(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Geri Dönüşüm Atık Levhaları?

5 Ocak 2020 Posted by etiket333 İş Güvenliği Levhaları

Yarınlara İyi Bir Gelecek İçin Bu Günden Tedbir Alalım

Çevre koruma işi ile ilgilenen kamu kurum ve kuruluşları, çevre mühendislerinin duyarlı çalışmaları, devletin kontrollü bir şekilde teşvik etmesi ve titiz takip sayesinde son yıllarda daha da önem kazanan geri dönüşüm hizmetleri sayesinde hem doğamızı hem de yarınlarımızı koruyabiliriz. Hem konunun takipçileri ve çalışanlar, hem de vatandaşların burada üstüne düşeni yapması çevremizi temiz tutmamızı sağlarken milli ekonomik unsurlara da hatırı sayılır bir katkıda bulunacaktır. Kağıt ve kağıt ürünlerin geri dönüşümü ağaçları kesilmekten kurtarmaktadır.

Plastik ve sert plastik ürünlerin geri dönüşümü gereksiz kaynak ve enerji kullanımını önlerken, havaya daha fazla kimyasal madde karışmasının önüne geçecektir. Cam ve cam ürünlerin geri dönüşümü doğada çok uzun süre kaybolmayan delici ve kesici cam atıkların daha da kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. Metal geri dönüşümü madenlerin daha ekonomik şekilde kullanılmasını sağlarken, çürüme sonucu pas ve hastalık yayıcı unsurların doğaya ve insan sağlığına zarar verilmeden dönüştürülmesini sağlayacaktır.

Tüm bu yararlı faaliyetleri basit ve portatif atık kutularından faydalanarak düzenli bir şekilde sürdürebilirsiniz. İşte bu amaçlara hizmet etmek için hazırlanan Ankara geri dönüşüm atık levhaları açık ve anlaşılı yazı tipi, resimli ve renkli işaret dili kullanılarak herkesin anlayacağı bir şekilde üretilmektedir.

Online Atık Levha Hizmetleri

Hayatımızı sürdürmek için gerekli olan hemen her malzemeyi ve hizmeti, ticari unsurlar ve eğlence faktörlerini temin ettiğimiz online alışveriş sitelerinden Ankara geri dönüşüm atık levhaları ile alakalı detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Atık kutuları üzerinde yasal açıdan zorunlu olarak üzerinde bulunması gereken işaret, simge ve renklendirmeleri özenle hazırlıyoruz. Yukarıda belirttiğimiz tüm malzemelerin ürün kodlarına göre etiketleri hazırlayarak baskısını yapıyoruz.

Levhaların kullanılacağı kutu, duvar, metal ve ahşap yüzeylere kolay bir şekilde uygulanması için yapıştırma sistemleri ve diğer sabitleme unsurlarından faydalanıyoruz. Doğal koşullara dayanıklı malzemeden üretilen levhalarımızı sizlerin belirttiği boyutlara uygun şekilde baskılıyoruz. Sipariş vermek, ürünleri incelemek ve detaylı bilgi almak için web sitemizde bulunan sosyal medya adreslerimizi ve iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Sadece atık levha imalatı değil, temizlik malzemeleri ve uyarı levhaları hizmetlerini de web sitemizde bulabilirsiniz.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by