Kesilme Sıkışma Ezilme Tehlikesi Levhaları

Kesilme Sıkışma Ezilme Tehlikesi Levhaları

“Kesilme Sıkışma Ezilme Tehlikesi Levhaları, işçinin çalışırken yüksek tehlike arz eden makineleri kullanırken çok dikkatli olmasını, çalışan makinenin kesici, delici, ezici parçalarına yaklaşmamasını bildiren levhalardır. Özellikle kasnaklı, dişlili, dönen testereli, dönen merdaneli, hareketli bıçağı olan makinelerin kullanımında çok dikkatli olunmalıdır. Bu tür makinelerin olduğu mekanlarda, kolayca görülebilecek yerlere Kesilme Sıkışma Ezilme Tehlikesi Levhası ürünleri asılmalı veya yapıştırılmalıdır.

Kesilme Sıkışma Ezilme Tehlikesi Levhaları İmalatı Nasıl Yapılır?

Bu tür uyarı ikaz levhalarının imalatı pleksi, alüminyum sac, dekota, pvc levhaların cnc routerda veya lazer kesim cihazı ile kesilip üzerine uv baskı yapılması ile yapılmaktadır. Uv baskılı bu ürünlerin baskısı kolay kolay silinmez, çizilmez ve solmaz niteliktedir. Ayrıca ağır şartlara dayanıklılık göz önünde bulundurulduğunda bu ürünler alüminyum sac, paslanmaz çelik, pirinç metal levhalara asit indirme, lazer kazıma, uv baskı, gravür kazıma yöntemleri ile metal etiket olarak da üretilebilmektedir.

Kesilme Sıkışma Ezilme Tehlikesi Levhaları Çeşitleri Nelerdir?

Ezilme Tehlikesi, Kayışları ve Dişlileri Muhafazasız Çalıştırmak Yasaktır, Dönen Cisimlere Elini Sokma. Dönen Merdanelere Elini Sokma, Kesilme Tehlikesi, Talaşları Elle Temizleme, Makina Koruyucularını Tak, Sıkışma Tehlikesi. El Sıkışma Tehlikesi, Çalışırken Bol Elbise Giyme, Ezilme Riski, Elini Kesilmelere Karşı Koruma Önlemlerini Almadan Çalışma. Koruma Önlemleri Almadan Çalışma, Çalışırken Makinalardan Parmaklarını Koru. Dikkat Kesilme Tehlikesi Fırça Kullan, Çalışırken Makinaya Elini Sokma. Preste Çalışırken Elini Sokma, Bir Yaralanma Halinde Küçükte Olsa Amirine Bildir, Dikkat Dönen Cisimler Kesilme Tehlikesi.

İş Güvenliği Levhaları Siparişi Nasıl Verilir?

Müşterimizin memnuniyeti kadar sağlığı da bizim için çok önemlidir. Önce insan sağlığı ve önce insanın emniyette olması anlayışına dayanarak iş güvenliği levhası imalatında insan sağlığına zarar veren katkı maddelerini kesinlikle kullanmıyoruz. 7 gün 24 saat çalışma disiplinine dayanarak siparişlerin tam zamanında ivedilikle teslimatının gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Böylece her zaman müşterimizin saygınlığını ve güvenliğini koruyarak zamandan tasarruf sağlayan anlayış çerçevesinde en iyi hizmeti onlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Kurumsal olmanın verdiği saygınlık ve güvenle siz de hemen firmamızla Whatsapp ya da diğer sosyal medya kanallarımız üzerinden irtibata geçerek talep oluşturabilirsiniz.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler