333 | Leksan, Metal, Folyo, Sticker Etiket Ankara

Lazer Baskı Nasıl Silinir?

Lazer Baskı Nasıl Silinir: İşte En Etkili Yöntemler!

Lazer baskılar, iz bırakmadan temizlenebilir mi? Bu yazıda lazer baskıları silmenin püf noktalarını bulacaksınız. 

Lazer Baskı Silme Yöntemleri

Lazer baskıları temizlemenin farklı yöntemleri vardır ve doğru yöntemi seçmek izlerin etkili bir şekilde silinmesini sağlar. İşte lazer baskıları silme yöntemlerinden bazıları:

Islak Bez ve Sabun

Hafif kirli lazer baskıları temizlemek için ılık su ve yumuşak bir bez kullanabilirsiniz. Bir miktar hafif sabun ekleyerek baskıyı temizleyebilirsiniz. Dikkatlice silin ve nemli bir bezle kurulayın.

Alkol

Lazer baskıların üzerindeki inatçı lekeleri çıkarmak için %70 oranında izopropil alkol kullanabilirsiniz. Pamuklu bir bez veya pamuklu çubukla baskının üzerine hafifçe sürün ve lekenin çözülmesini bekleyin.

Sirke

Bir parça pamuğu sirke ile nemlendirin ve lazer baskı üzerindeki lekeli alanları ovarak temizleyin. Sirke, lekeleri çıkarmaya yardımcı olabilir ve baskıyı zarar vermeden temizler.

Beyaz Sirke ve Karbonat Karışımı

Bir kapta beyaz sirke ve karbonatı karıştırın ve oluşan macunu lazer baskı üzerindeki lekelere uygulayın. Bir süre beklettikten sonra nemli bir bezle temizleyin.

Ticari Lazer Baskı Temizleyiciler

Piyasada hazır olarak satılan lazer baskı temizleyicilerden birini kullanarak lekeleri çıkarmayı deneyebilirsiniz. Ancak, bu ürünleri kullanmadan önce üreticinin talimatlarını dikkatlice okuyun.

Lazer Baskı Nasıl Kağıttan Silinir?

Lazer baskılarını kağıttan silerken çok fazla baskı uygulamaktan kaçının. Hafif ve nazik hareketlerle, baskıyı nazikçe temizleyin. Aşırı baskı, kağıdın zarar görmesine neden olabilir.

Scroll to Top

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/etiket333/public_html/wp-content/litespeed/js/18b33e5309397147057d4fdf1b04a53b.js.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/etiket333...', 130, Array) #1 /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/etiket333...') #2 /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.333...', 'js', true, Array) #3 /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(382): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array, 'js') #4 /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/etiket333/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\O in /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130