Latex Baskı

Latex Baskı

Latex Baskı Nedir?

Özellikle iç mekanlarda kullanılan, sağlığa zararsız çevreci özel boyalar kullanan baskı makineleriyle yapılan bir baskı çeşididir. Ayrıca Latex baskı, diğer boya türleri gibi doğaya zarar vermedikleri gibi çıktılar oldukça kalitelidir. Bunun yanı sıra oldukça gerçekçi bir görünüm sunar.

Diğer baskı türlerinde elde edilen boyutların ve türlerin tamamı bu baskı türü ile elde edilebilir. Latex baskı makinesi sayesinde birçok avantaj sağlar. Uzun ömrü ve doğa dostu oluşuyla poster, branda baskı veya afiş demeden her türlü baskı elde edilebilir. Yani “kalitelidir” desek, doğru demiş oluruz.

Lateks Baskı Fiyat

Baskı ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin. Size en uygun lateks baskı fiyatını verelim. Geleneksel çözümlere tepki olacak sıra dışı çözümlerle sizleri mutlu etmeyi hedefliyoruz.

Avantajlar

Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Günümüz koşullarında şirketleri reklam yapması için en ekonomik yoldur.

Tasarımı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır. Dijital baskı günümüzün tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.

Photoshop, Corel gibi yazılım programları tasarım oluştururken büyük destek sağlıyor. Bu sayede hızlı ve kolay baskıya geçecek tasarım hazırlamak her zamankinden daha kolay hale geliyor.

Su bazlı boyaların kullandığı bir baskı türüdür. Diğer baskı türleri ile karşılaştırıldığında, daha az doğaya zarar vermesi nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Yapıyoruz ama Nasıl?

Baskı konusunda tecrübeli kişiler ile iletişime geçmek gerekiyor. Her ne kadar bu alanda çalışmalar gün geçtikçe artsa da arzu edilen sonuçlar alınamıyor. Dolayısıyla çözüm olacak firmaların bu aşamada mutlak şartla kalifiye ve doğru isimlerle çalışması oldukça önemlidir.

Öncelikli olarak, yapılacak dijital baskı çalışmaları sırasında firmaların isteklerinin net olarak belirlenmesi, tasarım işlemlerinin net bir şekilde yapılmasına olanak tanımaktadır. Hangi konuda yapılıyor olursa olsun fark etmez. Latex baskı ile arzu edilen sonuçlar için firmalar mutlaka kendi tarzlarına en uygun olacak tasarımları ortaya koymaya özen göstermelidir. Böylece farklı ve özel bir tasarım ile bu baskı tekniği kullanılarak ortaya etkili bir sonuç çıkmış olacaktır.