerinde ise böylesi bir durum söz konusu değil.

Kullanılan materyal sayesinde etiketler tasarlandıktan sonra oldukça uzun zamanlar boyunca hiçbir sorun ile karşılaşmadan etiketlerin kullanılmasına devam edilir.

,Firmalar günümüzde etiketleri yalnızca tanıtım değil; bilgilendirme ve yönlendirme çalışmalarında da rahatlıkla kullanıyorlar. Firmalar kurumsal kimliklerini en etkili şekilde ortaya koyacak olan etiketleri tasarlatmak adına yapacakları incelemeler ile beraber diledikleri sonuçlara ulaşıyor, sonrasında da etiketleri düşündüklerinden fazla sürelerde hiçbir sorun çıkmadan kullanmaya devam ediyorlar.

Folyo Etiket Ankara

Folyo Etiket

Folyo etiket, şeffaf veya opak görünümlü bir tarafı kendiliğinden yapışkanlı diğer tarafı baskı tutan pvc malzemeden üretilen ekonomik bir bas-kes özellikli bir etiket ürünüdür

Folyo Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Folyo etiket, pvc malzemeden imal edilmekte olup, sektör pazarında firmaların ön plana çıkmasını ve daha iyi tanınmasını sağlamaktadır. Etiket üzerinde firma logosunu kullanmak, kişilerin ve müşterilerin hızlıca firma logosuna adapte olmasını sağlamaktadır, insanlar bildikleri markaları daha çok tüketmektedir bundan dolayı folyo etiket kişilerin hafızasında daha iyi yer edinebilmektedir. Folyo etiketler reklam sektöründe özellikle sıkça tercih edilen etiket türleri arasındadır. Folyolar her ihtiyacı karşılayacak şekillerde üretilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi ürünleri üretebilmek için zengin folyo çeşitlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Ankara Folyo Etiket İmalatı

Plotter adına sahip olan makineler üzerinden folyo etiketlerin tasarımları ve kesimi yapılmaktadır. Makine üzerinde baskı firması kişilerin istediği boyutlarda, istediği tasarımlarda veya yazı türlerinde etiket basmaktadır. Folyo etiketler plotter makineleri üzerinde kolayca renklendirilmesi yapılmaktadır ve firmaların tercih ettiği renk türleri etiket üzerine kolayca yansıtılmaktadır. Firmanın türüne, özelliğine veya tasarıma göre folyo üzerine kolayca desen işlenebilmektedir, kişilerin sadece ne amaçla etiket yaptırmak istediğine karar vermesi gerekmektedir.

Dokuma Etiket Ankara

Dokuma Etiket

Dokuma Etiket, üretilmeye başladıkları ilk günden itibaren üzerlerinde bulunan bilgiler sayesinde ürünleri ya da hizmetleri alacak olan kişilerin gerekli olan tüm konular ile alakalı net bir şekilde bilgilendirilmesini sağlamaktadır.

Damla Etiket Ankara

Damla Etiket

Damla Etiket, ürünleri üretildikleri ilk günden bu yana hangi sektörün içerisinde yer aldığı önemli olmadan firmaların büyük bir kısmı tarafından sıklıkla tercih edilir. Çünkü etiketler sayesinde insanlar herhangi bir ürün ya da hizmet ile…

Pleksi Etiket Ankara

Pleksi Etiket

Pleksi etiket imal ettiğiniz ürünleri, makineleri daha şık gösteren ters baskı yapılarak dış ortamlara karşı daha mukavemetli saydam, yarı saydam veya renkli olarak hazırlanan etiket türüdür…

Rezopal Etiket Ankara

Rezopal Etiket

Rezopal etiket, içeriği 2 katmandan oluşan plastik oluşumlu bir malzeme türüdür. Üst katmanında yani dış katmanda ince bir üst renktir. Bu katman malzemenin asıl rengini verir ve tabanı genellikle siyah veya beyazdır.
Uv Baskı Ankara

Uv Baskı

Uv Baskı içinde metal yüzeyli ve ahşap yüzeyli maddelere baskının yapılması olduğunu da rahatlıkla söylememiz mümkündür. Firmalara da bakıldığı zaman artık pek çok konuda avantaj sağlamaya yardımcı özelliktedir. 

Uv Baskının Avantajları

UV baskı, sert ve düz olan her zeminde kullanılabilen ve bunun sonucunda ise hemen dikkatleri de üzerine çekmeyi başarabilen bir dijital baskı türüdür. Zaman kaybı yapmadan sizlerde hemen bu konuda ki aktif çalışmalardan yararlanmaya başlayın.

