(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Forklift Uyarı Levhaları Nelerdir?

5 Ocak 2020 Posted by etiket333 İş Güvenliği Levhaları

Forklift kullanılması gereken alanlarda iş güvenliğini ön plana çekmek için bazı uyarı görsellerinin bulunması gerekmektedir. Can ve mal güvenliğini sağlamak ve çok daha efektif bir kullanım için bunlar olmalıdır. Forklift uyarı görselleri nelerden oluşmaktadır? Dilerseniz hemen size de bu konularda bilgi verelim. Bu araçların ağır bir kapasiteye sahip olması fazla yaklaşılmasında riskleri beraberinde getirecektir.

O yüzden çalışılan alana girilmez tabelası önemlidir. Sürekli bir hat üzerinde performans gösteren araçların yol sahasına da girilmemesi uyarısı yapan görseller bulunmaktadır. Kaldırılmış yüke yaklaşılmaması gerektiği, operatörden başka kimsenin binmemesi, forklifte binmenin yasak olduğu, gerecin taşıma kolu havada ilen altından geçilmemesi gibi pek çok levha kullanılabilir.

Başka Uyarı Levhaları da Var mı?

Forklift çalışma sahasında tedbirlerin her açıdan alınması zorunludur. Mutlak bir güven için bunların dizayn edilmesi şarttır. Başlıkta belirttiğimiz sorunun cevabı evet olmaktadır. Çalışırken başkasının binmemesi, aktif çalışıyor ise diğer kişilere bunların belirtilmesi, aracın taşıma kapasitenin gösterilmesi, şarj edilecek sahanın ifade edilmesi gibi daha birçok konuda da Ankara forklift uyarı levhaları ihtiyaçlarınıza bizimle son verebilirsiniz. Gerekli olduğu tüm zamanlarda sadece başkent değil, tüm ülke çapında sizlere benzersiz bir hizmet vermenin de en kaliteli adresiniz biz olacağımız müjdesini vermek isteriz. Firmanız için zaruri olan forklift araçlarına dair her ne gerekiyor ise hemen ürün sepeti bünyesinde görebilir ve özelliklerini de yakından keşfedebilirsiniz.

Dayanıklı ve % 100 Güvenilir Levhalar Olmalıdırlar

Levhaların sadece gündüz değil, gece mesailerinde de net olarak görülmelidir. Fosforlu ve etkili renklerle ile tasarlanmış tabelalar bunları sağlamaya yeterlidir. Biz de müşterilerimizin ne istediğini biliyor ve Ankara forklift uyarı levhaları üretimine devam ediyoruz. Şirketinizin kanuni bakımdan da güvenlik mevzuatlarını eksiksiz yerine getirmek istediğiniz de bizimle alışveriş yapabilir ve doğru bir kararı da verebilirsiniz. Senenin her döneminde sizlere özel olarak belirlediğiniz fiyat politikamız, hızlı teslimat sözümüz ve satış sonrası destek ilkelerimizle de kendinizi ayrıcalıklı kılabilirsiniz. Firmanıza değer katacak bu levhaları bir an önce almak üzere arayın ve mali yönden de benzersiz hizmeti yakalayın.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by