Kare Kodlu Etiket

Kare Kodlu Etiket

Kare Kodlu Etiket sayesinde barkod etiketlerde daha az veri barındırılırken, kare kodlu etiketlerde daha çok veri barındırılabilir. Kare kodlu etiketteki veri barkodun aksine, mobil cihazlardaki uygulamalar ile kolaylıkla okunabilmektedir. Günümüz teknolojisi ile birlikte birçok farklı avantajı yanında getiren karekodlu etiketlemedir. Özellikle de kolaylık ve hız açısından günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Daha basit ve pratik bir işlem sağladığından dolayı tercih edilen Karekod sistemi, zaman ve emek sarfiyatını minimum seviye indirmek adına kullanılmaktadır.

Kare Kodlu Etiket Avantajları Nelerdir?

Kullanılacak olan bir okuyucu kapsamında karekod içerisindeki veriler elektronik ortama iletilmektedir. Bu şekilde yalnızca tek bir okutma ile birlikte içerisindeki tüm farklı veriler hızlı bir şekilde aktarılmaktadır. Bu sayede özellikle değişik sektörler kapsamındaki alışverişler çok daha hızlı bir biçimde yapılmaktadır. Bu kapsamda tamamen profesyonel bir hizmet eşliğinde gerçekleştirilen Ankara kare kodlu etiket seçeneği dahilinde bu destek elde edilebilir.Adeta çığır açıcı bir buluş olarak ön plana çıkmış ve barkod seçeneğinin önüne geçmiştir, yanında da daha birçok farklı seçeneği getirmektedir. Dikey çizgiler kapsamında ve dikdörtgen görünümü ile birlikte yalnızca sayısal verilerin okunması konusunda günümüzde kullanılan barkod sisteminin ötesinde, karekod seçeneği ise sayısal veriler ile birlikte yanında aynı zamanda farklı harfleri ve simgeleri de kayıt altına geçirdiğinden dolayı günümüzde çok büyük bir öneme sahiptir. Bu şekilde çok fonksiyonel bir yapı altında kullanıldığından dolayı, genel çerçevede bütün alışveriş işlemleri çok daha kısa bir süre içerisinde kapsamlı olarak yapma şansını vermektedir. Kare kod etiket kağıt, folyo etiket, metal etiket gibi uv baskı ile çeşitli şekillerde üretilebilir.

Kare Kodlu Etiketin Kullanıldığı Yerler Nelerdir?

Özellikle günümüzde birçok farklı sektör kapsamında teknolojinin getirdiği destek ile birlikte sistem çok fazla tercih edilmektedir. Medya sektöründen sağlık sektörüne, eğitimden ticaret gibi daha birçok farklı alanda günümüzde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Ve bu etiketlerin kullanımı her geçen gün daha fazla artış göstermektedir. Aynı zamanda video seçeneği dahilinde de çok daha hızlı bir şekilde videoları ulaşma imkanı veriyor. Çok önemli bir sektör adına özellikle sınavların bitimi kapsamında hızlı bir şekilde ve çok daha kısa bir süre içerisinde okuma işlemi yapılabilmektedir. Yani kısacası bütün farklı alanlarda daha geniş boyutlu açıdan baktığından dolayı hızlı bir biçimde tüm işlemlerin yapılmasını olanak tanımaktadır. Bu bağlamda Ankara kare kodlu etiket seçeneği dahilinde tamamen profesyonel bir destek güven içerisinde alınabilir. 

Benzer Haberler

Yeni Haberler