Hologram Etiket

Hologram Etiket

Hologram Etiket Nedir?

Hologram etiket; grafik tasarım yazılımı kullanarak, hologafik teknoloji ile oluşturulmaktadır. 3D güvenlik etiketleri görüntü değerini ve marka tanınırlığını artırmaktadır. Bu sayede ürününüzü güvenli ve takip eder hale getirmektedir.

Hologram etiketler, büyük derinlik hissiyatı sağlamaktadır. Tasarıma farklı açılardan bakıldığında farklı görünme özelliği vardır. Numaralandırılmış hologram etiketler üzerinde çalışan 3D lazer makinesi yardımıyla çok katmanlı hareketler eklenmektedir. Bu sayede ürüne değer ve kalite katan karmaşık bir etiketleme teknolojisi haline gelmiştir.

Bünyemizde Hologram Etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Etiket ihtiyaçlarınız için 333 Etiket ile iletişime geçin!

Hologram Etiket Ne Amaçla Kullanılmaktadır?​

Müşterilerin ve yetkisiz kişilerin, ürüne müdahale etmesini engellediği için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca hologram etiket üzerinde firmaya özel baskı yapılmaktadır. Ürünün marka, stok, üretim tarihi, karekod ve seri numarası basıp kişiye özel hale getirilmektedir.

Bu etiketi amacı dışında kullanamazsınız. Ayrıca kopyalanmaz, taranamaz veya yapıştırıldığı yerden çıkarıldığında kurcalandığını göstermektedir. Bu ise, bir ürünün orijinal olduğunun kanıtıdır. Sahte ürünlerin üretimi yasaktır. 

Numaralı Hologram Sticker

Numaralandırılmış boş hologram sticker, yapıştığı yüzeyden kalktığında, zeminde vakumdan bir iz kalmaktadır. Bu sayede güvenlik etiketinin kurcalanmadığı anlaşılmaktadır. Buradaki takibe göre etiket çıktıysa garanti dışı kalmış demektir.

Numaralı hologram garanti etiketinin yanı sıra başka güvenlik etiketleri de bulunmaktadır. Bu etiketlere örnek olarak, kırılgan(yumurta kabuğu) etiketi verilebilmektedir. Bu tarz UV Baskı etiket, çıkarıldığında yüzeyden tek parça olarak ayrılamaz . Yüzlerce parçacıkla soyulabilmektedir. 

Ankara Hologram Etiketi Yapan Yerler

Ankara’da son teknoloji bant makineleri ile Void Security numaralı hologram etiket üretimini sizlere sunmaktayız. Ostim Organize Sanayi, İvedik Organize Sanayi ve Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere hologram baskı ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Son teknoloji makinelerimiz ve uzman ekibimizle ürünlerinize değer katıyoruz. Ayrıca hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Void security numaralı etiket fiyatları için 333 Etiket ile iletişime geçin! Ayrıca baskı çözümlerimiz için 333baski.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın.

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Haberler

Yeni Haberler