Folyo Etiket Ostim

Folyo Etiket Ostim

“Folyo etiket ostim firması üretimi folyo etiketler pvc ana maddesi baz alınarak yapılır. Özellikle dekoratif amaçlı kullanılan bu etiket türü bazı firmalar tarafından reklam ve tanıtım amaçlıda kullanılmaktadır. Günümüzde firmaların uzun vadede, en uygun fiyatta reklamının yapmasının yolu ise folyo etiket türleridir. Folyo etiketler kişiler tarafından dikkat çeken ve oldukça şık duran son derece kullanışlı ürünlerdir. Folyo etiketlerin baskıları firmaların taleplerine göre yapılmaktadır. Sipariş verecek olan firmaların, folyo etiket konusunda bilinçli ve bilgili olması gerekmektedir. Folyo etiketler kişilerin firmalarını tüm dünya çapında tanıtabilecek özelliğe sahiptir. Uluslararası pazarda ön plana çıkmak isteyen firmalar, folyo etiket ile birlikte tanıtımlarını kolaylıkla yapabilirler. Müşteri portföyünü geliştirmek isteyen firmalar, kendi logolarının belirgin olduğu folyo etiket tasarımlarıyla akılda kalıcı bir duruma gelebilirler.

Folyo Etiket Ostim Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Folyo etiketlerin uzun vadede belirgin yerlerde durması, kişilerin markaya alışmasını sağlamaktadır. Tüketiciler genel olarak düzenli gördüğü görsellere ve bildiği markalarda alışveriş yaparlar. Sektörde bilinir bir firma olmak isteyen kurumlar veya sektörde kendini bir adım daha öne çıkarmak isteyen işletmeler uygun fiyatlı, kaliteli ve uzun ömürlü folyo etiket siparişinde bulunabilirler. Folyo etiketler reklam sektöründe de kullanılan tanıtım malzemeleri arasındadır. Folyo etiketlerin kesimi ise plotter makineleri üzerinde yapılmaktadır, bu makine üzerinden etiketin şekli, ölçüsü ve yazı tipi belirlenmektedir. Plotter üzerinden folyo etiketlerin baskısı da yapılabilmektedir.

Folyo Etiket Ankara Firması İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Firmalar istedikleri renk tonlarını firmamıza belirtebilirler, plotter makinesi üzerinde firmaların talep ettiği renkler ve renk tonları kolaylıkla çıkarılabilmektedir. İşletmenin veya mağazanın dekoruna, tarzına göre folyo etiketler yapılabilmektedir. Folyo etiketler dijital baskı sistemi ile birlikte de tasarlanmaktadır. Özellikle güzel yazı fontu veya değişik kesim tipi isteyen müşterilerin ürünleri dijital baskı makinesi üzerinden tasarlanmaktadır. Dijital baskı üzerinden yapılan folyo etiketlerde bütün yazı tipleri ve bütün desen kombinasyonları uygulanabilmektedir. Firmamız sizin istediğinize göre tasarım yaratabilir veya mevcut tasarımlarımızı firmanıza göre baştan dizayn edebiliriz. Folyo etiketin diğer bir türü ise yapışkan folyo etiket türüdür. Yapışkan folyo etiketler pvc vinilin bir alt maddesinden üretilmektedir. Bu etiket türü belirli bir bölgeden yapıştırılabilir ve genelde tek taraf yüzeyine yapışkan uygulanmaktadır. Bu etiket bir çok farklı yüzey üzerinde veya mekan dışlarında kullanılabilir. Bazı işletmeler içerisinde uyarı yazısı içinde yapışkanlı folyo etiket tercihinde bulunabilirsiniz. Folyo etiketler günümüzde evimizde, mağazalarda ve benzeri işletmelerde dekor amaçlı sıkça kullanılmaktadır. Folyo etiketler mağaza camlarında reklam amaçlı veya ahşap yüzeylerde bilgilendirme amaçlı kullanılabilir.