Baskı yaptırma konusunda en iyi çözümleri sunma başarısına sahibiz. Son zamanın en güvenilir adreslerinden artık biri haline gelerek sorunsuz şekilde hizmet sunma başarısına sahibiz.

Üstelik firmamıza dilerseniz online platform üzerinden de kesintisiz olarak ulaşmanız hiç zor olmayacaktır. Bu konuda ki başarılı çalışmalara aralıksız olarak yer verilmeye devam ediliyor. Hemen yararlanmak adına firmamıza başvurun.

UV Baskı Neden dikkat çeker?

Ergonomik, şık tasarım yönüyle dikkat çeken Uv baskıyla firmanızı ayağa kaldırmanız mümkün olacak. Birden çok kullanım alanlarına sahiptir. Buna göre sizlerde dilediğiniz her alanda bu baskı teknolojisinden yararlanma şansına sahipsiniz. Soğuk havalarda da en önemli özelliğinden birisi de mürekkep ısıtma teknolojisine sahip olmasıdır.

Teknolojinin dediği reklam araçlarından birisi olarak da karşımıza çıkıyor. Son derece şık görüntüye sahip olduğundan dolayı kolaylıkla dikkat çekebilirsiniz. Bu ürünün en önemli özelliğinden birisi de güneş ışınlarına karşı da oldukça dayanıklı olması denebilir.

UV Baskı Etiket

U.v. baskı etiket dünyası içerisinde zaman kaybı yapmadan yerinizi almaya başlayın. Bakıldığı zaman ise bu baskıların özellikle çizim, fotoğraf ve metin baskıları açısından gerekli olduğunu söylemek lazım. İstenilen hem sayı hem de oranda özel olarak hazırlanabilir. Bundan böyle baskı konusunda ki çalışmalarımızdan istediğiniz an çok kolay şekilde yararlanmaya başlayacaksınız.

UV Baskının Maliyet Avantajları

İhtiyaçlarınızın hız kesmeden ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Ergonomik özelliği ile dikkat çeken ürünlerimizden biri olmayı başarıyor. Hemen Uv baskı fiyatları konusunda da firmamızla iletişime geçerek net şekilde bilgilere sahip olmaya başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızın tamamen kesintisiz bir şekilde giderilmesine de yardımcı olmaktayız. Uv baskısının yapılarak firma ihtiyaçların karşılanmasına katkı sağlıyoruz.

Hem ucuz hem de hesaplı şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz.Kaliteli firmamız çalışmalarını sunarken de % 100 müşteri memnuniyetlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamaya başlıyor. Şık ve dikkat çekici baskılara firmamız aracılığı ile ulaşabileceksiniz.

Ankara Uv Baskı

"Ankara uv baskı firmamız uv baskı konusunda uzman personellerle ve yüksek kalitede baskı veren dijital baskı makineleriyle hizmet vermektedir. Başkentimiz Ankarada UV Baskı hizmetleri 333 etiket tarafından özenle verilmektedir.

Ankara Uv Baskı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Yüksek baskı kalitesindeki çalışmalar, türkiyenin her noktasına ulaşmaktadır. Özellikle uv baskı çalışmalarında istediğiniz maddeye çok güzel baskılar yapılabilmektedir. UV baskı süreci, UV emitörleri ve UV reaktif mürekkepleri kullanır. Boyaların bağlayıcısı, akrilat monomerleri, oligomerleri ve foto-başlatıcıların bir karışımından oluşur. Buna ek olarak, UV mürekkepleri çözücüler ve incelticiler içermez. Eğer fotoğrafa UV ışınları uygulanırsa renklerde bir polimerizasyon tetiklenir. Bu, yeni uygulanan mürekkeplerin yıldırım gibi bir kürlenmesine yol açar. Bu işlem sayesinde, renk filmi materyallerin üzerinde bulunur ve renkler ortama nüfuz etmez. UV ışığı kullanımı, parlak renkli alanlarda bile üstün baskı kalitesi ile üretim baskısında saatte 22.2 m²'lik yüksek üretim hızları sağlar! Yeni temel görüntüleme teknolojisi, foto-gerçekçi görüntü kalitesinde baskılar üretir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, renk başına iki yazıcı kafa kullanılmasıyla sağlanır. Baskı kafaları, damlalık başına 6 pikolitere kadar düşürülecek değişken bir damla boyutu sunar. Böylece, metin, 6 punto büyüklüğü bile mükemmel okunur. Uygulama alanına bağlı olarak yoğun tam renkler veya daha yumuşak renk değişimleri üretilebilir. Bir baskı sürecinde beyaz ve renkli mürekkep kullanımı, hızlı, yüksek kaliteli fotoğraf ürünleri üretir. Vakum sistemi sayesinde, materyal baskı alanındaki, düz yatakta tutulduğu için baskınız asla kayılmaz veya bulanıklaştırılmaz. Bu, baskınızın birden çok kez geçtiğinde bile yazıcıda düz durmasını sağlar. Ultraviole baskı olarak adlandırılan bu dijital baskı türü kullanım kolaylıkları ve avantajlar sayesinde birçok firmanın başvurduğu bir yoldur basım aşamasını kolaylaştıran bu etken bir saniyenin altında güneşe dayanıklı olmasıyla bilinmektedir.  Ankara Uv Baskı da bu konuda uzmanlaşmış başkent firmalarıdır gerekli makine ve şartları sağlayan firmalar bu alanda kendilerini geliştirdiği ve sektörün gereksinimlerini karşıladığı takdirde bu alanda kendine yer bulabilir ve sektörün ihtiyaçlarını omuzlayabilir. Kullanım alanlarında gösterilen çeşitlilik sektörün daha canlı bir hale gelmiş olmasını sağlayacak ve reklam ve basım sekötürü nün daha da gelişmiş olmasını sağlayacaktır. Kısaca özetleyecek olursak ultraviole baskı yani Ankara UV Baskı bu şekilde tanımlanabilir."

