İç Mekan Baskı

İç Mekan Baskı

İç Mekan baskı, uv baskı, latex baskı makineleri gibi solventsiz su bazlı baskı makineleriyle yapılan çevre dostu baskı tekniğidir.

İç mekan baskı kapalı alan kullanımlarında tercih edilmektedir. Yapılan baskılar yakından görüleceği için baskının kaliteli olması önemlidir. İç mekan baskı kapalı alan kullanımlarında tercih edilen bir baskı çeşididir. Yapılan baskılar yakından görüleceği için baskının ve tasarımın kaliteli olması gerekmektedir. Tabi dijital baskının kaliteli olması için de hazırlanan görsel çalışmasınında kaliteli olması gerekmektedir. Bu nedenle yapılacak çalışmalarda öncelikle tasarım ekibimizden destek almanız sizlere daha iyi hizmet edebilmemizi sağlayacaktır.İç mekan dijital baskı özellikleri ile dış mekan dijital baskı özellikleri farklıdır. Dijital baskı Ankara teknolojisindeki gelişmeler, baskı ihtiyacı olan birçok kurumun işini kolaylaştırmakla birlikte fiyat avantajı sağlayarak yaratıcı birçok uygulamayı mümkün kılan çözümleri yanı sıra getirdiğini biliyoruz.

Baskı deyince akla sadece büyük ebatlı iç ve dış mekan baskıları gelse de tüm basılı malzemeler bu baskı tekniği ile üretilebilir: Kartvizit, broşür, etiket, kitap, dosya, klasör, defter, ajanda, takvim, sunum, faaliyet raporu vb. Bence baskının en önemli avantajı basılan her bir ürünün içeriğinin bir diğerinden farklı olabilmesi. Baskı üzerinde farklı bir isim, şifre, fotoğraf ya da grafik gibi kişiye özel olan her türlü değişken içeriği basmak mümkün. Matbaacılar bu tür baskılara “değişken data baskısı” diyorlar.

İç Mekan Baskı Niçin Tercih Edilir?

İç Mekan baskısının tercih edilmesinin nedenlerinin düşük maliyet, yüksek hız ve tasarım özgürlüğü düşünüyorum. Uzun süreli dayanıklılık sağlayan solvent bazlı boya kullanılan İç mekan  baskı, tanıtım ve duyuru amaçlı kullanılan reklam ürünleri hazırlanmakta. Pek çok baskı tekniğini hız ve kalite açısından geride bırakan aynı zamanda baskı işleminde boyut sınırlandırmasını da ortadan kaldırmıştır. Tercihimizi doğru yaptığımız sürede reklamımız akılda kalıcı bir şekilde olacaktır.

Dijital baskı çözümleri adına teknolojisinin en son dijital baskı teknolojisini kullanarak farklı baskı tekniklerini geliştiriyoruz. Baskı ihtiyacınız için her an yanınızda yer almaya devam ediyoruz. Kalitemizden dün olduğu gibi bugün de hiçbir zaman ödün vermeden hareket ediyoruz. 

Müşterilerimizin beklentilerini büsbütün karşılayacak sıra dışı çalışmalarla onlara hizmet veriyoruz. Kişiye özel dijital baskı uygulamalarını Whatsapp üzerinden bize gönderebilirsiniz.

Kişisel çok özel tasarımlarla ahşap, metal, taş ya da kumaş yüzeye çok özel tasarımlarla baskı geliştiriyoruz. Kurumsal çözümleriniz açısından tamamıyla size has daha önce denenmemiş çözümlere yer verilerek sıra dışı yenilikçi tasarım çalışmasının sürdürüldüğünün mutlaka altını çizmemiz gerekmektedir.

Böylece kesintisiz olarak müşterilerimizin daima ne istediklerini bilen ve onların hak ettikleri çerçevede sıra dışı çözümleri aldıkları dört dörtlük bir çalışma sunuyoruz.