Dijital Baskı Folyo Etiketleri

Dijital baskı folyo etiket ankara üzerinden firmaların istedikleri tasarımlar kolayca yapılabilmektedir. Folyo etiketlerde önemli olan iki nokta bulunmaktadır yapılacak olan etiketin malzemesinin kaliteli olması ve amaca uygun bir tasarım ile üretilmesidir. İşini iyi bilen bir etiket firmasıyla çalışmanız durumunda uzun vadede kalıcı etiket kullanımında bulunabilirsiniz. Folyo etiketler 110 dereceye kadar dayanıklı, su geçirmeyen ve aşırı soğuğa karşı dayanıkla maddelerden üretilmektedir. Kullanım yeri mekan içi veya dışı olsun fark etmeden uzun vadede folyo etiket kullanımında bulunabilirsiniz. Dijital baskı folyo etiketlerde ise büyük ebatlı etiket tasarımları sipariş edebilirsiniz. Özellikle kurumsal firma reklamı yapmak isteyen kişiler canlı ve kusursuz görüntü kalitesine sahip olan dijital baskı folyo etiketleri kullanmayı tercih edebilirler. Reklam kampanyalarında en çok kullanılan dijital baskı folyo etiketler uzun vadede, kalıcı reklam yapmanın en uygun yollarından beridir. İç mekan tasarımlarında ise son yıllarda büyük ebatlı dijital baskı folyo etiketler büyük bir oranda kullanılmaya başlamıştır.

Folyo Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Uygun maliyetli olan bu etiket türü mağazalarda, kafelerde, mobilya dükkanlarında, elektronik dükkanlarında, sanayi ve benzeri bir çok farklı sektörde kullanılabilir. Folyo etiket türleri bir çok farklı baskı tekniği ile basılabilir ve bunlardan en çok tercih edilen türü ise dijital baskı tekniğidir. Dijital baskı üzerinden etiket tasarımı değiştirmek, hataları yok etmek veya ebatları istediğiniz gibi tasarlamak daha kolay bir yöntemdir. Baskı öncesinde etiket tasarımı için gerekli tüm hazırlıklar yapılarak, dijital baskıya verilmektedir. Firmaların talepleri dijital baskı üzerinden kusursuz olarak yapılabilir ve bu etiket türleri uzun vadede kaliteli bir görünüm sağlamaktadır. Dijital baskı üzerinden tasarlanan folyo etiketlerin baskı kalitesi ise oldukça canlı ve gösterişli olmaktadır. Özellikle markanın tasarımını ve ana fikrini daha rahat ortaya koymasını sağlamaktadır. Dijital baskı üzerinden üretilen folyo etiketler iç mekan tasarımlarında sıkça kullanılmaktadır. Büyük ebatlı yapılan folyo etiketler ise sloganlar, indirimler ve benzeri duyuru kampanyaları için tasarlanmaktadır. Sizde uygun fiyatlı dijital baskılı folyo etiket ankara yaptırmak için firmamızla iletişime geçebilir, kendinize en uygun folyo etiket türünü seçebilirsiniz. Diğer folyo etiket baskı çeşitleri ise şu şekildedir;

  • Ekonomik kesim baskılı folyo etiket.
  • Mıknatıslı tasarlanan folyo etiket.
  • Reflektif folyo etiketler.
  • Araç kaplama dizaynlı folyo etiketler.
  • Fotolümüne folyo etiketler.

 

Folyo Etiketler Hangi Alanlarda Sıkça Kullanılmaktadır?

Folyo etiket ankara türleri günümüzde bir çok farklı amaçla kullanılmaktadır. Özellikle firmaların birbiri ile yarıştığı bu dönemde tanıtım ve reklamın önemi büyük bir oranda artmaktadır. Kişiler daha ilgi çekici etiket tasarımları ile birlikte markalarını öne çıkarabilir ve tanınma oranlarını arttırabilirler. Özellikle kurumsal firmalar kendi mekan dizayn tasarımları içerisinde ve ürün tanıtımı sırasında sıkça folyo etiket tercihinde bulunurlar. Bunun ana sebebi ise folyo etiketin piyasa üzerinde büyük bir prestij yaratmasıdır. Günümüzde marka bilinirliği sürekli görmek ile oluşmaktadır kendi markanızın reklamını folyo etiketler üzerinden uygun yollarla yapabilirsiniz. Firmaların folyo etiket tasarımında en dikkat etmesi gereken nokta ise mesajını iyi yansıtacağı bir etiket tasarımına sahip olup, olmadıklarıdır. Markanız için etiket tasarımı yaptırmak isterseniz, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman çalışma kadromuz ile birlikte sizin için en göze çarpıcı etiket dizaynını yapabiliriz. PVC malzemesinden üretilen folyo etiketler dekorasyon sektöründe de oldukça kullanılan bir üründür. Özellikle mobilya tanıtımlarında veya beyaz eşya bilgilerini aktarmak adına firmalar sıkça folyo etiket türlerinden tercih etmektedirler, folyo etiket istediğiniz boyutta ve şekilde tasarlanmaktadır. Folyo etiket, dış şartlardan kolaylıkla etkileneceği için, uv baskı ürünü leksan etiket, metal etiket ürünleri de tercih sebebidir.

Benzer Haberler

Yeni Haberler