İç Mekan Baskı Ankara

İç Mekan Baskı

İç mekan baskı konusunda solventsiz, su bazlı boya kullanan çevreci dijital baskı makineleri ile sağlıklı ve kaliteli baskı deneyimi sunmaktayız. İç mekan baskı için uv baskı ve latex baskı teknikleri ile kokusuz, canlı, uzun ömürlü ve dış şartlara dayanıklı baskı ürünleri elde edilebilmektedir.

İç Mekan Baskının Avantajları

Dijital baskı, gelişen teknoloji ekseninde hayatımıza girmiştir. Günlük yaşantımıza çok fark etmesek sıklıkla dijital baskı ürünleriyle karşılaşmaktayız. Geçmişten günümüze varlığını devam ettiren baskı sektörü teknolojinin de yardımıyla artık başka bir boyut almıştır.

Geleneksel baskı yöntemlerinin dışına çıkarak bilgisayar üzerinden gerçekleştirilen baskı süreci kapsamaktadır. Zahmetsiz ve hızlı sonuç vermesiyle baskı dünyasında sıklıkla uygulanan bir yöntem haline gelmiştir. İç Mekan Baskı , baskı yönteminde son teknoloji makinelerin kullanılmasıyla gerçekleştiren bir uygulamadır.

Latex Baskı Ankara, Lateks Baskı Ankara

Latex Baskı

Latex baskı geleneksel baskı metodlarından oldukça farklı bir yöntemdir. Kısaca açıklayacak olursak sağlığa zararsız HP mürekkepleri kullanılarak orjinal HP latex kafaları kullanılarak ultra yüksek çözünürlüklü baskılar yapılıyor.

Latex Baskının Avantajları

Latex baskının en büyük faydası kullandığı çevre dostu baskı teknolojisi sayesinde sınırsız alanda kullanıma imkan tanımasıdır. İlerlemekte olan teknoloji ile beraber artık birçok işlem daha öncesinde olmadığı kadar farklı bir şekilde ilerlemeye başladı. Böyle olunca geçmiş dönemlerde yapılmakta olan işlemlerin büyük bir kısmı artık çok daha farklı şekillerde yapılıyor. Dolayısıyla firmalar da var olan bu değişimleri en etkili şekilde kullanmak adına çalışmalar yaptırmayı tercih ediyorlar. Geleneksel solvent veya Eko solvent ile yapılan dijital baskı çalışmaları da var olan değişimlerden nasibini alan konulardan bir tanesi olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Baskı Makinasındaki Kombine Fırın Ne İşe Yarar?

Bu baskılar yapıldıktan hemen sonra baskı makinasına kombine olan fırından geçerek anlık kuruma sağlanıyor. Çok fazla teknik detay barındıran ve geniş bir alana yayılmış olan dijital baskı kavramı ile alakalı pek çok kişinin ise ne yazık ki tam anlamıyla fikri bulunmamakta. Böyle olunca da aslında çok basit bir şekilde yaptırabileceği ve etkili sonuçlar alabileceği işlemler ile alakalı buldukları çözümler, hem maliyet anlamında yetersiz kalıyor hem de karşı tarafın isteklerini yerine getiremiyor.

Böylesi durumlar ile karşılaşmak istemeyenlerin yapmaları gereken en önemli şey ise dijital baskı üzerine araştırmalar yapmak olmalı. Dijital baskı en basit tanımı ile metinlerin ya da görsellerin farklı materyaller üzerine dijital ortamda basılması tekniğine verilen isimdir. Latex baskıda rulo olan tüm materyal üzerine mürekkep tutması efsane bir özelliktir. Bu baskı ağırlıklı olarak küçük çaplı baskı işleri için tercih edilmektedir.

