(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Kalite Kontrol Tabelası

Fabrikalara, dükkanlara ya da inşaatlara asılan tabelalar ya da kullanılan etiketler her zaman verdikleri mesaj ya da üstlendikleri göre açısından büyük önem taşırlar. Zira her insan dikkatli bir şekilde yazılmış bir mesajı ya da uyarıyı okumaya meyillidir ve gün içerisinde bu okudukları genellikle aklında kalır. Bu açıdan bakıldığında kalite kontrol tabelaları da önemli bir işlev üstlenerek karşımıza çıkmaktadır. Özellikle üretim yapılan bir yerde bu tabelalar üretimin doğru amaçlar ile yapılması gerektiğinin sürekli hatırlatılmasını sağlar ve idari personellerin görevini bir nebze olsun azaltır.

 Kalite Kontrol Tabelası Nedir ?

Kalite kontrol tabelası, üretimin kalitesine dair sosyal ve idari mesajların yer aldığı genellikle sarı renkli tabelalardır. “Önce kalite” tabelaları olarak da bilinen bu tabelalar dikkat çekici bir renk olduğu için genellikle sarı renkte üretilmektedir. Bu tabelalarda yazan mesajlara örnek olarak “Kalite Bir Değerdir Mükemmelliğe Götürür”, “Kontrol Edilmeyen İşte Başarı Olmaz”, “Kaliteyi Üretmek Sürekli Gelişmektir”, “Kalite İstenilen Değerlere Tam Uygunluktur” örnek olarak verilebilir. Bu mesajlara bakıldığında kalite kontrolünün ve bu tabelaların iş hayatında ne kadar büyük bir öneme sahip olduğu anlaşılmaktadır.

Kalite Kontrol Tabelası Nasıl Satın Alınır?

Kalite kontrol tabelası hizmeti önemli bir hizmet alanıdır. Bu hizmet istediğiniz tabelanın yapım malzemesine, kullanılacak yerin şartlarına, kullanacağınız mesajın uzunluğuna ve tabelanın boyutuna göre farklılıklar göstermektedir. Bu yüzden de yetkili, tecrübeli ve alanında uzman bir ekiple iletişime geçmek sizin için en doğrusu olacaktır. Bu alanda Ankara kalite kontrol tabelası hizmeti almak mümkündür. Bu hizmet için hazır formatları kullanarak da hareket edebilirsiniz kendi formatlarınızı ve tercihlerinizi de ileterek kalite kontrol tabelası üretimi yaptırabilirsiniz. Bu tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak şekillenecektir. Çok tercih edilmese de metal tabelaların yanında etiketler de kullanılabilmektedir.

Ancak hava koşullarının uygunsuz olduğu ve duvarın yapısının bozulmasının istenmediği koşullarda bu pek mantıklı bir hamle olmayacaktır. Anlaşılacağı üzere bu noktada sizin tercihlerinize uygun bir kalite kontrol tabelası yaptırmak mümkündür ve en doğrusudur. Bu yüzden şirketinizin ya da çalışma alanınızın ihtiyaçlarına uygun bir tabelayı Ankara kalite kontrol tabelası hizmeti ile elde edebilirsiniz.

 

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by