(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Kaucuk Etiket Firmaları

5 Ocak 2020 Posted by etiket333 Genel

Yumuşak Etiket

Giyim sektöründe nakışlar ile ya da baskı ile marka yazmak yaygın olsa da daha havalı bir görünüme sahip olan kauçuk etiket ürünün kalitesi konusunda da fikir verir. Büyük firmalar plastik etiket yerine kıvrılabilen, giyen kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde bir dokuya sahip olan etiketli ürünleri tercih ederler. Ankara kauçuk etiket üretimi konusunda da birçok etiket türü gibi iddialı olan firma 333 Etiket özenli çalışmalarına her geçen gün yeni hedefler eklemektedir. Kauçuk etiket yapı olarak adından anlaşılacağı üzere yumuşak bir dokuya sahiptir.

Spor kulüplerinin armalarında yer alan futbol takımının ismi ve bu formayı üreten marka ismi ayrı ayrı noktalarda kauçuk etiketler ile yazılabilir. Plastik etiketlerde bu yazma işlemi için kullanılır ancak doku olarak birbirinden çok rahat ayrılabilecek yapılara sahiptir. Yumuşak yüzey kauçuk etiketlerde belirleyici etkendir. Ayakkabıların markaları en çok kauçuk etiket yöntemi ile yazılarak satılır.

 Her Alanda Özel Bir Yere Sahip

333 Etiket reklam alanında seri üretim yapan firmalara etiket tedarik eder. Ankara kauçuk etiket imalatı yapsa da bütün şehirlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek üretimi yapar ve kargo yolu ile özenle ürettiği etiketleri marka sahiplerine teslim eder. Fiyat olarak oldukça makul fiyat seviyesine sahip olduğu için hem kalite bakımından hem de dayanıklılık bakımından çok fazla tercih edilme nedeni vardır. Kauçuk etiket kabartmalı alanlara sahip olan bir reklam çeşididir. Bu reklam faaliyetinin çok uzun bir süre devam ediyor olması çok önemlidir. Bu nedenle en az üretim yapan firma ürettiği ürünün dayanıklı olmasını istediği kadar üzerine yapıştıracağı etiketin de dayanıklı olmasını ister.

Bir ayakkabı üzerine yapıştırılan etiket eğer ayakkabıdan daha önce eskir ve ayakkabıyı markası olmadan kullanmaya itecek olur ise bu bir sorundur. Bu bilinç ile üretilen tüm etiketlerin dayanıklılık testlerinden geçmiş olması sayesinde sulu ya da sıcak ortamlarda dahi bozulmayan bir yapıda olması için maksimum emek harcanır. Bu bilinci sayesinde maksimum tercih seviyesi ile işlemlerini yürüten 333 Etiket bütün alanlarda verdiği hizmetleri sayesinde farklı kollarda etiket ihtiyacı olan firmaların aynı anda farklı ihtiyaçlarını karşılayan nadir firmaların başında gelmektedir.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by