Latex Baskı Neden Tercih Ediliyor?

Latex baskı ve hatta dijital baskı olarak baktığımızda, Ofset baskıya göre çok daha hızlı bir yöntemdir. Kağıda baskı alındığı varsayılarak, ofset baskıda yüksek adet basılırken maliyeti düşerken; düşük adetlerde ise maliyeti yüksek olmaktadır. Örnek vermek gerekirse dijital baskıda rakamlar fotoğraflar ve yazılar kolayca değişebilirken, ofset baskıda her değişimde baskı kalıplarının değiştirilmek zorunda olunmamasıdır.

Bu durum da ister istemez baskının süresinin uzamasına neden ve maliyet artışına sebep olur. Bununla birlikte dijital baskı içerisinde seri baskılar çok daha uygun şekilde yapılabilmektedir. Özellikle de yeni gelişen teknolojiler ile beraber kısıtlı zamanlar içerisinde etkili şekilde baskılar yapılmak istendiği zaman dijital baskılar insanlara isteklerini en iyi şekilde onlara vermeyi başarmış olacaktır. Şimdilerde dijital baskı konusunda meydana gelmekte olan gelişmeler ışığında birbirinden farklı merkezlerde dijital baskılar yapılmaktadır. Fakat bu baskılar ne yazık ki her zaman istenilenleri tam anlamıyla verme konusunda sınıfta kalabiliyor. Öyle ki pek çok firma kaliteli ve hızlı baskılar yaptırabileceklerini düşünürken kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalıyorlar.

Kötü Baskılarla Karşılaşmamak İçin Ne Yapılmalı?

Böylesi kötü sonuçlar ile karşılaşmak istemeyenlerin dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerin başında; konusunda deneyimli dijital baskı merkezini bulmak olmalı. Hp Latex kalitesinden ödün vermeyen bir makine olduğu için, müşteri seçimini latex makinadan kullanmalıdır. Çünkü deneyimli olan kişilerin yapacakları baskılar gerek hız gerekse kalite bakımından insanlara istediklerini en iyi şekilde verecektir. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın fark etmez, dijital baskı çalışmaları konusunda her bir detayın üzerinde duracak olan merkezler ile iletişime geçilmesi halinde başta broşür ve el ilanları olmak üzere akla gelecek olan gelmeyecek her türlü konuda yapılacak olan dijital baskılar ile beraber firmalar müşterilerine ve hedef kitlelerine çok daha etkili şekilde ulaşmanın en iyi yollarından bir tanesini bulmuş olacaklar.

Metal Etiket

Etiket İmalatı

Mutlu Müşteri

Makine Parkuru

“Tüm yaptıklarımızın en büyük destekçisi elbette ki teknolojidir.
Bizler teknoloji ile rekabet etmiyor, teknolojiyi sürekli tazeleyerek, yeteneklerimizi teknoloji ile harmanlıyoruz.”
“Tüm Ar-Ge çalışmalarımızın tamamı ülkemizde imal edilen cihazların hak ettiği kalitede görünmesi içindir. Geleneksel üretim metodlarına eleştirel yaklaşarak kaliteyi artırmak ilk hedefimizdir.”
“Özellikle metal etiket, leksan etiket, folyo etiket gibi endüstriyel alanda kaçınılmaz ihtiyaç olan etiketler ve hizmet portföyüyle ulusal ve yerel markaların çözüm ortağı oluyoruz.”
“Hizmet ettiğimiz sektörlerin etiket ihtiyaçlarını karşılamak için;
İş Güvenliği Levhaları, Makine Etiketi, Asansör Etiketi, Kat Yerleşim Planı, Endüstriyel Etiket, Barkodlu Karekod Etiket, Trafo Pano Etiketleri, Özel Tasarım Etiket imalatı konularında hizmet veriyoruz.”

İletişim

Telefon

0536 221 53 33

Adres

İvedik O.s.b. Mah.
1453. Cadde / No : 8
Yenimahalle / ANKARA

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Cookie kullanılmasını tercih etmezseniz tarayıcınızın ayarlarından Cookieleri silebilir ya da engelleyebilirsiniz. Ancak bunun internet sitemizi kullanımınızı etkileyebileceğini hatırlatmak isteriz. Tarayıcınızdan Cookie ayarlarınızı değiştirmediğiniz sürece bu sitede Cookie kullanımını kabul ettiğinizi varsayacağız. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikasından ulaşabilirsiniz.