İç mekan baskı ankara ürünleri, solventsiz su bazlı boyalar ile yapılan kokusuz ve çevreye duyarlı baskı çözümleridir. Uv baskı, latex baskı makinesi gibi su bazlı baskı yöntemi kullanan dijital baskı makineleri ile yapılmaktadır. Su bazlı baskılarda kuruma süresi solventli baskılara nazaran  uzun olmaktadır. Ayrına enerji tüketimi, solventlilere göre daha fazladır. En önemli avantajı, solventteki gibi solunduğunda vücuda zarar veren kanserojen uçucu maddeler içermemesidir.

 

İç Mekan Baskı Ankara Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Latex su bazlı katışıksız dijital baskı çalışmaları da ankara dijital baskıcı firma anlayışından hareketle yer verilen özelliklerimiz arasında geliyor. Sadece bireysel anlamda değil kurumsal anlamda da her an müşterinin beklentisini dikkate alan ve de yenilikçi özelliğiyle öne çıkan yaklaşımla 7/24 kesintisiz hizmet verilmektedir.

Müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak her an müşterinin beklentileri ışığında yenilikçi hareket ederek 24 saat 7 gün boyunca kesintisiz en iyi çözümü sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu bağlamda dijital baskı teknolojisinde her anlamda önde gelen yeniliklerle kurumsal çözümler sunulmaktadır.

Kurumsal Dijital Baskı Çözümleri

  • Duvar Kağıdı
  • İç Mekan Branda Baskı (Parti,Organizasyon)
  • Kanvas Baskı
  • Fotoğraf Baskı
  • Kapı İsimliği
  • Mimari Yönlendirme Tabelası
  • Uyarı ve İkaz Etiketleri
  • İş Güvenliği Etiketleri

belli başlı kurumsal uygulamalar arasında yer almaktadır. Dijital baskı teknolojisinde her zaman daima müşterinin beklentilerini dikkate alarak hareket eden firmamız 7/24 anlayışa dayanarak her zaman müşterisinin beklentileri doğrultusunda ankara dijital baskıcı firma olarak kalitesini korumaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek kurumsal anlayış çerçevesinden kesinlikle ayrılmadan haftanın yedi günü ve günün de yirmi dört saati anlayışla hareket ederek etkin çözümleri sizlerle buluşturmayı sürdürüyor.

Kişisel size özel tasarımlarıyla yine Whatsapp sipariş hattı üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Tasarımın baskıya alınmasını istediğiniz taslak görseli bize ulaştırmanız halinde çok kısa süre içerisinde dijital baskısı yapılacaktır. Size özel tasarım anlayışında da tıpkı diğer tasarım anlayışlarında olduğu gibi yüksek kalite, ekonomik fiyat garantisi ve de daima müşteri odaklı çalışma anlayışına dayanarak hareket edilmektedir.

7/24 hizmet vermeye devam eden kurumsal firmamız kurumsal olarak verdiği hizmetlerinin yanında dijital baskı ankara olma garantisiyle bireysel olarak da bütün siparişlerini hızlandırıyor. Bu sayede kesintisiz olarak çalışmasına aralıksız devam ederek en iyi çözümler sunuyor.