İnce Kesim Metal Çıkartma

İnce Kesim Metal Çıkartma

İnce Kesim Metal Çıkartma Nedir?

İnce kesim metal çıkartma, son teknoloji makinelerle parlak gövdesi sayesinde yüksek kaliteli krom kaplama etiketlerdir. Aslında metal alaşımlı bir üründür. Elektroform nikel malzeme ile üretilmektedir. Malzemenin et kalınlığı 0,06 – 0,12 mm arasında değişmektedir. Transfer bandı yardımı ile tek seferde yapıştırılabilmektedirler. Oldukça yapışkan bir özelliğe sahiptir. Ayrıca -30°C ile +90°C arasında sıcaklıklara dayanıklıdır. Bu çıkartmalar, altın ve gümüş renkli metallerde kalıp kesim teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

Bünyemizde ince kesim metal etiket ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Ankara etiket işleriniz için 333 etiket firmasını tercih edin!

Kullanım Alanları

Beyaz eşya sektörü, otomobil sektörü, mobilya sektörü ve kozmetik sektörü başta olmak üzere ince kesim metal çıkartmalar birçok sektörde kullanılmaktadır. Bu sektörlerde sıkça tercih edilmesinin sebebi pürüzsüz metal konstrüksiyonudur. Bu sayede ürün kalitesine kusursuz bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca UV Baskı ürün, çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Uygulanan yüzeyden çıkarılması imkansız olan ince kesim, metalik kesim olarak da bilinmektedir. Buna ek olarak sökmeye karşı dirençlidir. Ayrıca tamamen demonte edilemez ve başka bir yere taşınamaz.

İnce Kesim Metal Çıkartma Neden Tercih Edilir?

İnce Kesim Çıkartma, üretim sırasında ve sonrasında zararlı dumanlar çıkarmaz. Ayrıca kokusuzdur. Buna ek olarak hafif olmasına rağmen dayanıklı metalden yapılmıştır. Elektrikle şekillendirilmiş nikel kesme makinelerinin büyük miktarlarda üretilmesini sağlamaktadır. Ayrıca parlak gövdelidir ve el izi bırakmaz. Buna ek olarak resim ve tipografi gibi sizi rahatsız edecek hiçbir detay yoktur. Son olarak; krom gövdesi sayesinde etikete zarif bir derinlik katmaktadır.

Metal Çıkartma Fiyatları

Çıkartma fiyatları, kullanılacak malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bünyemizde çıkartma, etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin! İşinizi dinleyelim ve size en uygun etiket çeşidini ve fiyatını önerelim. Ayrıca baskı işleriniz için 333baski.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Haberler

Yeni Haberler